Το σωστό μέγεθος

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αφήστε το πέος σας όπως είναι!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
...
[αλλά για να μη παρεξηγηθώ κιόλας :redface: το μέγεθος του δικού μου είναι μια χαρά. :D ]

με βάση ποιο σημείο αναφοράς???:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
με βάση ποιο σημείο αναφοράς???:bleh:
gkrrrrrr :devil: :D :D :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Τελικά, μόνο εγώ δεν έχω complex με το μέγεθος... αλλά είτος η άλλος θα μου πείς ότι δε θα μου χρειαστεί και κάπου το μεγάλο μέγεθος. :P
Το ότι ρώτησα μέχρι πότε μεγάλωνει δεν σημαίνει ότι κάθομαι κάθε μέρα με έναν χάρακα και το μετράω , ήταν απλώς να μου φύγει η περιέργεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Το ότι ρώτησα μέχρι πότε μεγάλωνει δεν σημαίνει ότι κάθομαι κάθε μέρα με έναν χάρακα και το μετράω , ήταν απλώς να μου φύγει η περιέργεια:)
E ναι ρε συ, όταν έκανα το Post, δεν είχα καν στο νου μου την ερώτησή σου, απλά πολλοί έχουν complex με το θέμα γι αυτό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σύμφωνα με έρευνες, το μέσο πέος του Ελληνα ειναι 14 εκατοστά.

Σύμφωνα με τους ειδικούς, το βάθος ενός κόλπου δε ξεπερνά τα 12 εκατοστά, οποτε το μεγεθος 10-12 εκατοστών αρκει για να οδηγηθεί η κοπέλα σε κολπικο οργασμο.

ο λογος που οι γυναικες σχολιαζουν το μεγεθος ενος ανδρικου πεους ως μικρο, ειναι για να εχουν μια καλη δικαιολογια να απατουν τους συντροφους τους και επισης για να μη χαρακτηρίζονται απο τον ανδρικο πληθυσμο ως "ιεροδουλες" λόγω διαπραξης μοιχειας ;););):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν νομίζω οτι κάποιος άνδρας θα δεχόταν να τον απατά η σύντροφος του επειδή το πέος του είναι μικρό. Αρά προς ποιόν είναι αυτό δικαιολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Σύμφωνα με τους ειδικούς, το βάθος ενός κόλπου δε ξεπερνά τα 12 εκατοστά, οποτε το μεγεθος 10-12 εκατοστών αρκει για να οδηγηθεί η κοπέλα σε κολπικο οργασμο.

Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...

Ειναι ιδιαιτερα σιχαμερη η απαντηση που ζητας και θα αποφυγω να τη διατυπώσω... :sick: Αν θες, παρε ένα βιβλίο ανατομίας και δες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:

:blink: :blink: :blink: :blink:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Ειναι ιδιαιτερα σιχαμερη η απαντηση που ζητας και θα αποφυγω να τη διατυπώσω... :sick: Αν θες, παρε ένα βιβλίο ανατομίας και δες... ;)

καλά τώρα, μου κίνησες την περιέργεια....δεν μπορείς να το περιγράψεις με επιστημονικούς όρους? :) (η μαμά μου έσκισε τις σελίδες από τα βιβλία ανατομίας που είχε σε ζωγραφιά τα πουλάκια:D:D)

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:

σιγά πιζίμ, κόψε κάτι....ή τουλάχιστον μάζεψέ το κουλούρα...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...

Εγω να νοιωθω ασχημα που ειναι... μονο 15m;! :stupid: :alljumpy: (Ενα λαθος εκανε το παιδι, αμεσως να πεσουμε να τον φαμε ολοι! :P )

Στα σοβαρα τωρα:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Ειναι ιδιαιτερα σιχαμερη η απαντηση που ζητας και θα αποφυγω να τη διατυπώσω... :sick: Αν θες, παρε ένα βιβλίο ανατομίας και δες... ;)

Να υποθεσω οτι εννοεις οτι "χτυπαει" στον τραχηλο της μητρας; :confused:

Αλλα γιατι να ειναι σιχαμενο αυτο; :redface: Απο την αλλη, τί αλλο να καταλαβει κανεις απο το παρακατω:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Fem_isa_2.gif
    Fem_isa_2.gif
    37.5 KB · Εμφανίσεις: 55

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Εγω να νοιωθω ασχημα που ειναι... μονο 15m;! ...

