Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! :D :clapup:


πήρα κ εγώωωω...
!!! :clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup:


και από βδομάδα ορκίζομαι!! :smartass: :D:D:D

Συγχαρητηρια:clapup:!!

Ποια σχολη τελειωσες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
PieMaker σε ευχαριστώω..! :)


σημασία έχει ότι έγινα πανεπιστήμονας..
:hehe: :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπραβο παιδια και σε ανωτερα ευχομαι!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SofakiS

Νεοφερμένος

Η SofakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πηρα το FCE στα αγγλικα το μαιο και το B1 στα γερμανικα τον οκτωβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εγώ, Πρώτα ο Θεός, αν πάνε όλα καλά και πάρω θετική κρίση τον Ιούλιο, παρουσιάζω τη διπλωματική μου τον Σεπτέμβρη και τον Δεκέμβρη θα ορκιστούμε. Για την ώρα τα κεφάλια μέσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Παίρνω πτυχίο επιτέλους!:clapup:
9 στη διπλωματική, μέσος όρος 8,58. Συνεχίζω με διοίκηση πολιτισμικών μονάδων από Οκτώβρη, πάλι στο ΕΑΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σήμερα έγινε στην Πάτρα η τελετή απονομής πτυχίων. Λίγες μέρες πριν την απονομή είδα στο ανεπίσημο φόρουμ τη σχολής μας μια συζήτηση σχετικά με τα ξενοδοχεία της Πάτρας κι όλοι/ες πρότειναν Α΄ κατηγορίας. Για χαλαρώστε, βρέ συναδέλφια!;:P Όλοι/ες τόσο πλούσιοι/ες είστε; Εγώ έμεινα σε ένα ξενοδοχείο Γ΄κατηγορίας (δυστυχώς όχι με τον Τέλη, γιατι χωρίσαμε πριν μια εβδομάδα, αλλά με μια φίλη μου) και ήταν μια χαρά.
Στην τελετή οι συναδέλφισσες -κατά κανόνα- φορούσαν πολύ ψηλά τακούνια και πολύ λεπτό καλσόν (δεν φοβούνταν μην πάθουν πνευμονία;:eek:). Κάποιες είχαν μαζί τους και τα κουτσούβελά τους.
Πάντως ωραία ήταν η φάση της τελετής. Αρκετά οργανωμένη. Κάναμε και τη βόλτα μας στην Πάτρα. Πήραμε και λικέρ Τεντούρα. Καλά ήταν. Άντε και σ' ανώτερα τσιμπούσια μετά από 4 χρόνια πάλι στο ΔΠΜ!:eek: Καλό πτυχίο σε όλους/ες σας και όταν έρθει η μέρα λήψης πτυχίου, απολαύστε τη! Τα προβλήματα δεν τελειώνουν και αυτή η μέρα είναι δική μας και αξίζει να την αφιερώσουμε στον εαυτό μας αφήνοντας για λίγο στην άκρη τα προβλήματά μας. Μάλλον πολλά είπα.:redface:
Επιστροφή στην καθημερινότητα από αύριο!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
και μετα το πτυχιο τι; με εχει πιασει το αγχος (τον ιουνιο λογικα τελειωνω) πως θα ειναι η ζωη μου, φοβαμαι οτι θα χασω παρεες οτι θα δουλευω πολλες ωρες οτι οτι οτι.. ωφου..
κανενας να συμπασχει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chriiis

Νεοφερμένος

Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω ειμαι καπως απογοητευμενος απο την σχολη μ δεν ηταν η 1η μ επιλογη αλλα το εχω παλεψει και τρ ειμαι 5ο ετος την στιγμη που οι πιο πολλοι τελειωνουν την φιλοσοφικη στο 5-7ο ετος.. διαβασα πολυ τωρα για την εξεταστικη του γεναρη 2016 πρωτη φορα στα 4 χρονια και περασα τα 4/7 δυστυχως μου εμειναν 3 για ουνιο και εχω απογοητευτει καπως γτ ειχα διαβασει και με εκοψαν!!! ειδικα το 1 απο τα 3 θα το δωσω τον ιυονιο 6η φορα και με κοβει συνεχεια με 3 και 4 εχω αγανακτησει πια!!! ΕΥΧΟΜΑΙ να τα περασω και τα 3 τον ιουνιο! ομως με αυτη τη σχολη τπτ δεν ειναι δεδομενο εχω απογοητευτει πολυ γτ διαβασα και τιποτα....δλδ πρεπει να παω αδιαβαστος για να περασω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top