Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μα δεν εισβάλουν μόνο σε βρώμικους χώρους.:)
Ναι, αλλά όταν εισβάλλουν σε καθαρούς χώρους δεν νομίζω ότι τους κάνουν βρώμικους,
Μην τις σκοτώνετε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι, αλλά όταν εισβάλλουν σε καθαρούς χώρους δεν νομίζω ότι τους κάνουν βρώμικους,
Μην τις σκοτώνετε...:(
Βρώμικους μπορεί να μην τους κάνουν, σίγουρα όμως τους κάνουν αηδιαστικούς. :P
Επίσης Nininaou, αν δεις πως κάνω έτσι και δω κατσαρίδα, θα καταλάβεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να συνυπάρξουμε (εγώ και η κατσαρίδα) στον ίδιο χώρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Βρώμικους μπορεί να μην τους κάνουν, σίγουρα όμως τους κάνουν αηδιαστικούς. :P
Επίσης Nininaou, αν δεις πως κάνω έτσι και δω κατσαρίδα, θα καταλάβεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να συνυπάρξουμε (εγώ και η κατσαρίδα) στον ίδιο χώρο :P

Κι εγώ φεύγω όταν τις βλέπω αλλά σίγουρα νεκρές είναι πιο σιχαμερές. Και μετά τι τις κάνετε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Προσωπικά, τρελαίνομαι να ακούω το "χρατς" που κάνουν όταν της πατάς...

Ο δημιουργός όλων τις αδίκησε και το "χρατς" είναι το αντίποινο αυτής της αδικίας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα οταν φορας ακομα μακρυμανικα και φορμες και τα σχετικα και εισαι καλυμμενος. Αλλα οταν εισαι με τα αμανικα και τα κοντα παντελονια με τι ψυχικο σθενος πας το ποδι σου τοσο κοντα ωστε να ρθει το πολυποθητο χρατς; Προτιμω την αξεπεραστη μεθοδο της παντοφλας η του τεζα για τους πολιτισμενους. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Προσωπικά, τρελαίνομαι να ακούω το "χρατς" που κάνουν όταν της πατάς...

Ο δημιουργός όλων τις αδίκησε και το "χρατς" είναι το αντίποινο αυτής της αδικίας.:P

Έεε!
Κανονικά δεν θα έπρεπε να σκοτώνονται.
Αλλά, αφού επιμένετε ότι είναι τόσο σιχαμερές και αηδιαστικές και ότι πρέπει να τις σκοτώσετε και όχι να τις αποφύγετε αλλιώς, τουλάχιστον να μην τις εξολοθρεύετε όλες. Άντε μία- δύο σε κρίσιμες περιπτώσεις που "κινδυνεύετε" άμεσα...
:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι όταν βρίσκονται σε τοίχο ψηλά η σε ταβάνι και δεν ξέρεις από που θα σου 'ρθει! Μπλιάχχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι όταν βρίσκονται σε τοίχο ψηλά η σε ταβάνι και δεν ξέρεις από που θα σου 'ρθει! Μπλιάχχχ...

Και τι θα γίνει αν πέσει πάνω σου;
Την πιάνεις και την αφήνεις στο πάτωμα να πάει στο σπίτι της και στην οικογένειά της.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Nininaou μας δουλευεις; Θα ξερω οτι το θεριο σουλατσαρει στο μπανιο μου και θα κανω ανενοχλητη το ντουζακι μου; Ειπαμε ζωοφιλοι αλλα οχι κι ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.



Πως να μη την εξοντώσεις; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Nininaou μας δουλευεις; Θα ξερω οτι το θεριο σουλατσαρει στο μπανιο μου και θα κανω ανενοχλητη το ντουζακι μου; Ειπαμε ζωοφιλοι αλλα οχι κι ετσι :P

Το θεριό?
ΑΝ δεν το πειράξεις δε θα σε πειράξει. Τι, θα σε φάει. Ένα τόσο δα πλασματάκι είναι, και γλυκούλικο όπως όλα τα ζωάκια. Δες τη φωτογραφία πάνω, χωρίς πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ναι, γλυκούλικο, ιου, αντρίχιασα , μπρρρρ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αχουτο, γουτσι γουτσι, τωρα που το λες το καταλαβα, οντως..

