Πώς με φαντάζεσαι;

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ψηλός, γεροδεμένος, με στυλ κι αυτοπεποίθηση που δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του.

Έτσι ακριβώς σε φαντάζομαι και εγώ... :P :P :P
(ξέχασες να πεις το πανέξυπνος)

Tην Niyia πάλι την φαντάζομαι πολύ όμορφη...Λές να πέφτω έξω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Angie_Ann

Την "φαντάζομαι" ψηλή γύρω στο 1,70, με πιασιματάκια (από τα ωραία όμως :Pτύπου Μόνικα ;)), μεγάλα αμυγδαλωτά μάτια κ ζεστό χαμόγελο, χάλκινο μαλλί (:D)...
Λίγο φλού τύπος (δλδ ξέγνοιαστη), αλλά πολύ πολύ συμπαθητική κ γλυκιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ψηλή 2:10, με πορτοκαλί και μωβ αφανα μαλλιά, κιτρινα ματια (εγχρωμοι φακοι επαφης, για να ταιριαζουν στο συνολο :P ), σκουλαρικι που ξεκιναει απο το ενα αυτι και φτανει στο αλλο. Σωμα μπετατζή, αλλα με σεξι αστραγαλους. Μεγαλα ματόκλαδα (ερχονται πουλάκια και αράζουν πανω), φρυδια Καραμανλη (πατηρ), και 6 δακτυλα στο ενα χερι. Eye patch στο δεξι ματι. Ντυσιμο κάσουαλ για να μην τραβαει την προσοχη.

(ποιος τα σκεφτεται αυτα τα τοπικ :P ρε τι παθαμε...:hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
@ Lorien
μάλλον κοντός (γύρω στο 1,10), πολύ μελαχρινός, σίγουρα ακούει ελαφρολαϊκά κ πηγαίνει συχνά σε μπουζούκια, με χρυσή αλυσίδα στον λαιμό, με κοστούμια τύπου Φλωρινιώτη κ ύφος "15 πουλάκια κάθονται" (μάλλον θα πέταξαν από τις βλεφαρίδες μου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωχ ! με πετυχες διανα μιλαμε ! :eek:

Εγω πετυχα τιποτα ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ναι ... τα πουλάκια :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εγώ τη Niyia την έχω δει οπότε δεν έχει νόημα να πω πώς τη φανταζομαι, θα πω όμως πώς φανταζόμουν το Lorien μέχρι να γίνει το προηγούμενο post, το οποίο έδειξε πώς είναι πραγματικά και με κατααπογοήτευσε!

Λοιπόν, τον φανταζόμουν αρκετά ψηλό, μελαχρινο με κάπως ανακατεμένα μαλλιά, καστανά αμυγδαλωτά μάτια, μουσάκι και ένα παράξενο χαμόγελο που έιναι σαν να σου λέει πάντα "Ξέρω κάτι που δεν ξέρεις...":), τελείως casual στιλάκι και χαλαρή διάθεση.

Πώς έπεσα τόσο μα τόσο έξω??? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ τη Niyia την έχω δει οπότε δεν έχει νόημα να πω πώς τη φανταζομαι, θα πω όμως πώς φανταζόμουν το Lorien μέχρι να γίνει το προηγούμενο post, το οποίο έδειξε πώς είναι πραγματικά και με κατααπογοήτευσε!

Λοιπόν, τον φανταζόμουν αρκετά ψηλό, μελαχρινο με κάπως ανακατεμένα μαλλιά, καστανά αμυγδαλωτά μάτια, μουσάκι και ένα παράξενο χαμόγελο που έιναι σαν να σου λέει πάντα "Ξέρω κάτι που δεν ξέρεις...":), τελείως casual στιλάκι και χαλαρή διάθεση.

