Φαντάζεστε έναν κόσμο...

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σε ποιον κοσμο θα νιωθατε ανετα;


Mα στον δικό μας βέβαια
Δεν θα μπορούσα να μετακομίσω πουθενά αλλού
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Που το ξερεις οτι ο δικος μας ειναι ο καλυτερος δυνατος για εμας ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Που το ξερεις οτι ο δικος μας ειναι ο καλυτερος δυνατος για εμας ; :hmm:
Εξαρτάται πως το βλέπει ο καθένας... Ο Remp ίσως είναι πολύ αισιόδοξος, όπως θα έπρεπε να είμαστε όλοι μας imo.



Μου άρεσαν πολύ τα λεγόμενα του Covenant σε μερικά ποστς παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Να ξυπνήσω και να χαμογελάνε όλα γύρω μου.
Να ανοίξω το παράθυρο και να μπει ο ήλιος στο δωμάτιό μου να με λούσει.
Να κατέβω τις σκάλες και να βρω μια γνώριμη αγκαλιά.
Να χαθώ μέσα της και να ταξιδέψω με τις μυρωδιές της.
Να κατέβω στην παραλία και να βυθίζω τις πατούσες μου στην αμμουδιά.
Να νιώσω ένα χέρι να αγγίζει τους ώμους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ιmagine/ John Lennon




Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εξαρτάται πως το βλέπει ο καθένας... Ο Remp ίσως είναι πολύ αισιόδοξος, όπως θα έπρεπε να είμαστε όλοι μας imo.
O Rempeskes.....αισιοδοξος ;.....συγκεντρωσου ! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Ωραία η Nininaou :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Φαντάζεστε έναν κόσμο...

...χωρίς στάλα φαντασίας; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Να ξυπνήσω και να χαμογελάνε όλα γύρω μου.
Να ανοίξω το παράθυρο και να μπει ο ήλιος στο δωμάτιό μου να με λούσει.
Να κατέβω τις σκάλες και να βρω μια γνώριμη αγκαλιά.
Να χαθώ μέσα της και να ταξιδέψω με τις μυρωδιές της.
Να κατέβω στην παραλία και να βυθίζω τις πατούσες μου στην αμμουδιά.
Να νιώσω ένα χέρι να αγγίζει τους ώμους μου...


..."Δέκα ευρώ η ξαπλώστρα μανδάμ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ολοι εχουμε μια ιδεα....αλλοι μοιραζονται αυτον...αλλοι καποιον αλλο...και καποιοι αλλοι ο καθενας τον δικο τους.....
Σημασια εχουν τα ονειρα, οι ελπιδες και η ομορφια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

Να ξυπνήσω και να χαμογελάνε όλα γύρω μου.
Να ανοίξω το παράθυρο και να μπει ο ήλιος στο δωμάτιό μου να με λούσει.
Να κατέβω τις σκάλες και να βρω μια γνώριμη αγκαλιά.
Να χαθώ μέσα της και να ταξιδέψω με τις μυρωδιές της.
Να κατέβω στην παραλία και να βυθίζω τις πατούσες μου στην αμμουδιά.
Να νιώσω ένα χέρι να αγγίζει τους ώμους μου...
..."Δέκα ευρώ η ξαπλώστρα μανδάμ"

Είμαι αισιόδοξος
δεν έχω
τίποτε άλλο να χάσω
Γελασα με την καρδιά μου...... αυτός είναι όμορφος κόσμος.
(όσο για τα δέκα ευρώ να στα δώσω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
όσο για τα δέκα ευρώ να στα δώσω


Δεν πουλιέμαι ρε.


(...έτσι φτηνά. ανέβασε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Γελασα με την καρδιά μου...... αυτός είναι όμορφος κόσμος.
(όσο για τα δέκα ευρώ να στα δώσω...)

Ένας κόσμος λοιπόν, χωρίς πχ έναν "Ρεμπεσκέ", θα ήταν "κρανίου τόπος"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confused

Νεοφερμένος

Η confused αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ φαντάζομαι έναν κόσμο που δεν υπάρχει!:happy::happy:Δηλαδή σήμερα μου έχει βγει ρομαντισμός?Θα έτρεχα σε λιβάδια(φανταστείτε μια σκηνή απο αμερικανική ταινια) με αγαπημένα μου άτομα,θα κολυμπούσαμε σε λίμνες και θα καθόμασταν στην κορυφή ενός βουνού κοιτάζοντας μια υπέροχη θέα!
Φυσικά σε αυτόν τον κόσμο να μην υπήρχε βία,ρατσισμός και όλα αυτά τα άσχημα που ακόμα και εμείς που δεν τα ζούμε,σκάμε από την αδικία που βλέπουμε και ,που τις περισσότερες ίσως φορές ,δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι να την αλλάξουμε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Φαντάζομαι έναν κόσμο χωρίς ίντερνετ. Πολλοί άνθρωποι θα ήμασταν αναγκασμένοι να αποκτήσουμε κοινωνικό κύκλο :worry::sick: Ίσως θεραπευόταν κιόλας αυτή η απομόνωση κ η αποξένωση του μέσου χρήστη... Με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν κυνικοί άνθρωποι :P







Θα έτρεχα σε λιβάδια(φανταστείτε μια σκηνή απο αμερικανική ταινια) με αγαπημένα μου άτομα,θα κολυμπούσαμε σε λίμνες και θα καθόμασταν στην κορυφή ενός βουνού κοιτάζοντας μια υπέροχη θέα!



Ξέρω μια μυστική σκόνη που τα κάνει όλα αυτά
και την πουλάω σε τιμή ευκαιρίας. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confused

Νεοφερμένος

Η confused αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
φαντάζομαι έναν κόσμο που δεν θα υπάρχουν όλες αυτές τις αρρώστιες που έχει δημιουργήσει ο άνθρωπος, έναν κόσμο που δεν θα μας νοιάζουν τα λεφτά και η εξουσία,...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ένας κόσμος χωρίς..
κακία-ψέμα-δολοφονίες-μιζέρια-συμφέροντα-κλεψιές.

Άλλά ένας κόσμος..
υγιείς - αληθινός - ''καθαρός''- γεμάτος δύναμη να πάει μπροστά.
ένας κόσμος που να πλημμυρίζει αγάπη για κάθε τι γύρω του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ένας κόσμος χωρίς..
κακία-ψέμα-δολοφονίες-μιζέρια-συμφέροντα-κλεψιές.

Άλλά ένας κόσμος..
υγιείς - αληθινός - ''καθαρός''- γεμάτος δύναμη να πάει μπροστά.
ένας κόσμος που να πλημμυρίζει αγάπη για κάθε τι γύρω του!

Μ' άλλα λόγια: η Φαντασία, στο πεζοδρόμιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top