Τα τρία ζώδια που μας επηρεάζουν μετά από τον Ήλιο μας...

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βρε ενας ενας μην σκουντατε.. εγω ηθελα να ρωτησω το εξης.. αυτα τα ζωδια που ειναι στον ηλιο , την σεληνη μας κλπ απλα μας επηρεαζουν στον χαρακτηρα ή πρεπει να τα διαβαζουμε και αυτα οπως το ζωδιο μας ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
σα να υπαρχου καποιοι εδω μεσα που μπορουν να μας διαφωτισουν....

παντως, γνωριζω ταπεινα πως (μεταφερω τους προλογους της γενεθλιας αναλυσης που μου χαν κανει)
Ο ήλιος ευθύνεται για την συνείδηση, την ζωτικότητα, την έκφραση όπως και για την ρύθμιση, την ατομικότητα, την δημιουργικότητα..
Η σελήνη είναι ο πλανήτης που επιδρά στις καθημερινές διαθέσεις μας,στην ευαισθησία και τις συναισθηματικές μας ανάγκες .Συνδέεται με το υποσυνείδητο, την μνήμη, την οικογένεια όπως και με την μητρότητα,την μητέρα,τις γυναίκες.

Ο πλανήτης Ερμής ευθύνεται για τον νου, τις σκέψεις, την διανοητική κατάσταση ,όπως και για τον τρόπο που επικοινωνούμε ή εκφραζόμαστε. Εκφράζει επίσης την μάθηση, την μελέτη όπως και τις μετακινήσεις, τις μεταφορές ή τα μικρά ταξίδια. .
(τον ερμη μου εχω στο σκορπιο οχι τον αρη εκανα λαθος)

Η Αφροδίτη είναι ο πλανήτης ο οποίος ευθύνεται για την αγάπη, την αρμονία και την αισθητική μας. Οι συνεργασίες, οι σχέσεις και ο γάμος αντιστοιχούν επίσης στον πλανήτη αυτό. Η τέχνη, όπως και ο κόσμος της ομορφιάς και της μόδας ανήκουν σε αυτήν .

Ο πλανήτης Άρης ευθύνεται για την ικανότητά μας σε δράση, την ενεργητικότητα και την σεξουαλικότητα. Η ταχύτητα, η αγωνιστικότητα και η μαχητικότητα ρυθμίζονται επίσης από αυτόν.(αυτον τον εχω τελικα στον υδροχοο:hmm:)

Ο Δίας είναι ο πλανήτης ο οποίος ευθύνεται για την εξέλιξη, την επέκταση και την πρόοδο μας .Η επιτυχία, η τύχη και η αισιοδοξία συνδέονται μαζί του. Τα ταξίδια, οι ξένοι και η ανώτερη εκπαίδευση αντιστοιχούν επίσης σε αυτόν.(κι αυτον στα ψαρια:hmm:)

γενικοτερα, ειναι , λενε, καλο να τα διαβαζεις ολα.
προσωπικαεχω βρει ενα σαιτ που σου λει καθημερινα τις πλανητικες διελευσεις σχετικα με το ωροσκοπιο σου, αν θελεις να στο στειλω σε πμ!




[FONT=&quot]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο πλανήτης Άρης ευθύνεται για την ικανότητά μας σε δράση, την ενεργητικότητα και την σεξουαλικότητα. Η ταχύτητα, η αγωνιστικότητα και η μαχητικότητα ρυθμίζονται επίσης από αυτόν.(αυτον τον εχω τελικα στον υδροχοο:hmm:)

αυτος ειναι ο κυριαρχος πλανητης του ζωδιου μου του κριου πχ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και ξαναερωτω βρε παιδια να τα διαβαζω ολα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
αυτος ειναι ο κυριαρχος πλανητης του ζωδιου μου του κριου πχ..:)

Αρχική Δημοσίευση από θρησκόληπτος γέρος που κουνά το δάχτυλο του:
Άγγελε αυτά τα απαγορεύει η θρησκεία μας μακριά από τέτοια θέματα, μη σε ξαναδώ εδώ

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
και ξαναερωτω βρε παιδια να τα διαβαζω ολα?:confused:

Αφου υποτιθεται οτι ο καθε πλανητης επηρεαζει και κατι διαφορετικο, μαλλον ναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βρε ενας ενας μην σκουντατε.. εγω ηθελα να ρωτησω το εξης.. αυτα τα ζωδια που ειναι στον ηλιο , την σεληνη μας κλπ απλα μας επηρεαζουν στον χαρακτηρα ή πρεπει να τα διαβαζουμε και αυτα οπως το ζωδιο μας ?:hmm:



και ξαναερωτω βρε παιδια να τα διαβαζω ολα?:confused:

όλα , αλλά 2 φορές συνεχόμενα κάτω από πανσέληνο , να φοράς λευκά και να έχεις πλύνει τα δόντια σου .

Αλλιώς , δεν πιάνουνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για ζωδια μιλαμε, δε ριχνουμε τα χαρτια καλο μου παιδι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αααα τελεια.. σ'ευχαριστω πολυ, αυτο εψαχνα..

εννοειται ευπροσδεκτα ολα τα σχολια πανω στους πλανητες και τα ζωδια μου :-)


Εχω ηλιο στον ταυρο με οικο στον 8ο
και σεληνη στους ιχθυες με οικο στον 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω καποτε νομιζα πως με επηρεαζει μονο το ζωδιο.
Μετα ανακαλυψα πως με επηρρεαζει ο ωροσκοπος μου.
Μετα εμαθα για την Σεληνη
Τωρα διαβαζω πως επηρρεαζουν κι αυτα.
Ειναι κουλουβαχατο το ωροσκοπιο μου οποτε.
Δεν ξερω τι ισχυει, ολα ισχυουν νομιζω....

Τι ειμαι? Ποια ειμαι? Τι συμβαινει?

:confused:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
30/9/2001 8:45 το βράδυ, Αθήνα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top