Τι ύψος έχετε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Koριτσια να ξερετε οτι υπαρχουν πααααρα πολυ εκει εξω που τις κοπελες τις "petit" τις βρισκουν πολυ...μα πολυ πιο σεξυ και ερωτικες απο τις διμετρες!:worry:
Ενας απο αυτους ειμαι κι εγω...:redface:
Οχι οτι μια τετοια κοπελα περνα απαρατηρητη, αν ειναι ωραια.Απλος καθε τι ωραιο και ελκυστικο τραβαει το βλεμα ασχετως "μεγεθους".
Δεν ξερω αλλα ολες οσες ειναι εκει στο 1.60 τις βρισκω πολυ...πως να το πω..."γουτσου γουτσου"...δεν μπορω να το περιγραψω, αλλα με ελκυουν περισσοτερο ειδικα οταν δειχνουν οτι δεν κολλανε που ειναι "κοντουλες"... εχουν αυτοπεποιθηση και "αερα";). :inlove:
Οποτε...don't worry εγω και οσοι σαν εμενα σας λατρευουμε!!!!!:D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ γύρω στο 1.80 :clapup: (έχω να μετρηθώ 1 χρόνo). Μια χαρά για την ηλικία μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
και γιατί χρειάζεσαι δικαιολογία???

Ξερεις.. Η αδερφη μου η μικρη ας πουμε ειναι 15 ετων και 1,75 οποτε καταλαβαινεις οταν στεκεται διπλα μου. :P
Καλα, εννοειται οτι αστειευομαι! Δεν εχω κανενα προβλημα με το υψος μου, αν εχουν οι αλλοι καλα να παθουν! :)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Koριτσια να ξερετε οτι υπαρχουν πααααρα πολυ εκει εξω που τις κοπελες τις "petit" τις βρισκουν πολυ...μα πολυ πιο σεξυ και ερωτικες απο τις διμετρες!:worry:
Ενας απο αυτους ειμαι κι εγω...:redface:
Οχι οτι μια τετοια κοπελα περνα απαρατηρητη, αν ειναι ωραια.Απλος καθε τι ωραιο και ελκυστικο τραβαει το βλεμα ασχετως "μεγεθους".
Δεν ξερω αλλα ολες οσες ειναι εκει στο 1.60 τις βρισκω πολυ...πως να το πω..."γουτσου γουτσου"...δεν μπορω να το περιγραψω, αλλα με ελκυουν περισσοτερο ειδικα οταν δειχνουν οτι δεν κολλανε που ειναι "κοντουλες"... εχουν αυτοπεποιθηση και "αερα";). :inlove:
Οποτε...don't worry εγω και οσοι σαν εμενα σας λατρευουμε!!!!!:D ;)

σου'χω τεστ.

Είσαι στο Παλαμήδι. ξες τώρα, με τις πέτρες, τα κατσάβραχα,κλπ. Επιπλέον βρέχει :D
και βλέπεις τη μινιόν κοπελίτσα, με το δωδεκάποντο (12) τακούνι, που όταν το βγάζει, την ψάχνεις στο πάτωμα (τέτοιο ύψος μιλάμε). Κιουτ, με το μαλλάκι της, τα μοδέρνα γυαλάκια της, το ροζ λιπγκλος της....τη λατρεύεις, ή δε τη λατρεύεις?:bleh::D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
dooo, αυτην που περιγραφεις μεχρι κι εγω την λατρευω! χεχε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πάλι ήθελα να την προσκαλέσω να κατέβουμε τα 999 σκαλιά μαζί :rolleyes::shifty::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Ξερεις.. Η αδερφη μου η μικρη ας πουμε ειναι 15 ετων και 1,75 οποτε καταλαβαινεις οταν στεκεται διπλα μου. :P
Καλα, εννοειται οτι αστειευομαι! Δεν εχω κανενα προβλημα με το υψος μου, αν εχουν οι αλλοι καλα να παθουν! :)


thought so! :P
τουλ εγώ έχω αδερφή στα κυβικά μου οπότε έρχομαι στα ίσια μου :P

Μario εσύ μάλλον είσαι ένας από αυτούς που μου φτιάχνουν τη διάθεση με την ατάκα "οκ, σε όλους μας αρέσει η δίμετρη ξανθιά θεογκόμενα, αλλά η αμέσως επόμενη κατηγορία είναι η μικροσκοπική κοπελίτσα" :P [τουλ αυτό μου είχε πει ο 1.86 καλός μου όταν με "έψηνε" και του έλεγα -μια ζωή με flat πα*****ι εγώ όλη μέρα!- ότι είμαστε αστείοι δίπλα δίπλα] [που είμαστε αλλά άλλη περίπτωση!:D]

dooo sorry κιόλας αλλά εγώ τέτοια τύπισσα δεν τη λάτρευα καθόλου. Που πας αγάπη μου με το 12ποντο στο παλαμήδι???? Λες και δεν ξέρουμε ότι είσαι ένα μέτρο κ ένα μίλκο στα 999 σκαλιά αποφάσισες να το κρύψεις??? :worry:
[υπάρχει βέβαια το ενδεχόμενο να κάνεις πλάκα με το εν λόγω τεστ αλλά το δικό μου το ξενύχτι να μην μου επιτρέπει να το καταλάβω...:whistle:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
dooo sorry κιόλας αλλά εγώ τέτοια τύπισσα δεν τη λάτρευα καθόλου. Που πας αγάπη μου με το 12ποντο στο παλαμήδι???? Λες και δεν ξέρουμε ότι είσαι ένα μέτρο κ ένα μίλκο στα 999 σκαλιά αποφάσισες να το κρύψεις??? :worry:
[υπάρχει βέβαια το ενδεχόμενο να κάνεις πλάκα με το εν λόγω τεστ αλλά το δικό μου το ξενύχτι να μην μου επιτρέπει να το καταλάβω...:whistle:]

