Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κανένας πολίτης δεν θα υπερασπιζόταν τόσο πολύ ένα συμπολίτη και να θυμάται πότε κάποιος τον ειρωνεύεται.
Δηλαδή εσύ τώρα, δεν υποστηρίζεις την Corpse ή την Angie, παίζεις μόνος σου. Χα! Καλό... :P

Φυσικά και στο σημείο που είμαστε, αν οι πολίτες δεν αλληλοϋποστηρίζονταν, ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ! Τι άλλο θα ακούσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τον υποστηρίζω, ναι τον υποστηρίζω δεν το κάνω κρυφά, ύπουλα, υποχθόνια το λέω και το φωνάζω ο fandago για μένα είναι αθώος .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy:

Καλησπέρα vendetta ήρθες και εσύ; Πως και από εδώ; Ήρθες και εσύ για να καταρρίψεις το επιχείρημα του εναλλάξ; Έξυπνο αλλά όχι πρωτότυπο.

Εγώ fandago δεν υποστήριξα ούτε την Corpse Bride ούτε την Angie Ann. Αν έδειχναν στοιχεία ότι είναι δολοφόνοι θα τις κατηγορούσα

xanp αν το έκαναν αυτό μπορεί απλώς να ήθελαν να παίξουν με reversed phychology αφού έτσι και αλλιώς ο fandago είναι καταδικασμένος να βγει

vendetta αν πιστεύεις ότι είμαι πιο ένοχος από τον fandago μείνε σε αυτό. Αλλά να ξέρεις ότι αύριο θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να σε διώξω ότι και να γίνει γιατί πολύ απλά δεν παλεύονται αυτά που έχεις γράψει

Με κουράσατε ρε παιδιά και οι τρεις. Τόσος φανατισμός πια; Οι υπόλοιποι παίχτες δεν επιτίθενται τόσο πολύ σε εσάς εσείς γιατί είστε έτσι.

Πάω να φάω και επιστρέφω δριμύτερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σας κατηγορώ δεν το


κάνω


κρυφά, ύπουλα και


καταχθόνια ο fandago η


xanp και o vendetta για


μένα


είναι ένοχοι.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για να μην τα ψάχνετε :)

Λίστα για Παρασκευή 28/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >> fandago
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos

Ψήφοι



5 fandago
4 fantasmenos


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487




Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Με κουράσατε ρε παιδιά και οι τρεις. Τόσος φανατισμός πια; Οι υπόλοιποι παίχτες δεν επιτίθενται τόσο πολύ σε εσάς εσείς γιατί είστε έτσι.

Πάω να φάω και επιστρέφω δριμύτερος...
Μιλάς για φανατισμό όταν σε προηγούμενα posts προκαλούσες, παρακαλούσες και απειλούσες ότι θα πέσεις από την Ακρόπολη; :confused:

Σας κατηγορώ δεν το


κάνω


κρυφά, ύπουλα και


καταχθόνια ο fandago η


xanp και o vendetta για


μένα


είναι ένοχοι.-
Έφαγες κιόλας;
Είπαμε δεν φανατίζεσαι ε; :P
edit: μέχρι και η ΣΕ είδε την υπερβολή

Μόνο εσύ καταφέρνεις να έρθεις σε κόντρα με τον εαυτό σε δύο συνεχόμενα posts σου. Απίστευτο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Παρασκευή 28/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >> fandago
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos

Ψήφοι



5 fandago
4 fantasmenos


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487




Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
* σορρυ, έκανα επεξεργασία και στα δυο ποστ φαντασμενου και φαντάγκο καθότι ήταν τραγικά μεγάλη και υπερβολική η γραμματοσειρά που είχε χρησιμοποιήσει ο φαντασμένος*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα!!!!! :redface::P:P:P

Συγνώμη που το λέω αλλά έχετε πολύ γέλιο που κατηγορείτε ο ένας τον άλλον! Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω και ακόμα είμαι στην 7η σελίδα! :eek: Ευτυχώς που έχουμε σκ αλλιώς δεν ξέρω τι θα έκανα! :P

Φοίβη ΤΕΛΕΙΩΝΕ! Σε κάνει ο fandago ότι θέλει. Ο fandago ποτέ δεν είναι παραπλανημένος πολίτης πάντα ξέρει τι κάνει. Εγώ τουλάχιστον βρήκα και ένα δολοφόνο αυτός ψηφίζει αλλού για αλλού... Ούτε ο ίδιος δεν πιστεύει ότι είναι αθώος!!!!!!!!!!!

