Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Πόσες ώρες μένει ανοιχτός ο υπολογιστής σας κατά τη διάρκεια του 24ώρου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.


Τι λες για αυτο Γιωργακι; Αν και βασικα το pc ειναι ανοιχτο περισσοτερο καιρο, μονο που ειχα ενα προβλημαμε την συνδεση και την εσβησα και την ξανα αναψα:P

Εγω ειμαι ο μονος που δεν ανυσηχει μην του παθει τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Hola :clapup::clapup::clapup:

Έχω δει και τέτοια που γράφουν 16 μέρες.. Μετά το τελευταίο restart εννοείται :P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
πσσσσστ

σας σκιζω.....

Linux 2.4.31.
root@ns0:~# uname -a
Linux ns0 2.4.31 #6 Sun Jun 5 19:04:47 PDT 2005 i686 unknown unknown GNU/Linux
root@ns0:~# uptime
17:27:08 up 75 days, 20:43, 1 user, load average: 1.07, 1.02, 1.00
root@ns0:~#

Linux 2.4.31.
root@ns1:~# uname -a
Linux ns1 2.4.31 #6 Sun Jun 5 19:04:47 PDT 2005 i686 unknown unknown GNU/Linux
root@ns1:~# uptime
17:28:01 up 55 days, 4:54, 1 user, load average: 1.01, 1.02, 1.00
root@ns1:~#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιωργο εγω το πιο πολυ που θυμαμε το δικο μου pc ειναι 27 μερες.

hunter αν δεν μας ετρωγες εσυ πιος θα μας ετρωγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν βαζω του firewall το uptime γιατι θα κλαψουν μανες μετα :P

EDIT: αστες να κλαψουν :P

Red Hat Linux release 6.2 (Zoot)
Kernel 2.2.14-5.0smp on a 2-processor i686

poseidon(0):~# uname -a
Linux dot 2.2.14-5.0smp #1 SMP Tue Mar 7 21:01:40 EST 2000 i686 unknown
poseidon(0):~# uptime
5:34pm up 210 days, 6:14, 1 user, load average: 0.00, 0.00, 0.00
poseidon(0):~#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εικονίτσες δεν έχει μπας και σκαμπάσουμε τίποτις; :P


Τι ψύκτη έχεις, Hunter; Ενισχυμένο; Μεγαλύτερο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Εικονίτσες δεν έχει μπας και σκαμπάσουμε τίποτις; :P


Τι ψύκτη έχεις, Hunter; Ενισχυμένο; Μεγαλύτερο; :hmm:







σου κανουν οι εικονιτσες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παναίαμ, τι ειν' τούτο; :wacko::P


Και όοολα αυτά μένουν ανοιχτά επί 3,5 μήνες; :D
Ο κοινός ψύκτης πόσο κρατάει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
υπαρχει air condition 18000 BTU μεσα σε αυτο το δωματιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τις νύχτες που κοιμάμαι... κλεινει... δεν υπάρχει λογος να ειναι ανοιχτος
έτσι κι αλλιως τα κατεβάσματα θέλω να τα ελέγχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ο υπολογιστής μου κλείνει μόνο όταν φεύγω εκτός Αθηνών. Το ρεκόρ μου είναι 9 μέρες χωρίς restart :P
Και τον θόρυβο απ' τα ανεμιστηράκια τον ανέχομαι και όταν κοιμάμαι, έχω συνηθήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Κύριε των Δυνάμεων...Τι λέτε βρε παιδια...
Eιδικά ο Hunter με άφησε άφωνη.
To pc το κλείνω όταν κοιμάμαι γιατί με ενοχλεί ο θόρυβος που κάνει. Βέβαια δεν κοιμάμαι σχεδόν ποτέ αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Έτυχε πριν από τρεις μέρες να μου κάνει κάτι κουλά και να μην ανοίγει...προσπαθούσα 16 ώρες να το φτιάξω. Ευτυχώς τα κατάφερα..! Αλλά τα νεύρα μου είχαν τεντωθεί τόσο πολύ που στην κυριολεξία χτυπούσα το κεφάλι μου στον τοίχο...

Απορώ στις συναντήσεις του e-steki με τόσους καμμένους πως δεν γίνεται καμία ανάφλεξη ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κύριε των Δυνάμεων...Τι λέτε βρε παιδια...
Eιδικά ο Hunter με άφησε άφωνη.
Ο Hunter μιλάει κυρίως για αυτά της δουλειάς του βρε :P
Σιγα μην έχει τέτοια μηχανήματα για να μπαινει στο στέκι :P

Απορώ στις συναντήσεις του e-steki με τόσους καμμένους πως δεν γίνεται καμία ανάφλεξη ...:P

κορυφαία ατάκα :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το κλείνω, το κλείνω......κάθε μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα (του shut down) στο pc...
Στη χρυσή φοιτιτική εποχή, επειδή κι εμένα και τον αδερφό μου μας ενοχλούσε ο ήχος του υπολογιστή το βράδυ, τον πήγαμε στην κουζίνα.Μπορούσαμε να φάμε κι αλλού, δεν ήταν ανάγκη να τρώμε στο τραπέζι της κουζίνας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Έχω να το κλείσω για πάααανω από ένα μηνα.. Και πάλι εκεινη τη φορα που το έκλεισα, δεν το έκλεισα εγώ ! Μπλόκαρε μονο του κι εκλεισε.. :P
Ποτέ δεν το κλείνω! Μονο το κλειδωνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχω να το κλείσω για πάααανω από ένα μηνα.. Και πάλι εκεινη τη φορα που το έκλεισα, δεν το έκλεισα εγώ ! Μπλόκαρε μονο του κι εκλεισε.. :P
Ποτέ δεν το κλείνω! Μονο το κλειδωνω!!
Συμφωνώ :clapup::clapup::clapup:


Πέρα από την αλλαγή χρήστη ("Πλήκτρο των Windows" + L) πώς αλλιώς κλειδώνει; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
είμαι η μόνη που το έχω γυρω στις 3 ώρες ανοιχτό??
Δεν έχω χρόνο :(:(:(
αλλά και να είχα θα φοβόμουν να το αφησω 24ωρα ανοιχτό μην καεί:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Συμφωνώ :clapup::clapup::clapup:


Πέρα από την αλλαγή χρήστη ("Πλήκτρο των Windows" + L) πώς αλλιώς κλειδώνει; :rolleyes:
A, εγω εχω λαπτοπ οποτε χαμηλωνω λιγο την οθονη κ κλειδωνει αυτοματα :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παλιά έμενε ανοιχτός εικοσιτετράωρα ολόκληρα...
και μετά χάλασε!!!
Οπότε, πιο συντηρητικά...

Αλλά ψήφισα το "κλειστός 15 με 23 ώρες", γιατί με τη δουλειά... ε, δεν έχω ακόμα και τέλεια σύνδεση, ώστε να κατεβάζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top