Ένας λόγος για να μπει κάποιος στο e-steki

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Go Γιώργος, Go Γιώργος!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Για να πει χρόνια πολλά στην Αναστασία!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
To e-steki έχει ποικιλία θεμάτων, δεν σε κουράζει, σε χαλαρώνει, υπάρχει επίπεδο στις συζητήσεις και γενικά περνάς καλά χωρίς να χάνεις άσκοπα την ώρα σου, όπως συμβαίνει με άλλα φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Γιατί απλά............τα σπάει :worship:

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
έτσι απλά επειδή είναι το ΤΕΛΕΙΟ forum!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

:hehe:

το λοιπόν: ενδιαφέροντα πλασματάκια, διαφορετικοί χαρακτήρες , ψαγμένες απαντήσεις-θέματα , έχει χρώμα,έχει πλάκα, δεν είναι forum-ρουτίνας και μαζί με my cat kai i-school κάνει την διαφορά
(με αγάπη) :) :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Γιατί θα βρει απαντήσεις σε θέματα κάθε είδους,θα κάνει τσατ,θα παίξει ,θα χαλαρώσει.....
Αλλά βασικά θεωρώ οτι το e-steki απευθύνεται σε πιο νεαρες ηλικίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οσα εχω πει σε φιλαρακια που τελικα γραφτηκαν και πειστηκαν. Οσα ειπαν κι εμενα οταν πρωτομπηκα.:)

Εχει, στο μεγαλυτερο ποσοστο του, να κανει με ωραια/αξιολογα ατομα (και νεαρης ηλικιας οπως εμεις), με καποιο επιπεδο.
Ευρεια θεματολογια για να διαβαζεις, να ενημερωνεσαι, να κουβεντιαζεις, να σκεφτεσαι, να διευρυνεσαι, να ψυχαγωγεισαι.
Πολυ καλη ομαδα διαχειρισης:P :Dκαι δικαια, καλοψυχα παιδια που κανουν ο,τι καλυτερο μπορουν για την καλυτερη λειτουργια του φορουμ. Κι ολα νομιζω ξεκινουν απο την Μισελ και τον Παναγιωτη που ειναι φανταστικα παιδια και το ιδιο αποτελεσμα βγαζουν. Λενε, οταν πας σε μια δουλεια, δες πρωτα και ελα σε επαφη με τα αφεντικα. Απο κει θα καταλαβεις και το υπολοιπο ειναι.
Ευκολο τροπο αναζητησης, ωραια δομη. Ωραια επιλογη χρωματων:redface: και πολλα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
το στεκι αν δεν κανω λαθος δεν εχει τα περισσοτερα μελη? διορθωστε με αν ειναι και πειτε μου πιο ειναι με τα περισσοτερα μελη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η δυναμη της συνηθειας βλεπεις.....


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εντάξει ο καθένας έχει τους λόγους του που γράφετε σε ένα φόρουμ εγώ θα πω για τους δικούς μου μόνο:).

Στο συγκεκριμένο φόρουμ υπάρχει σεβασμός στις απόψεις του άλλου (στα πιο πολλά θέματα από ότι έχω δει τουλάχιστον!)
Πολλά και διαφορετικά θέματα συζήτησης που δεν βαριέσαι ποτέ!!
Άτομα ,όσα γράφουν δηλαδή:P,που έχουν χιούμορ και όρεξη να μιλήσουν με κάποιον ακόμα κι αν δεν τους συναντήσουν ποτέ τους!! Γενικά είναι ένας τρόπος να μιλάς με άτομα ,που υπό άλλες συνθήκες μπορεί να μην ανταλλασατε ουτε κουβέντα είτε λόγω απόστασης είτε ηλικίας, κτλ,.απλά επειδή εχετε κάτι κοινό !!
Προς το παρόν δεν έχω κάποιο παράπονο από το φόρουμ για αυτό το συστηνω και σε αλλά άτομα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ το φόρουμ το βρήκα τυχαία, και για να ρωτήσω κάτι έκανα λογαριασμό.
Πάντως εδώ μέσα, γνώρισα άτομα που έγιναν κομμάτια της ζωής μου και πολλοί είναι πολύ σημαντικοί πλέον για εμένα! Είναι σαν μια αληθινή κοινωνία, πολλοί διαφορετικοί χαρακτήρες, διαφορετικές ηλικίες, απόψεις, πεποιθήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Πολλά διαφορετικά μέλη με πολλές διαφορετικές απόψεις σαν μια μικρή κοινωνία! Στο esteki μπορείς να απαντησεις σε ένα σωρό διαφορετικά thread απο απλά παιχνιδια μέχρις φιλοσοφικά, ιστορικά ή πολιτικά ζητηματα και να ανταλλάξεις και γνώμες και ιδέες με δεκάδες άλλα άτομα(brainstorming)...Αυτός θα έλεγα ότι είναι ο κύριος λόγος για να μπει κάποιος στο φόρουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top