Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εν το μεταξύ έχω και ένα πρόβλημα με τους κυνηγού και είμουν άστα, δεν τρώω μικρά ζώα, μόνο γουρουνι, αγελάδα και κότα, τα υπόλοιπα τα λυπάμε:redface: , όσο για ξεκούραση δεν ειχε, μιάς που δεν ξέραμε ποιός θα προτωπάρει την τουαλέτα:P αλλα ήταν άλλες παραστάσεις και μου άρεσε αυτό;)

Πω, ναι κι εγω.Απο μικρος δε μπορουσα να φαω πουλακια.Μου φαινοταν "κάπως".Τη μπριζολα την τσακιζω χωρις φοβο και χωρις παθος.:P
Η αλλαγη σκηνικου ειναι το καλυτερο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Διαλειμμα τελος!Ωρα για διαβασμα!!
Οσο για σένα έτσι, τακτά διαλειματάκια, καλή διατροφή και γαλατάκι, μην διαλυσετε τον οργανησμό σας για τίποτα, ξεκουράσου και σε θελω με όρεξη όταν ξαναπιάσεις;)
οσο για αυτο εχεις απολυτο δικιο!ο οργανισμος θελει προσοχη σε τετοιες φασεις!ειδικα αν σκεφτεις οτι εχω εξετσατικη απτον περασμενο Μαϊο μεχρι τωρα με ενα διαλειμμα 20 μερες τον Αυγουστο και 15 μερες τα Χριστουγεννα :/: :P

ΥΓ:Μεταλ Λαβερ ετσι σε θελω!!!!Τιποτα δεν μας πτοει!!Βοοοουυρρρρ στο επομενοοοοοοοοο!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Διαλειμμα τελος!Ωρα για διαβασμα!!

οσο για αυτο εχεις απολυτο δικιο!ο οργανισμος θελει προσοχη σε τετοιες φασεις!ειδικα αν σκεφτεις οτι εχω εξετσατικη απτον περασμενο Μαϊο μεχρι τωρα με ενα διαλειμμα 20 μερες τον Αυγουστο και 15 μερες τα Χριστουγεννα :/: :P

ΥΓ:Μεταλ Λαβερ ετσι σε θελω!!!!Τιποτα δεν μας πτοει!!Βοοοουυρρρρ στο επομενοοοοοοοοο!!!!!!!:clapup:

Μπράβο εσύ είσαι κοπέλα.Όλες μου λένε πώς γίνεται να έχεις εργασίες συνέχεια???
Τώρα ξέρω ότι εσύ καταλαβαίνεις :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μπράβο εσύ είσαι κοπέλα.Όλες μου λένε πώς γίνεται να έχεις εργασίες συνέχεια???
Τώρα ξέρω ότι εσύ καταλαβαίνεις :P:P
Thanks!Ενοειται πως σε καταλαβαινω!!!!;) Αν και μεχρι τωρα νομιζα οτι εμενα δεν με καταλαβαιναν..Αλλα να που υπαρχουν κι αλλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Thanks!Ενοειται πως σε καταλαβαινω!!!!;) Αν και μεχρι τωρα νομιζα οτι εμενα δεν με καταλαβαιναν..Αλλα να που υπαρχουν κι αλλοι :P

Είμαστε πολλοί!Η αλήθεια είναι εκεί έξω!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
dooo έχει Μαρία η άσχημη.:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απίστευτο, λογαριασμός του οτε πληρώθηκε χτές που έληξε στις 13/02/2008 και σήμερα κόψανε το τηλέφωνο του σπιτιού του αφεντικού μου:confused:

Καλά ε, ο κόσμος χάνει, βρήκα και τον μπελά μου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάω για διάβασμα!!
Μην μου απαντάτε στα threads και με κρατάτε στο στέκι κι άλλο!!
Πρέπει να διαβάσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Valder κουνάει το κεφάλι συγκαταβατικά.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
dooo έχει Μαρία η άσχημη.:clapup::P
βιλλ να βάλεις φακό στο άστρα:P:P:P

είδα λίγο γιατί ο σύζυγος έβλεπε τον παναθηναϊκό, ενώ είναι ολυμπιακός. άβυσσος η ψυχή των αντρών :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βιλλ να βάλεις φακό στο άστρα:P:P:P

είδα λίγο γιατί ο σύζυγος έβλεπε τον παναθηναϊκό, ενώ είναι ολυμπιακός. άβυσσος η ψυχή των αντρών :upside:

Ασε και σε λίγο θα παω να δω την ΑΕΚ και θα πρεπει να αγορασω μια λαμπα απο το βενζιναδικο.
Αν και ο φακος ειναι μια καλη λυση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλορίζικη η νέα κουβεντούλα!


