Αγαπημένα μέρη στην Ελλάδα

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
1)Γιαννενα
2)Ζαγοροχωρια-Μπουραζανι
3)Πηλιο
4)Συρος...

Ολα μου θυμιζουν αξεχαστες στιγμες χαλαρωσης και ηρεμιας,με την παρεα μου...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ολα μου θυμιζουν αξεχαστες στιγμες χαλαρωσης και ηρεμιας,με την παρεα μου...:clapup:

Ααααα ρε αθανατη παλιοπαρεα!!! :clapup::clapup::clapup: Αυτες ηταν διακοπες!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

AlexMaster

Νεοφερμένος

Ο AlexMaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δράμα - Το μέρος από όπου κατάγομαι και είναι πραγματικά πανέμορφα!
Θεσσαλονίκη - Για ευνόητους λόγους :P
και ας πω και την Αθήνα που μένω τώρα και είναι σχετικά καλή σε όλα :)

(Βέβαια αν κάτσω να σκεφτώ είναι άπειρα τα μέρη που μου αρέσουν :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
1.Θεσσαλονίκηηη(εε την αγαπάω και με αρέσει η πόλη που μένω:D)
2.Καβάλα(εκεί είναι το χωριό μου και γενικά με αρέσει σαν πόλη:))
3.Αθήνα - Σύνταγμα(έλεγα ότι όλη η αθήνα είναι χάλια αλλά φέτος που πήγα άλλαξα γνώμη:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αθήνα
Ιωάννινα
Πάτρα

και φυσικά Κεφαλονιά :redface: αν δεν παινέψεις το σπίτι σου....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μήλος


Μονεμβασιά


Γαλαξίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ Θεσσαλονικη!
^^ Τρικαλα!
^^ Λευκαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
1. Πάτρα (ἂν δὲν παινέψῃς τὸ σπίτι σου...)
2. Ῥακίτα Ἀχαΐας (ὁμοίως... τὸ μέρος βέβαια εἶναι γιὰ τοὺς σκληροπυρηνικοὺς βουνίσιους:P)
3. Στοῦπα Μεσσηνίας καὶ τὰ πέριξ (ὑπέροχα μέρη καὶ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ παραλίες)
4. Ἀπὸ Κρήτη ἀγαπᾶμε κυρίως Ῥέθυμνο, Κίσσαμο καὶ Ἅγιο Νικόλαο
5. Μενετές, Κάρπαθος (τὸ ἔχω ἀγαπήσει αὐτὸ τὸ χωριό)
6. Θεσσαλονίκη ἐννοεῖται
7. Ἀθῆνα στὸ ἱστορικὸ κέντρο (Ἀκρόπολη, Θησεῖο, Πλάκα, Μοναστηράκι, Σύνταγμα κλπ)
8. Κωνσταντινούπολη (ἐγὼ τὴ βάζω στὴν Ἑλλάδα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Λουτρά Πόζαρ-Αριδαία
Εδεσσα και καταρράκτες
για όσους είναι κοντά απολαύστε ώρες ηρεμίας μέσα στη φύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top