..κόπηκες φίλε....χαλαρά.....:P


Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Να υποθεσω οτι εννοεις οτι "χτυπαει" στον τραχηλο της μητρας; :confused:

Αλλα γιατι να ειναι σιχαμενο αυτο; :redface: Απο την αλλη, τί αλλο να καταλαβει κανεις απο το παρακατω:

To μόνο που μπορώ να συμπεράνω πάντως από τη φωτογραφία είναι ότι κάτι μένει απέξω αναγκαστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Betadine

Νεοφερμένος

Ο Betadine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ένα έχω να πώ: φωτιά στα κοσμοπόλιταν και τα μένσχελθια που μας έχουν αποβλακώσει με της αιδίεες τους και τα "δήθεν" αρθρα τους περί σεξ , μεγέθη, τις στάσεις με το ανάποδο στριφογυριστό στον πολυέλαιο ( όπου κάθε άντρας που σέβεται τον έαυτό του θα πρέπει να το κάνει για να είναι must) και του στίλ " τι 25 πόντους μόνο?" που διαβαζουμε στα γυναικία. Ολα αυτα κάνουν κομπλεξικούς ανθρώπους και την αίσθηση ότι για να κάνεις καλό σεξ θα πρέπει να τον έχεις απο 30 και πάνω, να προκαλείς 30 οργασμους στην κοπέλα σου και φυσικά να διαβάζεις το περιοδικό μας για τη στάση του μήνα. ... Κακουχίες ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 φωτιά!

Επίσης άλλο παλι με το μετρημα του μεγέθους.
Και εγώ βασικά τα ίδια έκανα. Έχουμε καταντήσει να μετράμε τα πουλιά μας, να κανουμε γραφικές παραστάσεις και να βρίσκουμε κ την παράγωγο. Και όταν f '(x) με f η συνάρτηση του πουλίου γίνει μηδέν ( δεν μεγαλώνει άλλο) , μας πιάνει το παράπονο.

Παιδία όλα τα πράγματα είναι απλά στην ζωή. Όταν θα το καταλάβω κι εγώ θα σας το σφηρίξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geronimo

Νεοφερμένος

Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μερικά εκατοστά... γλώσσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.


Μια και μιλατε για μεγεθη , δειτε την αψογη αυτη διαφημιση :D :lol: :lol: :D

Tωρα οσο αφορα αν ο ενας τερματιζει μια κοπελα σε βαθος κολπου ή οχι,εξαρταται απο 2 παραγοντες.
Ο ενας ειναι οι φυσικες διαστασεις του αντρα και το πιο βασικο που ολοι το ξεχναμε...το βαθος κολπου της γυναικας που διαφερει απο γυναικα σε γυναικα κ απο σταση σε σταση

Να νιωθετε αυτοπεποιθηση και με ενα γαριδακι θα μπορειτε να κανετε μια γυναικα να τρωει παγωτο στον παραδεισο,στο χερι σας ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καθίστε ρε παιδιά γιατί ανησυχώ... Τί 15m και 16m και m και m μήπως θέλετε να πείτε cm ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
...με ενα γαριδακι θα μπορειτε να κανετε μια γυναικα να τρωει παγωτο στον παραδεισο,στο χερι σας ειναι ;)

no way man :D:D χρειάζεται κι άλλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από JiMiOuS:
Καθίστε ρε παιδιά γιατί ανησυχώ... Τί 15m και 16m και m και m μήπως θέλετε να πείτε cm ; :hmm:

Ναι καλε, ενας λαθος καναμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
no way man :D:D χρειάζεται κι άλλα;)
Και αλλα τι;Εκατοστα εννοεις ή τεχνικη και προσοντα;

Δεν μιλησα απο προσωπικη σκοπια,απλα τι εχω ακουσει κατα καιρους απο κοπελες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top