Πώς έπεσα τόσο μα τόσο έξω??? :(
Θα σου περιεγραφα λιγο πως ειμαι και που επεσες εξω, αλλά...εσπασε το σκαμπό που εχω για να φτανω το πληκτρολογιο ! με πηδηματακια μολις καταφερα να κανω αυτο το ποστ :(.
Ασε που θα μου σκιστει και το κουστουμακι Alla Florinioths !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Lorien: κάτι μεταξύ Ψάλτη, Φλωρινιώτη, Πατσίνο, Ρουβά και Τερλέγκα.
Idril (χοχο): βασικά θα μπορούσες να είσαι πολυ παχουλή, γιατί λένε ότι αυτοί είναι τα καλύτερα παιδιά κι εσύ αυτό μου έχεις δείξει.:P Αλλά θεωρώ ότι ήσουν παχουλή μέχρι τα 4 σου, και τώρα είσαι κανονική. Σου έμεινε και η ψυχούλα της παχουλής όμως :P. Α, και με το καράτε θα έχεις γίνει τούμπανο, κατι σαν Schwarzenegger το 1982.

Σοβαρά τώρα:P 1.70, καστανό μαλλί μέχρι τη μέση, ολοστρόγγυλα μάτια, γλυκό πρόσωπο και σώμα κανονικό προς αδύνατο. 27/12/2007 παντρευόμαστε, dreamgirl :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Με έκανες λιωμα πιτσιρίκι!:kissing:

Τι να πω τώρα εγώ για σένα? Μάλλον ψηλός, με ωραία κορμοστασιά, με στιλάκι μισό αλήτικο, μισό του τρελού επιστημονα, έξυπνο μουτράκι και μάτια που ποτε δεν αποκαλύπτουν τι σκέφτεσαι πραγματικά. Τα πιο όμορφα χαρακτηριστικά στο πρόσωπό σου είναι τα ζυγωματικά και τα χείλια σου! 29/12 που πέφτει και Σάββατο με βολεύει καλύτερα αν δεν έχεις αντίρρηση dreamboy!:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Idrill -> Σαν την γυναίκα στο avatar σου. Μελαχρινή, γύρω στο 1,70 και αντί για σπαθί να κρατάς ένα μαχαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λεω μηπως ειναι ξανθια, το κραταει απο τη λαθος μεριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Τώρα θα βγω off topic αλλά πρέπει να διευκρινήσω κάτι για το avatar μου, το οποίο μόνο ο Lorien φαίνεται να πρόσεξε αλλά φυσικά το παρεξήγησε (γιατί τι άλλο θα μπορούσε να περιμένει κανείς από τον κλώνο του Φλωρινιώτη με γενετική τροποποίηση προς Ψάλτη!:P). Το ότι η τύπισσα στο avatar κρατάει το σπαθί από τη λεπίδα σημαίνει απλά ότι δεν κάνει επιθετική κίνηση! Πανάσχετε! :P

Και για να είμαστε και ontopic θα προσθεσω ότι εκτός από το τρομαχτικό του ύψος δύο άλλα βασικά χαρακτηριστικά του Lorien είναι τα φρύδια του τα οποία βγάζει επιμελώς τουλάχιστον 3 φορές τη βδομαδα για να μη χαλάσει η γραμμή και τα 3 χρυσά του δόντια!:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Lorien
χμμ....κανονικος υψος, σκουρα καστανα κοντα μαλλια, καστανα ματια (τα οποια τα εχεις σε βιτρινα:P), λευκη επιδερμιδα & πολυ αδυνατος. Επίμονος, πεισματαρης με δυνατο γελιο!
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τώρα θα βγω off topic αλλά πρέπει να διευκρινήσω κάτι για το avatar μου, το οποίο μόνο ο Lorien φαίνεται να πρόσεξε αλλά φυσικά το παρεξήγησε (γιατί τι άλλο θα μπορούσε να περιμένει κανείς από τον κλώνο του Φλωρινιώτη με γενετική τροποποίηση προς Ψάλτη!:P). Το ότι η τύπισσα στο avatar κρατάει το σπαθί από τη λεπίδα σημαίνει απλά ότι δεν κάνει επιθετική κίνηση! Πανάσχετε! :P
To ξερω οτι γιαυτο το κανει η κοπελα. Εσυ ομως που εσαι ξανθια μπορει να νομιζες οτι ειναι σπαθι με αχρηστη λεπιδα και κοφτερό χερουλι :hehe:

