Πόσες (και ποιες) ξένες γλώσσες μιλάτε;

Ποιες ξένες γλώσσες μιλάτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Αγγλικά δεν μου αρέσουν καθόλου οι ξένες γλώσσες:redface:

+1
Και λιγα γαλλικα :mpliaks::mpliaks::mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έλα να κάνουμε ομάδα αντιξενογλωσσικών:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αγγλικά μιλαώ πολύ καλά, σε 5 μέρες θα μάθω και αν πήρα το Profficiency (Cambridge παρακαλώ:P).Γερμανικά μιλάω επίσης αλλά σε μέτριο επίπεδο θα έλεγα. Τον Όκτωβριο θα δώσω για Zertifikat..,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikolas17:
Αγγλικά μιλαώ πολύ καλά, σε 5 μέρες θα μάθω και αν πήρα το Profficiency (Cambridge παρακαλώ:P).Γερμανικά μιλάω επίσης αλλά σε μέτριο επίπεδο θα έλεγα. Τον Όκτωμβριο θα δώσω για Zertifikat..,

Schatz, du solltest dich vielleicht erinnern, dass es OktoVrios ist, ohne m... :redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Danke, Ich habe das geandert jetzt :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:D:bigarmhug ...und viel Erfolg, bei deinen Pruefungen!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Γίδι μήπως να κανονίσουμε να μου κάνεις μερικά μαθήματα Γερμανικών τώρα το καλοκαιράκι?:) Danke πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Αγγλικά (όχι και πολύ καλά) και λίγα Ρώσικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αγγλικά φέτος πήρα το Proficiency(:clapup:)και γερμανικά ό,τι κάνουμε στο σχολείο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Αγγλικά και Γαλλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mιλάω πέντε
Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά και Ελληνικά :P

Μου αρέσουν πολύ οι ξένες γλώσσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγγλικά πολύ καλά, ιταλικά μέτρια, πολύ λίγα αραβικά. Μου αρέσουν οι ξένες γλώσσες αλλά δεν έχω καθόλου ταλέντο στην εκμάθησή τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μιλάω Αγγλικά, Γαλλικά πολύ καλά και Γερμανικά μέτρια. Μικρή είχα έφεση στις ξένες γλώσσες η οποία μάλλον πλέον δεν υπάρχει μετά το κάψιμο μου από τις πολλές ώρες μπροστά από το PC :P :D !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kουτσαβίτικα και Ξωβρυσιώτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αγγλικά (Proficiency) και Γερμανικά (Grundstuffe). Γαλλικά έκανα στο σχολείο αλλά δεν τα επέλεξα γιατί δεν ξέρω. Πλέον θα δώσω στον εαυτό μου μια ευκαιρία να μάθει Ισπανικά αυτό τον χρόνο γιατί ίιιιιιισως κοιτάξω για μεταπτυχιακά και Ισπανία (εκτός των άλλων), αλλά μ'αρέσουν αρκετά και τα βρίσκω πιο χρήσιμα πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Αγγλικά άριστα θα έλεγα έχω πάρει και το προφισιενσι :P
Γερμανικά σε επίπεδο Τσερτιφικάτ αλλα έχω καιρό να τα εξασκήσω και τα έχω πσιλοξεχάσει
Γαλλικά 3 χρόνια στη σχολή δεν έμαθα σχεδόν τίποτα (απορώ και πως τα πέρασα), ή πιο μεγάλη πρόταση που μπορώ να πω έιναι αυτή που λέει όλος ο κόσμος: Βουλεβου... κλπ κλπ
Δεν ξέρω αν πιάνεται αλλά μιλάω και καλύμνικα και κάτι λιγο από αρχαγγελίτικα αλλά μάλλον αυτά δεν πιάνουν :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πιάνεται αλλά μιλάω και καλύμνικα και κάτι λιγο από αρχαγγελίτικα αλλά μάλλον αυτά δεν πιάνουν :D:P

αρχαγγελίτικα..? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αρχαγγελίτικα..? :confused:

Αρχαγκελος ειναι ενα χωριο της ροδου, και τα αρχαγκελιτικα ειναι η διαλεκτος που μιλανε. Πιστεψε με, αν τους ακουσεις δεν θα καταλαβεις λεξη.....
Εγω παντος κατι εχω με τις διλεκτους... απο οπιοδηποτε χωριο της Ροδου, χαλκιτικα, συμιακα, κριτικα, βλαχικα, σαλλονικια... οτι γουσταρετε σας μιλαω... μονο τα σαμιωτικα δεν μπορω με την καμια, ουτε να τα καταλαβω ουτε να τα μιλισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αγγλικά και αυτά όχι και πολύ καλά, καθώς πάνε χρόνια από τότε που τα μάθαινα και έκτοτε σπανίως τα χρησιμοποιούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αγγλικα(αρκετα καλα)ολλανδικα(πολυ καλα) γερμανικα-ιταλικα(ισα-ισα για μια μικρη κουβεντουλα με τους πελατες)εχω κανει 3 μηνα σεμιναρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top