Σημείο G!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καθοδήγηση = έλειψη ταμπού.....
τα αίτια για το πρόβλημα έχουν πολύ πιο βαθιές ρίζες....
οικογένεια, διαπαιδαγώγηση, σεξουαλική αγωγή, ενημέρωση....
Οι γυναίκες της γεννιάς μου μεγάλωσαν με την καραμέλα ότι όποια το κάνει νωρίς (πριν το γάμο, με διαφορετικούς συντρόφους) είναι και π*****α! άντε τώρα αν σε ψήνουν ότι είσαι τέτοια, να ψάξεις και να επιμορφωθείς και να ενημερωθείς....
πάλι καλά που το κάνεις κι όλας!
Μου πήρε πολλά χρόνια για να μεστώσει το μυαλό μου και να ξεφύγω από αυτή την ιστορία....
όταν έχετε μια γυναίκα δίπλα σας, κάντε τη να νιώσει όμορφα, ασφαλής και ότι δεν θα την κατηγορίσετε για τσ**λί και να είσαστε σίγουροι ότι θα σας τα πεί ΌΛΑ τα κουμπάκια της με τον καιρό.....

όσο για το σημείο G.... μακάριες οι έχουσες! :P
εγώ πάντως δεν έχω ανακαλύψει τέτοιο σημείο σε μένα.... και πιστέψτε με... το έχω καλά ψαγμένο :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butter_flies

Νεοφερμένος

Ο Black_Butter_flies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
όταν έχετε μια γυναίκα δίπλα σας, κάντε τη να νιώσει όμορφα, ασφαλής και ότι δεν θα την κατηγορίσετε για τσ**λί και να είσαστε σίγουροι ότι θα σας τα πεί ΌΛΑ τα κουμπάκια της με τον καιρό.....

Το ίδιο ακριβώς μου είχε πει μια κοπέλα και την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γι αυτό!
Ήταν η πρώτη μου σχέση και η πρώτη μου ερωτική επαφή. Ήμουν πολύ μικρός και το είχα δει στραβά το όλο θέμα, με είχε ενθουσιάσει η νέα μου "ανακάλυψη" και είχα κολλήσει εκεί...
Μέχρι που μου λέει εκείνη "Τελειώσαμε. Κι αν ποτέ μάθεις πώς να κάνεις μια γυναίκα να νιώσει πιο γυναίκα κι όχι πιο π*****α, έλα να με βρεις"

:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis22

Νεοφερμένος

Ο fanis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Καθοδήγηση χρειάζεται σίγουρα με ένα καινούριο σύντροφο. Τώρα αν μετά από κανά χρόνο, συνεχίζει ο άντρας και χρειάζεται καθοδήγηση, κάτι φταίει!! (and it ain't us:P)

Έχεις δίκιο. Για νέα σχέση λέω και εγώ. Το κακό είναι πως αν δεν γίνει η καθοδήγηση στην αρχή η υπόθεση καταλήγει σε αδιέξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butter_flies

Νεοφερμένος

Ο Black_Butter_flies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fanis22:
Έχεις δίκιο. Για νέα σχέση λέω και εγώ. Το κακό είναι πως αν δεν γίνει η καθοδήγηση στην αρχή η υπόθεση καταλήγει σε αδιέξοδο.

Πρέπει να υπάρχει άνεση από την αρχή, είναι απλό!
Και εμείς και οι γυναίκες τα κάνουμε όλα περίπλοκα στην αρχή και μετά... καλά ξεμπερδέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άνεση από την αρχή ειναι πολύ δύσκολο, έως απίθανο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
άνεση από την αρχή ειναι πολύ δύσκολο, έως απίθανο:)
Θα διαφωνήσω, μπορεί να υπάρχει απο την αρχή μια ανέση δλδ να μην πρέπει να σκέφτεσαι αυτό που πρέπει να πεις 1000φόρες ωστέ να μην ακουστεί άσχημα κτλ κτλ...
Η προσωπική μου εμπιρία μου έδειξε ότι αν δεν υπάρχει αυτό απο την αρχή τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Θα διαφωνήσω, μπορεί να υπάρχει απο την αρχή μια ανέση δλδ να μην πρέπει να σκέφτεσαι αυτό που πρέπει να πεις 1000φόρες ωστέ να μην ακουστεί άσχημα κτλ κτλ...
Η προσωπική μου εμπιρία μου έδειξε ότι αν δεν υπάρχει αυτό απο την αρχή τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα

όχι τόσο στο τι θα πεις, αλλά στο τι θα κάνεις. Δεδομένου ότι κανείς από τους δύο δεν γνωρίζει το σώμα του άλλου, ούτε τη σεξουαλική του συμπεριφορά την πρώτη φορά, είναι πολύ δύσκολο να είναι άνετοι.

