Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επειδή όλο για γκρίνιες και νεύρα, γκαντεμιές και πεσμένες διαθέσεις, πριν μας κλείσουν για προώθηση τις κατάθλιψης, γράψτε:

Τι έγινε σήμερα και σας έφτιαξε το κέφι?

Σας έφεραν λουλούδια?
Πετύχατε το φανάρι στην αρχή τις Έρμου πράσινο?
Είδατε κάποιον να κάνει πρόταση γάμου?

Οτιδήποτε απλά σας έκανε να χαμογελάσετε...!!!


;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε καποια φαση χαλασε το ψυγειο...:ermm:
Και θα μου πεις που το αστειο;:whistle:

Πουθενα μεχρι τωρα, αλλα εκει που καθαριζα τα νερα απο το πατωμα (γιατι ειχε ποιασει και παγο το μπουρδ... και ελιωσε και τα εκανε ολα...) και ημουν μεσα στα νευρα, ερχεται διπλα μου ο γατος μου (αγουροξυπνημενος)...
Αλλα ηρθε απροσεκτα και βιαστικα, και ξαφνικα βρεθηκε να πλατσουριζει στα νερα...:P :lol: :hehe:
Και ξερετε ποσο αγαπανε το νερο οι γατες...
Στον πανικο του να φυγει, γλυστραει και κωλοκαθεται περιχαρος μεσα στα νερα και μετα περπαταγε σαν να ειχε συγκαει και τιναζοντας οποιο ποδι μπορουσε!!!:hehe:
Ειλικρινα μου εφτιαξε την διαθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μαρεσει που εχεις γατο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θα πω και εγω, με κινδυνο να κολλησουμε απο τα μελια :P:
ΕΙχα τα νευρα μου χτες το βραδυ, ουτε και εγω δεν ξερω γιατι, και κατα τη 1, μου ερχεται το απλουστατο μηνυμα "I love you :)" και το κοιταγα και χαμογελαγα για κανενα πενταλεπτο!:D:D:D

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω χαζοχαιρομαι γιατι κλεισαμε τα επιπλα μας και γιατι η κουζινα μας θα ειναι εδω μεχρι τα μεσα του επομενου μηνα... :P :redface:

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ χαζoχαίρομαι γιατί μας επέστρεψαν τα λεφτά από μια πτήση με BA που δεν πήραμε τελικά, και γιατί ο καιρός είναι τέλειοssss!!!

Aρα και 400 euro θα πάρω σήμερα, και τις πάπιες θα ταΐσω!!!


:clapping: :teasing: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω χαζοχαιρομαι χωρις λογο! :redface:
Πρεπει να ανησυχω? :confused: Οχι βεβαια! :D


ΠιΕς: Ωραιο θεμα.. Και πριν λιγο σκεφτομουν οτι με κουρασε η γκρινια. :worry: :/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγω χαζοχαιρομαι χωρις λογο! :redface:
Πρεπει να ανησυχω? :confused: Οχι βεβαια! :D


ΠιΕς: Ωραιο θεμα.. Και πριν λιγο σκεφτομουν οτι με κουρασε η γκρινια. :worry: :/:


Ναι, το είδα! :) E, τσουρέκια πια!! Και εύγε για το link στην υπογραφή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπράβο ρε γιδάκι, κορυφαίο το τόπικ!:thumbup: :flowers: (2/2 λουλούδια τι άλλο θες!)

Εμένα μου έφτιαξε την διάθεση η βροχή! (Ειδικά επειδή μου ακυρώθηκε και το ραντεβού που είχα!):P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.


Aρα και 400 euro θα πάρω σήμερα, και τις πάπιες θα ταΐσω!!!


:clapping: :teasing: :hehe:

ατσα οι πάπιες...φαϊ 400 ευρώ θα φάνε:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.


Aρα και 400 euro θα πάρω σήμερα, και τις πάπιες θα ταΐσω!!!


:clapping: :teasing: :hehe:

Πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα (καλέ τάϊσέ με κι εμένα κανένα ευρώ!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOOOOOOL!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H εγχείρηση του μπαμπά μου πήγε πολύ καλά [τον πλάκωσε το μηχανάκι χτες το απόγευμα και του "διέλυσε" το πόδι] και δεν πονάει και είναι καλά και νομίζω ότι μετά το άγχος που πέρασα χτες δικαιούμαι να έχω χαρούμενη διάθεση σήμερα :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
H εγχείρηση του μπαμπά μου πήγε πολύ καλά [τον πλάκωσε το μηχανάκι χτες το απόγευμα και του "διέλυσε" το πόδι] και δεν πονάει και είναι καλά και νομίζω ότι μετά το άγχος που πέρασα χτες δικαιούμαι να έχω χαρούμενη διάθεση σήμερα :):)

Περαστικά στον πατέρα σου. Σου έυχομαι γρήγορη ανάρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί βρήκα αυτό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλά μια week νοσοκομείο για παρακολούθηση και άλλες 6 τουλ σπίτι με πατεριτσες αλλά τουλ δεν έπαθε τπτ πιο σοβάρο!

Θενκς για τις ευχές όμως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οι panic! at the disco! Ακουσα χθες ενα τραγουδι τους, κι ειπα το βραδυ να βαλω το ψαχτηρι να μου κατεβασει ο,τι βρει.. Τελικα ειναι πολυ χαζοχαρουμενα ανεβαστικα τα τραγουδακια τους, ο,τι πρεπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αυτό που μου έφτιαξε την διάθεση και με έκανε να νιώσω ήρεμη κ ευτυχισμένη (όσο περίεργο και να σας φαίνεται) ήταν οτι έβρεχε τόσο πολύ κ ταυτόχρονα ο ήλιος έλαμπε... Μου άρεσε τόσο πολύ, που βγήκα κ κάθησα στο μπαλκόνι, ένιωθα τις σταγόνες της βροχής πάνω μου κ ήταν για μένα λές κ πέφτανε σταγόνες ηρεμίας και ευτυχίας... Γέμισα αισιοδοξία σήμερα.. Ήταν πραγματικά οτι χρειαζόμουν...:)

XRZ περαστικά στον πατερούλη σου!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
H εγχείρηση του μπαμπά μου πήγε πολύ καλά [τον πλάκωσε το μηχανάκι χτες το απόγευμα και του "διέλυσε" το πόδι] και δεν πονάει και είναι καλά και νομίζω ότι μετά το άγχος που πέρασα χτες δικαιούμαι να έχω χαρούμενη διάθεση σήμερα :):)

περαστικουλια καλο μου. χαιρομαι που πηγε καλα!:clapup:
που χειρουργηθηκε?
εχει γυψο, εξωτερικη οστεοσυνθεση, τιποτα, τι?
και τι καταγμα ειχε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Περαστικά!!

Χε, πως φαίνεται ότι η Giovanna είναι του κλάδου...
:clapup:

Μιλα μου παταπούφι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top