Και για να είμαστε και ontopic θα προσθεσω ότι εκτός από το τρομαχτικό του ύψος δύο άλλα βασικά χαρακτηριστικά του Lorien είναι τα φρύδια του τα οποία βγάζει επιμελώς τουλάχιστον 3 φορές τη βδομαδα για να μη χαλάσει η γραμμή και τα 3 χρυσά του δόντια!:teasing:
Απο τα οποια φαινεται μονο το ενα, τα αλλα 2 ειναι πισω. Ετσι μπορεις να πεις οτι μοιαζω με το ---> :hehe:

Lorien
χμμ....κανονικος υψος, σκουρα καστανα κοντα μαλλια, καστανα ματια (τα οποια τα εχεις σε βιτρινα:P), λευκη επιδερμιδα & πολυ αδυνατος. Επίμονος, πεισματαρης με δυνατο γελιο!
:whistle:
Το " :whistle:" τι θελει να πει ; :hmm::worry::confused::). Και εχω απορια : Πως σας ερχονται τα διαφορα χαρακτηριστικά , βασιζμενοι μονο σε μια γενικη αδρη εικονα του αλλου ; Πχ γιατι να εχει καποιος καστανα ματια και οχι μαυρα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το " :whistle:" τι θελει να πει ; :hmm::worry::confused::). Και εχω απορια : Πως σας ερχονται τα διαφορα χαρακτηριστικά , βασιζμενοι μονο σε μια γενικη αδρη εικονα του αλλου ; Πχ γιατι να εχει καποιος καστανα ματια και οχι μαυρα. :hmm:

Σημαίνει, οτι γραφω, ο,τι μαμακια κατεβαζει ο ξανθος μου εγκεφαλος :D
Ε μα και εσυ εχεις κατι αποριες...κουβεντα να γινεται :)

Γιατι βρε τα μαυρα ματια ειναι σπανιοτερα ακομα και των πρασινων και των μπλε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στατιστικα δλδ γραφετε. Μαϊστα. Οκ. Θενκς θα το δοκιμασω :)

Νεραϊδα : Μεσο αναστημα, Καυκασια, μαλλί οχι πολύ κοντο, μάτια με διαφορα χρωματα μεσα, θυληκη κατανομη λιπους και σωματοδομή. 2 ανω και κατω άκρα. Τυπικο αριθμο ημισφαιρικων σχηματισμων. Οταν χαμογελάει ειναι πιο συμπαθητική. Χρησημοποιει μακιγιαζ. Εχει pc.

Σε πετυχα ; :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Λοριεν θα φας ξύλο από το μικρό πράσινο πετροφάγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στατιστικα δλδ γραφετε. Μαϊστα. Οκ. Θενκς θα το δοκιμασω :)

Νεραϊδα : Μεσο αναστημα, Καυκασια, μαλλί οχι πολύ κοντο, μάτια με διαφορα χρωματα μεσα, θυληκη κατανομη λιπους και σωματοδομή. 2 ανω και κατω άκρα. Τυπικο αριθμο ημισφαιρικων σχηματισμων. Οταν χαμογελάει ειναι πιο συμπαθητική. Χρησημοποιει μακιγιαζ. Εχει pc.

Σε πετυχα ; :P :P :P

χαχα!
Η φαντασια πολλων οργιαζει, αλλα η δικη σου αγαπητε χτυπαει κοκκινο εις την νιοστη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εδαδ

Πολυ αδυνατη, μετριου αναστηματος, μαυρα ισια ψιλοκοντα μαλλια, σκουροχρωμα ματια, φοραει γυαλια με εκκεντρικους σκελετους και διαβαζει ξενη λογοτεχνια.:):whistle:

Να προσθεσω...λεπτα χαρακτηριστικα προσωπου με μεγαλα ματια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top