Από 'κει και πέρα, και από τη δεύτερη φορά ακόμα, μπορεί να είναι κανείς άνετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
όχι τόσο στο τι θα πεις, αλλά στο τι θα κάνεις. Δεδομένου ότι κανείς από τους δύο δεν γνωρίζει το σώμα του άλλου, ούτε τη σεξουαλική του συμπεριφορά την πρώτη φορά, είναι πολύ δύσκολο να είναι άνετοι.

Από 'κει και πέρα, και από τη δεύτερη φορά ακόμα, μπορεί να είναι κανείς άνετος.

Αν και θα συμφωνήσω...είναι και πως αρχίζει η σχέση...σπάνια από την πρώτη υπάρχει άνεση...Δεν ξέρεις ο άλλος τι θέλει, πως αντιδρά, πως μιλά, τι δέχεται τι όχι...Άνεση από την πρώτη στιγμή είχα με την σημερινή μου σχέση γιατί τον ήξερα και απλά μου το έβγαζε....και δεν είχα στο μυαλό αν θα με παρεξηγήσει για το τι θα κάνω και πως....Βασικά είχαμε απίστευτη άνεση λόγω γνωριμίας και πολύ όρεξη και οι δύο για πειραματισμούς ο ένας στο σώμα του άλλου 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
..και δεν είχα στο μυαλό αν θα με παρεξηγήσει για το τι θα κάνω και πως....Βασικά είχαμε απίστευτη άνεση λόγω γνωριμίας και πολύ όρεξη και οι δύο για πειραματισμούς ο ένας στο σώμα του άλλου 8)


Το ζήτημα είναι ένα......το βρήκε το G?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Το ζήτημα είναι ένα......το βρήκε το G?:)

xaxaxaxa....γμτ δεν πρέπει να έχω...ούτε μόνη μου δεν το έχω βρεί 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ειχα διαβάσει κάποτε ένα βιβλίο που έλεγε ότι στην ανατομία της γυναίκας υπάρχει εσωτερικά ένα(πως να το πώ τώρα:hmm:) ενα μπαλάκι ας το πούμε εσωτερικά το οποίο κάποιοι θεωρούν σημείο g στην πράξη λοιπόν(όπως έλεγε) υπάρχει τρυβή του ανδρικού οργάνου με το συγκεκριμένο μπαλακι που προκαλεί υπερβολικά μεγάλο ερεθυσμό, κάποιοι έλεγαν ότι είναι αυτό, εάν έχει γίνει εισχόρηση δάκτυλου εσωτερικά στον κόλπο μπορεί να γίνει εσθητό με την αφη του ανθρώπου, και να γίνει σεξουαλικά εσθητή απο την γυναίκα η επαφή του,

Πιστέυω ότι υπάρχει, πιστέυω ότι ισχείει άν και κάποιοι άλλοι λένε ότι δεν ισχείει.

Αν είπα κάτι προκλειτικό ξέρετε τι να κάνετε, ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
«Για τις γυναίκες το καλύτερο αφροδισιακό είναι οι λέξεις. Το G-spot είναι στα αυτιά. Όποιος ψάχνει πιο κάτω χάνει το χρόνο του.”
Ιζαμπέλ Αλιέντε, συγγραφέας ρομαντικών διηγημάτων

Σωστος ο παικτης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω παλι στην τελευταια μου προσπαθεια να βρω το G και εκει που οι οδηγειες της ηταν χειροτερες και απο αυτες που θα εδινε ενας τυφλος σε χομπιτ στην προσπαθεια του δευτερου να παρκαρει νταλικα, τελικα οχι μονο κανενα σημειο κανενος γραμματος δεν βρηκα, το μονο που μας βρηκε γενικα απο G ηταν η προσσφωνηση μου
"G@μημενο που σκατα εισαι?":mad:
Αυτο προφανως δεν μετραει σαν G ετσι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαριε, αν δεν εχει ηδη ενα Χ επιπεδο ερεθισμου γενικοτερα η γυναικα, συνηθως δεν ψηλαφαται, οποτε δεν εχει νοημα να το ψαχνουμε.

