Ρώτα με να σε ρωτώ

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ανετα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για πάντα όχι... Για τους καλοκαιρινούς μήνες το συζητάμε:P


Πήγες διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όχι.

Οι πέντε μισητοί σου χαρακτήρες; (fictional :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Έχω πολλά... Αλλά όπως λέω την κόρη μου θέλω να την ονομάσω Χριστίνα- Henriette :D

Αγαπημένο αντρικό όνομα;


Ωωω!!!
Σ' ευχαριστώ τιμη μου!!!
Αρεσει σε πολλους το
ονομα Χριστινα,
δόξα Τον Θεό!¡!¡!
(Το διαπιστωσα προσφατα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Έχω πολλά... Αλλά όπως λέω την κόρη μου θέλω να την ονομάσω Χριστίνα- Henriette :D

Αγαπημένο αντρικό όνομα;


Ωωω!!!
Σ' ευχαριστώ τιμη μου!!!
Αρεσει σε πολλους το
ονομα Χριστινα,
δόξα Τον Θεό!¡!¡!
(Το διαπιστωσα προσφατα)

Και πως θα την φωναζεις
στα Γερμανικα ή στα Ελληνικά?¿?¿?¿?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Τι εννοεις γιατί ειμαι
και λιγο χαζουλι???
Δωσε μου 1 παραδειγμα!¡!¡!

I am sorry!!!
) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα απαντήσω στους 5 fictional χαρακτήρες που μισώ γιατί δε βγάζω άκρη απ' τα παρακάτω σχόλια.

1. Skyler από Breaking Bad
2. Jenny από Gossip Girl
3. Blackbeard από One Piece
4. Akainu από One Piece
5. Love από 2η σεζόν YOU.


Τι χρώμα είναι οι τοίχοι του υπνοδωματίου σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λαχανί με πορτοκαλοκίτρινα παπάκια και μωβ μελισσουλες.


Αν έπρεπε υποχρεωτικά ν' αλλάξεις ονοματεπώνυμο, πώς θα το έκανες;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ξανθή Τρίχα

ποιο ήταν το χειρότερο μάθημά σου στο σχολείο;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Μαθηματικά!

Πώς λέγανε το πρώτο αγόρι/κορίτσι που φίλησες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γιώργο


Τι σ' αρέσει περισσότερο στην εμφάνισή σου;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Όχι!!

Ποιος είναι ο αγαπημένος σου Έλληνας ηθοποιός;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ο Δημήτρης Χορν.


Έχεις κάνει κάτι στο παρελθόν που όταν το ανακαλείς στη μνήμη σου, να νιώθεις άσχημα γι αυτό;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν με το "άσχημα" εννοείς τύπου "χαζομάρα έκανα τότε, δεν έπρεπε" και να νιώθω έτσι λίγο αμήχανα, τότε ναι, σαφώς. Αν εννοείς κάτι σοβαρό που να μου χαλάει πραγματικά την ψυχολογία λόγω τύψεων, τότε όχι.



Αν μπορούσες να ταξιδέψεις στον χρόνο, ποια εποχή θα επισκεπτόσουν και γιατί;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μπελ επόκ. Για το στυλ μα και διότι, για κάποιο αδιευκρίνιστο λόγο, μου είναι οικεία.


Ποιο ήταν, μέχρι τώρα, το ωραιότερο καλοκαίρι της ζωής σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κοιτώντας εκ των υστέρων, θα έλεγα του 2017 που πήγα σε πολλά ωραία μέρη, έτυχε να έχω οικονομική άνεση και να περνάω καλά και ξέγνοιαστα με τις φίλες μου. Αλλά νομίζω αν θυμηθώ το πώς ένιωθα τότε, ίσως την καλύτερη διάθεση να την είχα το καλοκαίρι του 2014 που τα είχα μόλις φτιάξει με τον επί 2,5 χρόνια τότε έρωτά μου, ήμασταν όλη μέρα μαζί, ήταν το πρώτο μου φιλί, πεταλουδίτσες, ροζ συννεφάκια κτλ.


Ποια είναι τα 3 βασικά χαρακτηριστικά που σε ελκύουν περισσότερο σ' ένα άτομο του αντίθετου φύλου όταν τα χει;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σωματικά τα σγουρά μαλλιά, τα γυαλιά και το ωραίο δέρμα.
Ψυχικά το να είναι ήρεμο άτομο και πάνω απ'όλα να έχει καλή καρδιά. Η εξυπνάδα είναι μπόνους αλλά δεν θα έλεγα ότι το θαυμάζω.


Αγαπημένος ηθοποιός.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Jack Nicholson


2 φαγητά που λατρεύεις και 2 που σιχαίνεσαι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top