Βόρεια vs Νότια Ελλάδα!

Βόρεια vs Νότια Ελλάδα!

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)
  • Βόρεια Ελλάδα

    Ψήφοι: 5 71.4%
  • Νότια Ελλάδα

    Ψήφοι: 2 28.6%

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η διαμάχη του αιώνα:P. Μιααα ζωή τσακώνονται οι μεν με τους δε:P
Ας ψηφίσουμε λοιπόν....
Βόρεια ή Νότια Ελλάδα;

Λοιπόν... Εγώ ψηφίζω ΒΟΡΕΙΑ. Κατάγομαι και ζω στην βόρεια Ελλάδα και δεν την αλλάζω σε καμία περίπτωση με την Νότια

Προβλέπονται πολλοί καβγάδες...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μια απ'τα ίδια!Όσες φορές έχω πάει στη Νότια Ελλάδα ειδικά στην Αθήνα νιώθω πνιγμένος.Δεν ξέρω γιατί.Εδώ στη Θεσσαλονίκη είναι πιο απλά τα πράγματα και σε όλη τη βόρεια Ελλάδα πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όντως. Μπορεί να μην ζω σε μια μεγαλούπολη της βόρειας Ελλάδας αλλά πιστεύω ότι είναι όλα πιο απλά. Βέβαια στην Θεσσαλονίκη έρχομαι συχνά και πιστεύω ότι είναι το αστέρι της Ελλάδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εγώ μία φορά πήγα στην Αθήνα τριήμερη με το σχολείο στην έκτη δημοτικού και μου φάνηκε πίχτρα.Παντού ζητιάνοι λαθρομετανάστες που πουλούσαν πράγματα παράνομα στους δρόμους ακόμα και στο Σύνταγμα που θεωρείται καλή περιοχή.Δε λέω κι η Θεσσαλονίκη ειδικά η Αριστοτέλους ήταν έτσι και χειρότερα πριν από μερικούς μήνες αλλά μετά από συνεχόμενες αστυνομικές επεμβάσεις το καλοκαίρι το πρόβλημα αυτό έχει λυθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε καλά, πρωτεύουσα είναι φυσικό να έχει περισσότερους ζητιάνους κλπ... Αλλά η κατάσταση της Αθήνας σε σχέση με άλλες πρωτεύουσες είναι τραγική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Άσε την ταλαιπωρία που θες για να μετακινηθείς!+τους τουρίστες.Εγώ πιστεύω πως η Αθήνα είναι μικρή πόλη για να δέχεται τόσους τουρίστες!Στο δρόμο πιο πολλά τουριστικά λεωφορεία που σου κάνουν ξενάγηση παρά αμάξια.Πιο πολλά Αγγλικά Ιαπωνικά και Κινέζικα ακούς παρά Ελληνικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
ΒΟΡΕΙΑ:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Νότια εννοείται...μην τρελαθούμε τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
'Εχω επισκευτεί και τη βόρεια και την κάτω Ελλάδα. Στη Βόρεια είναι σαφέστατα χειρότερα από άποψη βλαχιάς.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Στη Βόρεια Ελλάδα έχω ζήσει, αυτή για την ώρα αγαπώ, αυτή μου πάει.
Τελευταία όμως που έκανα μια πρώτη εμφάνιση σε Πάτρα και Αθήνα δεν απογοητεύτηκα. Ιδιαίτερα στη δεύτερη ένιωσα κάποια πράγματα που ''αγάπησα''. Οπότε μάλλον θα έπρεπε να ζήσω και λίγο νότια για να μπορώ σίγουρα να κρίνω. Και μάλλον μόνο όσοι έχουν ζήσει και βόρεια και νότια μπορούν να κρίνουν σωστά.
Όπως και να χει παιδί της βόρειας ελλάδας είμαι και θα μαι και πάντα θα ναι μια ιδιαίτερη αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ζω στη βορεια αλλα εχω ριζες και απο τη νοτια Ελλαδα...την εγω γυρισει αρκετα την Ελλαδιτσα μας. Ομορφα μερη υπαρχουν παντου σε ολη τη χωρα , ειδικα οταν αυτη η χωρα ειναι πανεεεεεεμορφη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
βορειαααααααααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top