ένα διπλό εσπρέσσο στη μις, ασαπ:P:D τσύπνα, τσύπνα, νι :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ένα διπλό εσπρέσσο στη μις, ασαπ:P:D τσύπνα, τσύπνα, νι :panwkatw:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

διπλό τριπλό την παραγωγή καφέ της γης μη σου πω :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
"οκ, σε όλους μας αρέσει η δίμετρη ξανθιά θεογκόμενα, αλλά η αμέσως επόμενη κατηγορία είναι η μικροσκοπική κοπελίτσα"

προηγούμενη for me :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω ειμαι 1,68 χωρις τακουνι με τακουνι φτανω κ το 1,80 θεα γινομαι αχαχαχαχαχαχα:P [smilie=10,42,36]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
thought so! :P
Μario εσύ μάλλον είσαι ένας από αυτούς που μου φτιάχνουν τη διάθεση με την ατάκα "οκ, σε όλους μας αρέσει η δίμετρη ξανθιά θεογκόμενα, αλλά η αμέσως επόμενη κατηγορία είναι η μικροσκοπική κοπελίτσα" :P [τουλ αυτό μου είχε πει ο 1.86 καλός μου όταν με "έψηνε" και του έλεγα -μια ζωή με flat πα*****ι εγώ όλη μέρα!- ότι είμαστε αστείοι δίπλα δίπλα] [που είμαστε αλλά άλλη περίπτωση!:D]

Oυχι καλη μου!Για εμενα ή "αμεσως επομενη κατηγορια" ειναι η διμετρη και οχι οι petit κοπελες.
Δηλαδη δεν ειναι οτι μου αρεσουν οι κοντουλες απο "συμβιβασμο" ας πουμε.
Απλως μια ψηλη και ομορφη κοπελα ΔΕΝ μπορει να περασει απαρατηρητη.Οπως και για εμενα ΔΕΝ μπορει να περασει απαρατηρητη μια κοντουλα εξισου ομορφη.;)
Οπως προειπα τα παντα ειναι στο στυλ και στον αερα που εχει η καθε κοπελα.;)
Να το πω απλα.Εαν ειχα να διαλεξω (ακουγεται "καπως" ε... λες και ειμαι στην λαικη ενα πραγμα) αναμεσα σε μια ομορφη ψηλη κοπελα και μια εξισου ομορφη και πιο κοντη (στο 1.60 π.χ.) ξερω οτι πιο πολυ θα με τραβαγε η δευτερη...Κι εγω 1.85 ειμαι και η κοπελα μου..1.63;..περιπου και ειμαιστε μιαααα χαρα!!!!:clapup: ;)

dododooni τι δωδεκαποντα και παλαμιδια...πωπω..μου το θυμισες και κουραστηκα ηδη ρε συ...Ελα μου βολτα στ' Αναπλι το καλοκαιρακι και θα παμε και στο Παλαμηδι για fitness και οπου θες.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
dododooni τι δωδεκαποντα και παλαμιδια...πωπω..μου το θυμισες και κουραστηκα ηδη ρε συ...Ελα μου βολτα στ' Αναπλι το καλοκαιρακι και θα παμε και στο Παλαμηδι για fitness και οπου θες.:D

θα σου'ρθω, αλλά με ορειβατικά:D:D

είμαι κανονική, δε χρειάζομαι 12ποντα:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
είμαι κανονική, δε χρειάζομαι 12ποντα:bleh:

Ναι ...ναι.... Όλες οι κοντές, κανονικές λένε ότι είναι......
:P :P :P

Υ.Γ. Ντουζίνι, σε λατρεύω, το ξέρεις, κι ας μην φτάνεις να ανοίξεις το ψυγείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το ξέρω ότι με λατρεύεις..ως δείγμα αγάπης προς εσέ, ξήλωσα τη πόρτα στο σπίτι για να περνάς...:bleh:


:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ντροπή σας να κοροηδεύται το ντουζίνη και το ύψος του! Μια χαρά είναι το ύψος της, για.... για.... εκχμμμ. για..... γειά σου τι κάνεις καλά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
το ξέρω ότι με λατρεύεις..ως δείγμα αγάπης προς εσέ, ξήλωσα τη πόρτα στο σπίτι για να περνάς...:bleh:


:kissing:

Πάρε και λίγο το δοκάρι πάνω από την πόρτα, γιατί δεν μπορώ να σκύβω διαρκώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ρε.................είμαι 1.75






































-0.10, πιο ψειρούλες δε μπορούμε να γράψουμε σε αυτό το φόρουμ, αίσχος,πίσσα, πούπουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Πάρε και λίγο το δοκάρι πάνω από την πόρτα, γιατί δεν μπορώ να σκύβω διαρκώς :P

Σιγά μην αφαιρέσουμε και τον 1ο όροφο για να χωράς, δεν μένει σε ιγκλού η ντου σε σπίτι μένει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Πάρε και λίγο το δοκάρι πάνω από την πόρτα, γιατί δεν μπορώ να σκύβω διαρκώς :P

θα σου ανοίξω και μια τρούπα στο ταβάνι για να μπορείς να γέρνεις το κεφάλι στο πάνω πάτωμα...:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top