Shopping Therapy

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
ξερει κανεις μαγαζι στο mall με παπουτσια που να μην ειναι απαραιτητα μαρκα+ακριβα...?ενω εχει πολλα μαγαζια με ρουχα που ειναι προσητη η τιμη,παπουτσια δεν εχω βρει κατι...μηπως ξερει κανεις κατι παραπανω...:hmm:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Demelene θα ρωτησω τη φιλη μου οταν τη δω, αν και τωρα που το λες εχω την εντυπωση οτι εχει επαναφορτιζομενη βαση και ειναι ασυρματη.. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Demelene θα ρωτησω τη φιλη μου οταν τη δω, αν και τωρα που το λες εχω την εντυπωση οτι εχει επαναφορτιζομενη βαση και ειναι ασυρματη.. :S
Ευχαριστώ και περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χθες πήρα ένα μπουρμπουληθρομπαλάκι fresh line κατσικούλα (ε, τι άλλο!!), ένα ξηρό μασάζ και δώρο για την πρώην συγκάτοικο, αφρόλουτρο και κρέμα σώματος beauty shop!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Χθες πήρα ένα μπουρμπουληθρομπαλάκι fresh line κατσικούλα (ε, τι άλλο!!), ένα ξηρό μασάζ και δώρο για την πρώην συγκάτοικο, αφρόλουτρο και κρέμα σώματος beauty shop!

μπουρμπουληθρομπαλάάάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.... :clapup: μεγειά σου γιδάκι μουυ!!! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOL!!! Είδες που συνδυαζόμαστε, εσύ κι εγώ, σε καλλυντικά;; :)

Σήμερα πήρα ένα σαμπουάν με ξανθιά χένα (γιατί παρασκούρυνα)
και κάλτσες ψηλές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες πηρα απο τα αφορολογητα ενα σουπερρρρρρρρρρρ αρωμα και ενα μασκαρα.. τζαμπα πραμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ Ευούλι, δε μας έκατσε τελικά... :(

Εγώ ήμουν δε Μαλλ χθες. Βρήκα επιτέλους δώρο για τον ιχλίμπεντιχ, ένα πουλόβερ! Πήραμε και για τη μαμά του και τη γιαγιά του από μία κρέμα μαστίχα Κορρέ κι ένα τσάι Κορρέ...
Η μαμά μου πήρε ένα παντελόνι για το μπαμπά, που γιορτάζει αύριο...
Αυτά, νομίζω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
λοιπον για τον φίλο μου του πήρατο κομικ v for vedetta και ενα όμορφο πουκάμισο με ένα πουλόβερ που ταιριάζουν σούπερ.....για την μαμα του θα της πάρω ένα φουλάρι και ψάχνω κάτι για την αδελφή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μια άσπρη τσαντούλα μικρή
Ένα άσπρο φορεματακι που φοριεται με κολάν
και διάφορα άλλα μπιχλιμπιδάκια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα ένα μωβ κολάν, ένα μαύρο καλσόν, ένα μαύρο κορμάκι, δύο βιβλία και έναν οδηγό Λονδίνου. LONDON CALLING!:P

Και σοκολάτες, τσικουδιά, τυριά, κριθαρένια κουλούρια για ντάκο να πάρω μαζί μου εις Scotland!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
AAAAA!!Θελω και γω να βρω λεφτα και να κανω ψωνια!!!:mad::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
AAAAA!!Θελω και γω να βρω λεφτα και να κανω ψωνια!!!:mad::baby:
Κάτσε διάβασε βρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν εξαιρέσουμε ότι γέμισα το άδειο μου ψυγείο, αγόρασα 2 body-lotion, ένα ζευγάρι μωβ δερμάτινα γάντια και νυχτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μια μάσκαρα χθες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, τι πήρα... Μία ντουλάπα και μία καρέκλα, μετράνε;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ προχθές αγόρασα ένα τηγάνι.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω ενα πουκαμισο, μια μπλουζα, και ενα σακακι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δυο μπλουζες κι ενα δερματινο πορτοφολι.:D
στο πορτοφολι ομως με κλεψανε γιατι το ανοιξα και ηταν αδειο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top