Εκεινη το εχει βρει δλδ και σου εδινε οδηγιες ; :P (ωραιος ο παραλληρισμος σου lol )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σωστο αυτο που λες φιλε Lorien.
(Πανω πλακα εκανα.:P)
Βασικα μου λεει σε αλλες παραμετρους τι την ερεθιζει, αλλα για σημειο G δεν εχουμε κανει νυξη ακομα.
Τωρα το γιατι, θα σε γελασω Lorien...η δεν την εχει απασχολησει, η το βρισκω χωρις να το ψαχνω ή δεν ξερω τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγω παλι στην τελευταια μου προσπαθεια να βρω το G και εκει που οι οδηγειες της ηταν χειροτερες και απο αυτες που θα εδινε ενας τυφλος σε χομπιτ στην προσπαθεια του δευτερου να παρκαρει νταλικα, τελικα οχι μονο κανενα σημειο κανενος γραμματος δεν βρηκα, το μονο που μας βρηκε γενικα απο G ηταν η προσσφωνηση μου
"G@μημενο που σκατα εισαι?":mad:
Αυτο προφανως δεν μετραει σαν G ετσι?:redface:

τρελό ΛΟΛΛΛΛΛΛ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρε παιδιά απλό είναι.. σας το παρομιάζω με την είσοδο απο ένα κτήριο.

Εκεί που είναι η είσοδος, προχωράμε ευθεία.
Γύρω στα 3-5 εκατοστά μετά την είσοδο κοιτάμε προς το ταβάνι.
Εκεί ακριβώς είναι λίγο σαγρέ (πως είναι αν έχει σκάσει το ταβάνι απο νερά στο μπάνιο του βρωμιάρη στον πάνο όροφο) έτσι ακριβώς.
Αν λοιπόν το σαγρέ αρχίζεις να το πειράζεις μεγαλώνει (και δεν πετάει σοβάδες)
Μετά απο λίγη ώρα διογκώνετε και τότε αρχίζουν τα ωραία....
Αν μάλιστα το πειράζεις και αρκετή ώρα μπορεί και "να τρέξουν νερά" απο τον πάνω όροφο.
Δεν πειράζει αν λερωθείτε καθώς ο ιδιοκτήτης του κτηρίου θα το χαρεί ιδιαίτερα και μετά απο την χαρά του μπορεί να ασχοληθεί και με τα δικά σας υδραυλικά.
Αυτό λοιπόν το σαγρέ και κατόπιν φουσκωμένο πραγματάκι είναι το σημείο G.
Καλό είναι βέβαια να το αγγίζεται όσο ... ασχολείστε με την είσοδο και χρησιμοποιόντας τα δάκτυλα σας, τουλάχιστον για αρχή!
Μετά χρησιμοποιείτε και άλλα μέλη.

Αυτά πάω να γράψω την παρομίωση του προκτικού σεχ με μαγείρεμα τσιπούρας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδια, μην το δενετε κομπο οτι υπαρχει σε ολες τις γυναικες, ή οτι εχει την ιδια επιδραση σε ολες. Εδω οι επιστημονες ακομα δεν εχουν καταληξει αν υπαρχει ή οχι ! Οι θεωριες ειναι πολλες και οι μελετες αντιφατικες. Χαλαρα λοιπον. trial and error :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι, αλλά αυτό που λέμε είναι: αν σε κάθε trial μου επιστρέφει μόνο ένα 404 μήπως τελικά είναι απλά ένα legend; :hmm:



Κατ' εμέ πάντως (seer instict :P) δεν μπορεί να είναι το ίδιο για όλες τις γυναίκες. :)


Απλά, ξέρουμε περίπου ποια είναι τα.. SOS και ψάχνουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι, αλλά αυτό που λέμε είναι: αν σε κάθε trial μου επιστρέφει μόνο ένα 404 μήπως τελικά είναι απλά ένα legend; :hmm:
Κανε ένα φόρματ :P
Legend μαλλον δεν ειναι, αλλά σιγουρα υπαρχει παραπληροφορηση και διογκωση στο θεμα (pardon the pun)

Κατ' εμέ πάντως (seer instict :P) δεν μπορεί να είναι το ίδιο για όλες τις γυναίκες. :)
Nαι αυτο λεω. Και κατ εσε, και κατα τους επιστημονες που το ψαξανε περισσοτερο απο μας. Το βρηκαμε ; Ακομα καλυτερα. Δε το βρηκαμε ; Δε πειραζει, παμ παρακατω (ή μηπως παραμεσα ή παραπανω ; :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top