Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Με ποιο χέρι γράφεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 212)
  • Δεξί

    Ψήφοι: 145 68.4%
  • Αριστερό

    Ψήφοι: 53 25.0%
  • Και με τα δύο

    Ψήφοι: 14 6.6%

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
με δεξι παιζω μπασκετ. με αριστερο γραφω. με δεξι παιζω ποδοσφαιρο. με αριστερο τρωω. με δεξι πιανω το ποντικι.

exactly the same :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αριστερόχειρες ναι θα βρείς εαν κοιτάξεις τις παραπάνω σελίδες!:)

Το αριστερό είναι της μόδας τώρα τελευταία στο φόρουμ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
τελικα κυκλοφορουν πολλοι αριστεροχειρες αναμεσα μας:'( :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ είμαι αριστερόχειρας.Υπάρχει κανένας άλλος εδώ μέσα που γράφει με το αριστερό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vasjason:
Εγώ είμαι αριστερόχειρας.Υπάρχει κανένας άλλος εδώ μέσα που γράφει με το αριστερό?
:mad: :mad: :mad: Ξέρεις... Πρώτα διαβάσουμε και μέτα γράφουμε... Αν ξέχασα κάποιο sorry :mad: :mad: :mad:
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Βαλτε κάποιος ενα poll στο thread να δούμε ποσοστά απο τους εδω θαμώνες.
Κι εγώ πάντως "το αριστερό φλάς βγάζω";) ... ξερετε, "το ψηφίζω το ΚΚΕ"... ;)
κι εγώ αριστερόχειρας ντε!
(το ποντίκι με το δεξί, ατιμη Borland C στα νιάτα μου που δεν είχες να αντιστρέψεις τα κουμπια)
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Έτσι....ήρθαμε να σας πάρουμε τα σόβρακα!!!:clapup::clapup:
(αριστερόχειρας)!!!!
Αρχική Δημοσίευση από Betadine:
Στα χέρια γράφω με το αριστερό και στο πόδι "γράφω" με το τρίτο πόδι:redface:

( Εδω είναι μια καλη ευκαιρία για τους δεξιόχειρες να πουν ότι οι "άλλοι" είναι έκτος των άλλων και σαχλοί σάτυροι) :)
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
ειμαι σε ολα.. αριστερος! :D (κιθαρα ομως κανονικα.. με το δεξι)
Αρχική Δημοσίευση από lefteris:
Αριστεροχειρ.....
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
με δεξι παιζω μπασκετ. με αριστερο γραφω. με δεξι παιζω ποδοσφαιρο. με αριστερο τρωω. με δεξι πιανω το ποντικι.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin:
αριστερό. έτσι να γουστάρουμε
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Αριστερόχειρες ναι θα βρείς εαν κοιτάξεις τις παραπάνω σελίδες!:)

Το αριστερό είναι της μόδας τώρα τελευταία στο φόρουμ!:P
Αρχική Δημοσίευση από modelos:
τελικα κυκλοφορουν πολλοι αριστεροχειρες αναμεσα μας:'( :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγω ομως γραφω με το καλο...το δεξι!!! α ρε exposed με εβαλες μαζι με αυτους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Κι εγω δεξιόχειρας!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Και εγώ με το δεξί.:redface:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κι εγώ με το δεξί πόδι κρατάω το καροτακι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ αριστερόχειρας είμαι.Με το αριστερό ζωγραφίζω,γράφω,σουτάρω στο ποδόσφαιρο/μπάσκετ,αλλά τρώω και πιάνω το ποντίκι με το δεξί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
κι εγώ με το δεξί πόδι κρατάω το καροτακι μου:P

εσυ με το δεξί πόδι κρατάς το καροτακι σου και με το αριστερό το καλαθάκι με τα υπόλοιπα.:P :P :P :P :P
εγω πάλι και με τα δυο χέρια φτιάχνω τα φαγητά μου :P αλλα με το δεξί τα τρωω.:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Είμαι αμφίχειρας.

Γράφω με το δεξί (πάντως και με το αριστερό τα καταφέρνω), ξυρίζομαι με το αριστερό (μια φορά δοκίμασα με το δεξί και κόντεψα να κόψω το αυτί μου), τρώω με το αριστερό (όσες φορές δοκίμασα με το δεξί στο μάτι πήγαινε το κουτάλι), κλωτσάω με το αριστερό...

Γενικά χρησιμοποιώ και τα δυο χέρια ανάλογα τη δουλειά και τη θέση που βρίσκομαι την εκάστοτε στιγμή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Και εγώ δεξιόχειρας είμαι.
Δεν κάνω πολλές δουλειές με το αριστερό, είμαι πολύ άτσαλος:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και εγώ δεξιόχειρας είμαι.

Δεν κάνω πολλές δουλειές με το αριστερό, είμαι πολύ άτσαλος:redface:

Μια από τα ίδια και για εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με το δεξί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Γενικά χρησιμοποιώ και τα δυο χέρια ανάλογα τη δουλειά και τη θέση που βρίσκομαι την εκάστοτε στιγμή. :)

Και γω τα ίδια, αν και το δεξί το χρησιμοποιώ περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
και με τα δυο, στο πληκτρολογιο :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αριστερο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με το δεξί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top