Τι προτιμούν περισσότερο οι άντρες; Μόνιμη σχέση ή απλό σεξ;

Μόνιμη σχέση ή σεξ; Σε τι νιώθετε καλύτερα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Μόνιμη σχέση

    Ψήφοι: 96 79.3%
  • Σέξ

    Ψήφοι: 25 20.7%

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εγώ δε πιστεύο τίποτα, οι περισσότεροι ξεκινάνε για μόνιμη σχέση, αλλά με την πάροδο του χρόνου αν τύχει κάτι που νομίζουν ότι θα κάνουν καλό σεξ, δε λένε όχι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Στην Αγγλια οι γυναικες απατουν περισσοτερο απο τους αντρες. Στην Ελλαδα το 65% των ανδρων και το ιδιο ποσοστο γυναικων απατουν τον/την συντροφο στον 7ο χρονο γαμου. Και μετα σου λεει καλα στεφανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να κανω μονιμη σχεση με σεξ αποκλειεται?

όλα χρειαζονται ....απλα να ξερουμε οτι το σεξ εχει και αποτελεσματα,,οποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα ναι, αποκλείεται. Εμείς στις μόνιμες σχέσες μας δεν κάνουμε σεξ. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilita2

Νεοφερμένος

Η marilita2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δυστηχώς μεγάλωσα βράδυ!Από τα 14 δουλευά νύχτα λόγω μαγαζιού που είχαν οι δικοί μου!μετά από κει και στο στρατιωτικό δούλευα σέ νησιά οταν απολήθήκα απο φαντάρος σε ξενοδοχεία γιά 11 χρόνια καί μετά σταά μπουζούκια μέχρι πρόσφατα!πάντα συζούσα αλλοτε 2 χρόνια εως και 5!δέν παντρεύτηκα γιατί πάντα ζητούσαν το παραπάνω.νομίζαν οτι θα το βρουν αλλού και μόλις βλέπαν το χρήμα νομίζαν οτ΄κάναν την τυχη τους!μήπως ΄πιστεύεις οτι τόσα χρόνια στη νύχτα δέν είδα τι γίνεται!Και πάρε το τελευταίο παραδείγμα με τούς 2 στή χαλκίδα που βρέθηκαν στήν θάλασσα!ρε γαμώτο καταλάθος!και μ αυτον του ικα καταλάθος!μη κρυβόμαστε στην σημερινή εποχή εαν δέν εχεις λεφτά αισθήματα πάς!
Αυτο με προσβαλει σαν γυναικα ,ειναι αδικο και δικαιολογια για τους αντρες που δεν μπορουν να πλησιασουν και να κατακτησουν μια γυναικα με αυτοσεβασμο . Προσωπικα αδιαφορω τελειως (. . .και το εχω κανει πολλες φορες ) οταν βλεπω αντρα να προβαλει μονο τα λεφτα του
.Θα μπορουσα να πω κι εγω οτι οι αντρες κοιτουν μονο εναν συγκεκριμενο τυπο γυναικας (. . .κατι μεταξυ ζιζελ και γκε'ι'σας ,πολυ ομορφη ,χωρις απαιτησεις ,που δεν μιλαει πολυ !).Ομως δεν μου αρεσει να βαζω ταμπελες στα φιλα ,ετσι πιστευω οτι υπαρχουν και αντρες και γυναικες που αποζητουν την αγαπη και την σταθεροτητα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Μόνιμη σχέση ή απλό σεξ;


Μόνιμο σεξ με...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:hmm:με μια φωτογραφία εννοείς ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μόνιμο σεξ με..

σε μερικες δεκαετιες και αυτες γριες θα εχουν γινει...το σεξ δεν ειναι για ολη τη ζωη...οταν μεγαλωνεις γινεσαι πιο συναισθηματικος και πνευματικος...αν θελεις να συμπεριφερεσαι μια ζωη σαν νεος εχεις προβλημα σιγουρα...
κανουμε το χρεος μας προς τη φυση..στις νεαρες ηλικιες ...δεν θα ειναι για μια ζωη αυτο..ετσι το επελεξε η φυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peiraias city..

Νεοφερμένος

Ο peiraias city.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μόνιμη σχεση αν βρεις το κατάλληλο...Χρειαζεται ψάξιμο αλλα αξίζει το κόπο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Από την πείρα μου.... σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peiraias city..

Νεοφερμένος

Ο peiraias city.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ποσο σιγουρη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shopthe

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το καλό sex είναι καλό, η καλή σχέση είναι καλύτερο, τα δύο μαζί είναι το ιδανικό, που το βρίσκουμε όμως? Η ηλικία και η στιγμή έχουν και αυτά σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αδιαφορω τελειως (. . .και το εχω κανει πολλες φορες ) οταν βλεπω αντρα να προβάλει μονο τα λεφτα του...

πιστευω οτι υπαρχουν και αντρες και γυναικες που αποζητουν την αγαπη και την σταθεροτητα

...Πολύ σωστό.:)
Αποζητούν αγάπη, σταθερότητα, επικοινωνία...
Και είναι πρόθυμοι να την αγοράσουν όσο όσο.



Δεσμώτης με τις δύο ξετσίπωτες


Ρε παλικάρ, να σου πω τι μου θυμίζεις;
Εκείνον στο ανέκδοτο, που έκανε το τεστ Ρορσακ, και έβλεπε σε κάθε φωτό ένα αιδοίο.
Οπότε του λέει ο γιατρός, "κύριε μου, έχετε ψύχωση με το σεχς..."
Και αυτός "Εγώ φταίω ρε γιατρέ ή εσύ, που όλο αιδοία μου δείχνεις?"

Λολ? Καλά μην το πάρεις πολύ στα σοβαρά, ας μείνουμε στο ότι είσαι ανέκδοτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Και είναι πρόθυμοι να την αγοράσουν όσο όσο.

και καποιοι προθυμοι να την πουλησουν και να πουληθουν οσο οσο:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Και εκτός από την προσωπικότητα,είναι και η ηλικία.Άλλα ζητάει ένας άντρας 18 χρονών,άλλα ένας 28,άλλα ένας 40άρης και άλλα ένας 60άρης.

Εγώ σε αυτή την ηλικία που είμαι σκέφτομαι την σοβαρή σχέση με βλέψεις για οικογένεια :)
εχεις δικιο στην ηλικια μου σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μόνιμο σεξ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Μόνιμη σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Και τα δυο. Όχι κατ'ανάγκη με την ίδια σύντροφο.:P
(Να διευκρινίσω οτι αναφέρομαι στις συνήθειες/προτιμήσεις των αντρών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
τι σημαίνει απλό σεξ; Τζατζίκι-κρεμμύδι-ντομάτα δεν; Θα στουμπώσουμε μωρέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Παιδιά η σχέση είναι καλύτερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top