Θα σε παρακαλούσα να μου μιλάς ευγενικά! Μόνο έτσι θα έρθω με το μέρος σου! :pfff: Δες τι κάνει ο fandago που είναι καλός μαζί μου και πάρε παράδειγμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
vendetta αν πιστεύεις ότι είμαι πιο ένοχος από τον fandago μείνε σε αυτό. Αλλά να ξέρεις ότι αύριο θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να σε διώξω ότι και να γίνει γιατί πολύ απλά δεν παλεύονται αυτά που έχεις γράψει

Συγγνώμη αλλά μέχρι χτες νόμιζα ότι παλεύονταν και ότι μου απαντούσες σοβαρά σε όσα σε ρωτούσα...Στις τελευταίες σελίδες έχεις καταφύγει μαζί με xanp corpse fandago σε έναν ανούσιο διάλογο όπου ο ένας προσπαθεί εν τέλει να γράψει με μεγαλύτερη γραμματοσειρά από τον άλλον...Κατάλαβα πως σκέφτεται ο fandago η xanp και η corpse μη σου πω ακόμα...Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω όμως και τη δική σου ιδιότητα...Αν δε με βοηθήσεις να σε αθωώσω δε θα μπορέσω ούτε εγώ να το κάνω και να αποσύρω την ψήφο μου από σένα...Επιλέγεις και παίρνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άσχετο άλλα μου ρθε φλασιά

προς άπαντες δολοφόνους και νοσοκόμες

όταν θέλετε να κάνετε κάρφωμα ή να σώσετε κάπχοιον αντίστοιχα, κάντε μία κοινοποίηση το πιμι σε όλη τη ΣουΕ, για να μην ψαχνόμαστε :D
(χθές δεν ήξερα το κάρφωμα του ρουφιάνου και ευτυχώς με πήραν τηλέφωνο!)

ευχαριστώ! :redface:

συνεχίστε να τρώγεστε τώρα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θα σε παρακαλούσα να μου μιλάς ευγενικά! Μόνο έτσι θα έρθω με το μέρος σου! :pfff: Δες τι κάνει ο fandago που είναι καλός μαζί μου και πάρε παράδειγμα! :P

Ρομαντικό καφέ. Η κοπέλα κάθεται στο τραπεζάκι. Χαμηλωμένα φώτα. Μπαίνει ο fantasmenos μέσα κάθεται με βλέμμα τσακίρικο δίπλα της και την κοιτάζει κατάματα.

{αισθησιακή φωνή} baby φέρθηκα άσχημα. Δεν έπρεπε να είμαι τόσο αγενής. Λοιπόν baby (παύση) πρέπει να καταλάβεις ότι οι δολοφόνοι σε χρησιμοποιούν. Και οι τρεις baby έπεσαν πάνω μου (παύση) για να με φάνε (παύση) και είσαι η μοναδική από τους πολίτες που ψήφισες εμένα. (μεγάλη παύση) Με δεδομένο baby ότι δεν ξέρουμε τι θα κάνει ο jrot6 είσαι η τελευταία μου ελπίδα. (παύση) Για αυτό baby (παύση) πρέπει να αλλάξεις την ψήφο σου. Αν το κάνεις αυτό baby τότε και εγώ θα σου φερθώ όμορφα. (παύση) Πες μου τη διεύθυνση σου baby (παύση) και θα σου στείλω λουλούδια, (παύση) πολλά λουλούδια. Τριαντάφυλλα ορχιδέες και εξωτικά φυτά από τον Αμαζόνιο. Την ψήφο σου στο fandago θέλω baby, τίποτα άλλο. Όλα αυτά baby τα λέω ξέρεις γιατί. (παύση) Γιατί ζηλεύω πολύ, ζηλεύω πολύ (ωχ αυτό είναι Αντύπας λάθος τραγούδι) {αισθησιακή φωνή}

Πληρώνει το λογαριασμό και φεύγει με αργό βήμα

Αυλαία

Μετά και από το τελευταίο μου καραγκιοζιλίκι ευελπιστώ σε αλλαγή της ψήφου της Φοίβης. Το θέλω περισσότερο από τους άλλους και ελπίζω να μου κάνετε τη χάρη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κορυφαίο! Γέλασα πολύ ομολογώ με τα baby :P

Συνέχεια σεναρίου:

Μετά από λίγο η Phoebe δεν πείθεται από τις δωροδοκίες του μαφιόζου fantasmenos και δεν αλλάζει ψήφο. Στο δρόμο της για το σπίτι ο fantasmenos που έχει πάρει την τριάδα του, της στήνει καρτέρι έξω από την πόρτα.

Η τελευταία του κουβέντα ήταν [βαριά μπάσα φωνή]"Hasta la vista Babe..."[/βαριά μπάσα φωνή]

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρομαντικό καφέ. Η κοπέλα κάθεται στο τραπεζάκι. Χαμηλωμένα φώτα. Μπαίνει ο fantasmenos μέσα κάθεται με βλέμμα τσακίρικο δίπλα της και την κοιτάζει κατάματα.