υγ: θεωρητική φυσική 1 τα σπάει άσχημα λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
XIII? Wow. :P





Μποράτι άρχισες νέο εξάμηνο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι άρχισα και είμαι γεμάτος ελπίδες για ένα δυναμικό come back μιας και η εξεταστική που πέρασε πήγε χάλια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλό Σεπτέμβρη! :D




(Δεν σε βλέπω να γκρινιάζεις, όλα καλά με το γνωστό θέμα, ε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Hmm....

Δεν ηξερα που να το ποσταρω... Και ετσι ειπα να ποσταρω στην κουβεντουλα.... (αλλωστε να μην τιμισω το αγαπημενο μου θεμα;...)

Αφου ηρεμισαν τα πραγματα απο καπια γεγονοτα (ναι , αυτα που καταλαβες) Δηλωνω πως επιστεφω. Οι λογοι δεν νομιζω οτι ειναι αναγκεω να αναφερθουν. Δεν ειναι πολυ συγκεκριμενοι αλλωστε.. Ειναι πολυ φλου...
Ελπιζω πως αυτο που ηθελα να πετυχω με την απουσια μου το καταφερα, αν οχι... Τι να κανουμε... Θα φανει στην πορεια...
Ελπιζω οτι τα πραγματα εχουν φτιαξει,οτι και οι δυο πλευρες καταλαβαν τα λαθοι τους (ναι και οι δυο ειχανε πολλα) και οτι πλεων ξεπεραστικε το θεμα... Πισω, σαν να γυρισαμε απο ενα ταξιδι, που μας διδαξε καπια πραγματα (ελπιζω)

Δηλωνω απο τωρα οτι ισως να μην ειμαι ιδιετερα ενεργος για διαφορους λογους, απλα ανακοινωσα την επιστροφη μου απλα για να ξερετε οτι δεν απεχω πλεων για τον λογο που ειχα φυγει, αλλα για αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τάσο....


























Δεν πρόλαβες την πρώτη σελίδα της νέας Κουβεντούλας. :(
Still, πρόλαβες τα πρώτα 100 μηνύματα! :clapup:


Χαλλόοοοοοοοοοο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλό Σεπτέμβρη! :D




(Δεν σε βλέπω να γκρινιάζεις, όλα καλά με το γνωστό θέμα, ε; :P)

Όσον αφορά το Σεπτέμβρη, θα σου πω ένα, είναι ο αγαπημένος μου μήνας. :P

Για το άλλο, τι να σου πω; Μπερδεμένα πράγματα! :(
Hmm....

Δεν ηξερα που να το ποσταρω... Και ετσι ειπα να ποσταρω στην κουβεντουλα.... (αλλωστε να μην τιμισω το αγαπημενο μου θεμα;...)

Αφου ηρεμισαν τα πραγματα απο καπια γεγονοτα (ναι , αυτα που καταλαβες) Δηλωνω πως επιστεφω. Οι λογοι δεν νομιζω οτι ειναι αναγκεω να αναφερθουν. Δεν ειναι πολυ συγκεκριμενοι αλλωστε.. Ειναι πολυ φλου...
Ελπιζω πως αυτο που ηθελα να πετυχω με την απουσια μου το καταφερα, αν οχι... Τι να κανουμε... Θα φανει στην πορεια...
Ελπιζω οτι τα πραγματα εχουν φτιαξει,οτι και οι δυο πλευρες καταλαβαν τα λαθοι τους (ναι και οι δυο ειχανε πολλα) και οτι πλεων ξεπεραστικε το θεμα... Πισω, σαν να γυρισαμε απο ενα ταξιδι, που μας διδαξε καπια πραγματα (ελπιζω)

Δηλωνω απο τωρα οτι ισως να μην ειμαι ιδιετερα ενεργος για διαφορους λογους, απλα ανακοινωσα την επιστροφη μου απλα για να ξερετε οτι δεν απεχω πλεων για τον λογο που ειχα φυγει, αλλα για αλλους
Τι καλά που είσαι πάλι εδώ! Ελπίζω να δούμε και τους άλλους. :)

Τάσο....



Δεν πρόλαβες την πρώτη σελίδα της νέας Κουβεντούλας. :(


Άμα βάλει να εμφανίζονται 300 μηνύματα στη σελίδα, θα προλάβει με άνεση κατουρήματος τη πρώτη σελίδα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
:( ως νεα στο στεκι δεν καταλαβαινω τιποτα...δεν πειραζει...θα "γραφτουν" ελπιζω καινουριες σελιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άμα βάλει να εμφανίζονται 300 μηνύματα στη σελίδα, θα προλάβει με άνεση κατουρήματος τη πρώτη σελίδα! :clapup:
300 δεν έχει... έχει όμως 100!! Τάσε, προλαβαίνεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top