ΧΡΑΑΑΑΑΑΑΤΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το θεριό?
ΑΝ δεν το πειράξεις δε θα σε πειράξει. Τι, θα σε φάει. Ένα τόσο δα πλασματάκι είναι, και γλυκούλικο όπως όλα τα ζωάκια. Δες τη φωτογραφία πάνω, χωρίς πλάκα.


Ο Χριστός και η Παναγία...


Μία αηδία είναι...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ναι, γλυκούλικο, ιου, αντρίχιασα , μπρρρρ!!!!

Αυτό ανατριχιάζει περισσότερο όταν βλέπει την παντόφλα από πάνω του κι όταν ακούει τις φωνές:)

Άκου Χρατς!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ΙΟΥ! Τι είν' τούτο!

Η μητέρα μου έχει τέτοια μανία με αυτό το θέμα που μέχρι φέτος δεν είχα δει ποτέ μου κατσαρίδα...Μόνο ακουστά τις είχα. Και φυσικά δεν είδα στο σπίτι μου την την λόγω κυρία.

Ήμουν σε έναν φίλο και βλέπω το εν λόγω σιχαμερό καφέ ζώο :sick: Αρχίζω να φωνάζω και έρχεται o φίλος μου. Του λέω, Τι είναι αυτό; Μου λέει κατσαρίδα. Ε τότε τσίριξα περισσότερο. :P

Α ρε μάνα να σαι καλά και συ και η τρέλα σου με την καθαριότητα! Ευτυχώς στο σπίτι μου δεν έχει τολμήσει να εμφανιστεί έντομο ποτέ! :D

Μαύρες κατσαρίδες ελπίζω να μην δω ποτέ από κοντά! Τι ήθελες και έβαλες την φοτό βρε Μποράτ! :sick: :sick: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειλικρινα λυπαμαι για την ψυχολογια του, αλλα ας γεννιοταν γατι :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το θεριό?
ΑΝ δεν το πειράξεις δε θα σε πειράξει. Τι, θα σε φάει. Ένα τόσο δα πλασματάκι είναι, και γλυκούλικο όπως όλα τα ζωάκια. Δες τη φωτογραφία πάνω, χωρίς πλάκα.

Πλασματάκια; Δες το mimic και μετά θα σου πω εγώ πλασματάκια. Αν του κόψεις το κεφάλι θα πεθάνει μετά από μέρες από ...ασσιτία. Άσε που θα ήταν τα μοναδικά ζώα που θα επιβίωναν σε πυρηνική καταστροφή. Δεν είναι τόσο αθώο όσο φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αυτό ανατριχιάζει περισσότερο όταν βλέπει την παντόφλα από πάνω του κι όταν ακούει τις φωνές:)

Έντομα είναι, δεν έχουν νοημοσύνη. Ούτε ανατριχιάζουν ούτε τίποτε...Μόνο από ένστικτο ζουν. Μην στεναχωριέσαι δεν είναι ζώα. Έντομα είναι. Έχει τεράστια διαφορά..Είναι σαν να σκοτώνεις κάτι άψυχο που περπατάει. Δεν έχουν συναίσθηση. Διοχέτευσε την αγάπη σου σε άλλα ζώα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έντομα είναι, δεν έχουν νοημοσύνη. Ούτε ανατριχιάζουν ούτε τίποτε...Μόνο από ένστικτο ζουν. Μην στεναχωριέσαι δεν είναι ζώα. Έντομα είναι. Έχει τεράστια διαφορά..Είναι σαν να σκοτώνεις κάτι άψυχο που περπατάει. Δεν έχουν συναίσθηση. Διοχέτευσε την αγάπη σου σε άλλα ζώα...

Εντάξει, δεν έχουν νοημοσύνη τόση όση κπ άλλα ζώα, αλλά δεν υπάρχουν για να τα σκοτώνουμε. Και φυσικά είναι αθώα, δεν έχουν τη νοημοσύνη για να σκεφτούν 1000 +1 τρόπους να μας τρομάξουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top