{αισθησιακή φωνή} baby φέρθηκα άσχημα. Δεν έπρεπε να είμαι τόσο αγενής. Λοιπόν baby (παύση) πρέπει να καταλάβεις ότι οι δολοφόνοι σε χρησιμοποιούν. Και οι τρεις baby έπεσαν πάνω μου (παύση) για να με φάνε (παύση) και είσαι η μοναδική από τους πολίτες που ψήφισες εμένα. (μεγάλη παύση) Με δεδομένο baby ότι δεν ξέρουμε τι θα κάνει ο jrot6 είσαι η τελευταία μου ελπίδα. (παύση) Για αυτό baby (παύση) πρέπει να αλλάξεις την ψήφο σου. Αν το κάνεις αυτό baby τότε και εγώ θα σου φερθώ όμορφα. (παύση) Πες μου τη διεύθυνση σου baby (παύση) και θα σου στείλω λουλούδια, (παύση) πολλά λουλούδια. Τριαντάφυλλα ορχιδέες και εξωτικά φυτά από τον Αμαζόνιο. Την ψήφο σου στο fandago θέλω baby, τίποτα άλλο. Όλα αυτά baby τα λέω ξέρεις γιατί. (παύση) Γιατί ζηλεύω πολύ, ζηλεύω πολύ (ωχ αυτό είναι Αντύπας λάθος τραγούδι) {αισθησιακή φωνή}

Πληρώνει το λογαριασμό και φεύγει με αργό βήμα

Αυλαία

Μετά και από το τελευταίο μου καραγκιοζιλίκι ευελπιστώ σε αλλαγή της ψήφου της Φοίβης. Το θέλω περισσότερο από τους άλλους και ελπίζω να μου κάνετε τη χάρη. :D

Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!!!! :P:P:P

Δεν μου αρέσουν τα λουλούδια, baby! Ατύχησες! :P

Δεν έχω διαβάσει όλα τα ποστ και δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω! Σόρρυ! Η ψήφος μου παραμένει ως έχει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να χαλάσω τις ρομαντικές αναμνήσεις της Phoebe από τον fantasmenos (:P) να θυμίσω τι είχες πει κύριος πιο πάνω:
Με κουράσατε ρε παιδιά και οι τρεις. Τόσος φανατισμός πια; Οι υπόλοιποι παίχτες δεν επιτίθενται τόσο πολύ σε εσάς εσείς γιατί είστε έτσι.
Και τώρα μας λες:
Το θέλω περισσότερο από τους άλλους και ελπίζω να μου κάνετε τη χάρη. :D
άρα ποιος είναι πιο φανατισμένος; Μόνο σου τα λες, μόνος σου πέφτεις σε αντιφάσεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κορυφαίο! Γέλασα πολύ ομολογώ με τα baby :P

Συνέχεια σεναρίου:

Μετά από λίγο η Phoebe δεν πείθεται από τις δωροδοκίες του μαφιόζου fantasmenos και δεν αλλάζει ψήφο. Στο δρόμο της για το σπίτι ο fantasmenos που έχει πάρει την τριάδα του, της στήνει καρτέρι έξω από την πόρτα.

Η τελευταία του κουβέντα ήταν [βαριά μπάσα φωνή]"Hasta la vista Babe..."[/βαριά μπάσα φωνή]

:P

:P :P :p

Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!!!! :P:P:P

Δεν μου αρέσουν τα λουλούδια, baby! Ατύχησες! :P

Δεν έχω διαβάσει όλα τα ποστ και δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω! Σόρρυ! Η ψήφος μου παραμένει ως έχει! :D

Α είσαι της παλιάς σχολής διαμάντια και ρουμπίνια. Τεσπα εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο. Ο jrot6 θα κρίνει το αποτέλεσμα. Ελπίζω να μην έχω κάνει κανένα λάθος στις προβλέψεις μου και αλλάξει κάποιος ψήφο. Πάντως ελπίζω να είσαι μέσα μετά τις 8 γιατί θα γίνει σφαγή. Χρειαζόμαστε 5 ψήφους στις 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
εγώ πάλι λέω ότι kajira re θα κρίνουν το αποτέλεσμα και όχι ο jrot6;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εγώ πάλι λέω ότι kajira re θα κρίνουν το αποτέλεσμα και όχι ο jrot6;)

Κάτι ξέρεις κάτι ξέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Κάτι ξέρεις κάτι ξέρεις

όντως κάτι ξέρω κάτι ξέρω.....αχ ναι καλέ πως είσαι δολοφόνος αλλά δες σύμπτωση αυτό το γνωρίζεις εσύ ήδη :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ xanp βλέπω τις θετικές και μια τέλεια συνεργασία μεταξύ των δολοφόνων. Όχι και τόσο τέλεια ή μάλλον προσποιούμενοι ότι κάνετε λάθη για να το παίξετε αθώοι.

Ρε δολοφόνοι όταν τελειώσει το παιχνίδι θα σας φτιάξω εγώ. Τρελό πάτε να με βγάλετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top