Να πάω να φωτογραφήσω τις πυρκαγιές;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πολλοί απο εσάς γνωρίζετε οτι ενα ψώνιο που έχω, είναι η φωτογραφία! Εδώ και λίγη ώρα, μου έχει σφηνωθεί μια ιδέα να κατηφορίσω προς τις πυρκαγιές για φωτογραφίες......... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θα στο συνιστούσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ισως απο μακρυα, αν και αυτό μπορώ να σου πώ ότι είναι λίγο κάπως, να είσαι δίπλα να μπορείς να κάνεις έστω κάτι και αντί αφτού να τραβάς φωτο την δυστηχία και την εξαθλίωση:hmm:Συγνώμη άν είμαι λίγο ωμή απλά εγώ σκέυτομαι συνεχώς να πάρω άδεια και να έρθω πάνω να βοηθήσω, άν είμουν στην θέση σου θα προτειμούσα να βοηθήσω. Συγνώμη και πάλι για την γνώμη μου:redface:

Τώρα θα μου πείς τρέλα είναι αυτή, απλά άν το κάνεις απο μακρυα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν μπορείς να προσέχεις πήγαινε.

Υ.γ.: ανέβασε τες και στο e-steki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πολλοί απο εσάς γνωρίζετε οτι ενα ψώνιο που έχω, είναι η φωτογραφία! Εδώ και λίγη ώρα, μου έχει σφηνωθεί μια ιδέα να κατηφορίσω προς τις πυρκαγιές για φωτογραφίες......... :hmm:

Αν αυτό θες κάντο. Μόνο πρόσεχε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι ρωτάς βρε?! :P Αφού στο τέλος θα κάνεις αυτό που θέλεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eγώ πάντως αν μπορούσα θα ήμουν τώρα εκεί, και για το λόγο που αναφέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ναι, να πας.. Αλλά φυσικά να προσέχεις..
Θα είναι σταθμός στην καριέρα σου μετά από χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Είναι επαγγελματίας φωτογράφος λολ; :confused:

Όχι, νομίζω πως είπε ότι του αρέσει πάρα πολύ.
Αλλά ίσως κάποτε γίνει..
Και εν πάσει περιπτώσει, αυτό θα είναι ένα σημαντικό αρχείο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νομιζω φουνακι οτι πρεπει να σου γνωρισω εναν ανθρωπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πολλοί απο εσάς γνωρίζετε οτι ενα ψώνιο που έχω, είναι η φωτογραφία! Εδώ και λίγη ώρα, μου έχει σφηνωθεί μια ιδέα να κατηφορίσω προς τις πυρκαγιές για φωτογραφίες......... :hmm:

Δεν νομίζω ότι είναι και τόσο καλή ιδέα, στην κυριολεξία παίζεις με την φωτιά και είναι πολύ επικύνδηνο να σου πω την αλήθεια.
Γνώμη μου ειναι να μην πάρεις τέτοιο ρίσκο απλά για μια φωτογραφία ο άνεμος γυρνάει, γίνονται αναζοπυρώσεις και δεν είναι σίγουρο ότι θα υπαρχει κάποιος για να σε σώσει.
Άλλοι παίρνουν το ρίσκο να είναι κοντά στις φλόγες -ρισκάροντας την ζωή τους- είτε γιατί ειναι δουλιά τους είτε γιατί είναι το σπίτι τους, εσύ βρε φουρνάκι να ρισκάρεις την ζωή σου απλά για ένα χόμπυ? :/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να μη πας...
1)Είναι επικίνδυνο...
2)Έχει"σχεδόν" απαγορευτεί η προσέγγιση σε δασικές εκτάσεις.
3)Οι ντόπιοι -δικαιολογημένα πλέον- υποψιάζονται όποιον πλησιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τράβηξα μερικές φωτογραφίες από τα καμένα. Είναι από τις λίγες φορές που μια φωτογραφία δεν μπορεί να αποδώσει το πλήρες μέγεθος της καταστροφής......:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τράβηξα μερικές φωτογραφίες από τα καμένα. Είναι από τις λίγες φορές που μια φωτογραφία δεν μπορεί να αποδώσει το πλήρες μέγεθος της καταστροφής......:(:(

Δυστυχώς θα συμφωνήσω...:(
Την πρώτη φορά που αντίκρισα τα άλλοτε καταπράσινα δάση δε μπόρεσα να συγκρατήσω τα δάκρυά μου... Στάχτη παντού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top