Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

michalis karami

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Α! μπωρω να φανταστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
στεναχωρηθηκα πολυ σημερα απο ενα ατομο που αγαπω πολυ... ομως τι να κανω...
...σε λιγο θα βγω μπας κ περασει η ωρα γιατι δε την παλευω σπιτι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αποχωρήσω από το φόρουμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
έλα, όχι κι εσυ. Μοδα έχει γίνει πια να φευγουν όλοι. Ελπίζω να αλλάξεις γνώμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
έλα, όχι κι εσυ. Μοδα έχει γίνει πια να φευγουν όλοι. Ελπίζω να αλλάξεις γνώμη


Είναι για προσωπικούς λόγους,δεν ξέρω και εγώ ακόμα τι θα κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Είναι για προσωπικούς λόγους,δεν ξέρω και εγώ ακόμα τι θα κάνω.
Για να σε κανουν να φυγεις απ' ενα ολοκληρο φορουμ πρεπει να ναι πολυ προσωπικοι ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Για να σε κανουν να φυγεις απ' ενα ολοκληρο φορουμ πρεπει να ναι πολυ προσωπικοι ε

Ακριβώς,αλλά εξαρτάται ακόμα,είπα πως το σκέφτομαι,δεν ξέρω τι θα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Καθε βραδυ εχω πονοκεφαλο.
Δεν μπορω αλλο...
:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κι όλα τελειώσαν δίχως μια λέξη που να χω φταίξει σε ρωτώ.....


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ε ρε σαβουρα που εχει εκει εξω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.


Θέλω να το ακούω, να κλείσω τα μάτια μου και μόλις τα ξανανοίξω να έχει αδειάσει το μυαλό μου... Διαγραφή δεδομένων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καποτε ειχα κανει την σκεψη για το ποσο θα ηθελα μια μερα να ξυπνουσα και να μην θυμαμαι τιποτα μα τιποτα.. να σταματουσαν ολα να στριφογυριζουν στο μυαλο μου, παρελθον παρον και μελλον.

μετα σκεφτηκα οτι μαζι με ολα αυτα θα ξεχνουσα και ατομα που για μενα ειναι τα παντα. ετσι αυτο εφερε μια αλλη σκεψη.

= ποτε δεν θα ηθελα να προδωσω και να αφησω τους ανθρωπους που μ'αγαπουν πραγματικα και τους αγαπω οσο τιποτα αλλο, για κανενα και για τιποτα. ολα τα αλλα ερχονται και παρερχονται . για να ειναι παρελθον καποια πραγματα σημαινει οτι δεν αξιζαν το παρον και για το μελλον εχει ο θεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

Trance λυγμός.

Αν η συγκίνηση είχε τρανς μπιτ, ίσως αυτό να ήταν το απόλυτα μελαγχολικό κομμάτι και η αισθητική απολαβή αποτιμάται ορμητικώς στους δακρυικούς αδένες μου/σου/του...


Τέλος πάντων… φρόντισε να μην πεθάνεις πριν αγαπηθούμε σε…βάθος με τρανς υπόκρουση :redface:

Κατι τέτοια σε κάνουν να κατανοείς τη μελωδία του θρήνου...


Ξεχειλίζουσα ευαισθησία, Λυκ.

Λέει πολλά για σένα.





Σκέψη:

Το μοντέλο της Κιούμπλερ Ρος


Απαρίθμηση των σταδίων:

Άρνηση: "Αποκλείεται, δεν μπορεί να συμβαίνει σε εμένα!"

Θυμός: "Είναι άδικο, γιατί σε εμένα; Δεν έχω ζήσει τίποτα" ή "Είμαι πολύ μικρός/μικρή γιατί μου το κάνεις αυτό;" (Εδώ είτε αναφέρεται στον Θεό, στον εαυτό του, είτε σε οποιονδήποτε θεωρεί υπεύθυνο για την κατάστασή του/της)

Διαπραγμάτευση: "Τουλάχιστον άσε με να δω τα παιδιά μου να μεγαλώνουν" ή "Θα είμαι καλύτερος, θα αλλάξω, απλώς άσε με να ζήσω λίγο παραπάνω."

Κατάθλιψη: "Είμαι τόσο λυπημένος, γιατί να προσπαθήσω να κάνω οτιδήποτε;" ή "Δεν έχω ελπίδες, απλώς θα περιμένω να πεθάνω"

Αποδοχή: "Εντάξει όλα θα πάνε καλά"


Καταλάβατε, μαντάμ;

Σεις σε ποιο στάδιο να βρίσκεστε?

Όπου κι αν είσθε πάντως, να προσέχετε τα άλματα γιατί ανάμεσα στα στάδια καραδοκούν παλούκια υπερυψωμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Μέχρι τώρα η νέα κυβέρνηση μου έχει στοιχίσει
4.200ε το έτος.

Καλά πάμε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.


Μέχρι τώρα η νέα κυβέρνηση μου έχει στοιχίσει
4.200ε το έτος.

Καλά πάμε.


νωρις ειναι ακομα για τετοιους υπολογισμους.......κανε παντως ενα μπανακι να εισαι ετοιμος καλου κακου.........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
νωρις ειναι ακομα για τετοιους υπολογισμους.......κανε παντως ενα μπανακι να εισαι ετοιμος καλου κακου.........:P


Να σου πω...



:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
σκέψη : .....(με κάλυψε ο ήρωας στον πρόλογο των σταφυλιών της οργής):pfff:

οταν θα φτασεις στο τελος (αν δεν εφτασες ηδη) θα νιωσεις πολυ πιο καλυμενος απο ολο το βιβλιο.και προβληματισμενος και συγκλονισμενος.
τωρα εγω επενεβη στην σκεψη σου.σορυ για το θαρρος. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Απαρίθμηση των σταδίων:

Άρνηση: "Αποκλείεται, δεν μπορεί να συμβαίνει σε εμένα!"

Θυμός: "Είναι άδικο, γιατί σε εμένα; Δεν έχω ζήσει τίποτα" ή "Είμαι πολύ μικρός/μικρή γιατί μου το κάνεις αυτό;" (Εδώ είτε αναφέρεται στον Θεό, στον εαυτό του, είτε σε οποιονδήποτε θεωρεί υπεύθυνο για την κατάστασή του/της)

Διαπραγμάτευση: "Τουλάχιστον άσε με να δω τα παιδιά μου να μεγαλώνουν" ή "Θα είμαι καλύτερος, θα αλλάξω, απλώς άσε με να ζήσω λίγο παραπάνω."

Κατάθλιψη: "Είμαι τόσο λυπημένος, γιατί να προσπαθήσω να κάνω οτιδήποτε;" ή "Δεν έχω ελπίδες, απλώς θα περιμένω να πεθάνω"

Αποδοχή: "Εντάξει όλα θα πάνε καλά"

σκεψη= και αν καποιος δεν σκεφτεται τιποτα απ'ολα αυτα δηλ. σημαινει οτι ειναι μια χαρα?:hmm: οποία η διαγνωσης ιατρε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς.......

Eξαρτάται τι μασάς, σκυλοτροφές ας πούμε δεν λέει...

γιατί μετά εκεί που δεν το καταλαβαίνεις περνάς στην φόλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top