Tι δεν θα αλλάζατε πάνω σας;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σε ολους! τι δνε θα αλλαζατε με τιποτα πανω σας; γιατι; :)
Εγω δεν θα αλλα ζα με τιποτα τα ματια μου..... Μου αρεσουν που ειναι μεγαλα και εχουν πολυ ομορφο χρωμα ( προσωπικη αποψη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Βασικά τίποτα δεν θα άλλαζα. Η φύση μας έδωσε αυτά που μας έδωσε, γιατί να τα αλλάξουμε; Εξάλλου τι είναι ομορφιά; Αυτό που μας προβάλλουν τα ΜΜΕ ως ομορφιά; Ξαπρισμένο μαλλί δεν πα να σαι κατάμαυρη, ελλιποβαρής, καμμένη στα σολάριουμ, ε αυτά εγώ δεν τα θεωρώ ομορφιά...
Πάντως ούτε μαλλί θα έβαφα, ούτε φακούς επαφής με χρώμα θα έβαζα, ούτε πλαστική θα έκανα, δεν κατηγορώ όποιον τα κάνει, ίσως να έχει λόγο, εμένα μια φορά δεν μου λένε κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν ξέρω!! Τη φάτσα μου μάλλον :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βασικά τίποτα δεν θα άλλαζα. Η φύση μας έδωσε αυτά που μας έδωσε, γιατί να τα αλλάξουμε; Εξάλλου τι είναι ομορφιά; Αυτό που μας προβάλλουν τα ΜΜΕ ως ομορφιά; Ξαπρισμένο μαλλί δεν πα να σαι κατάμαυρη, ελλιποβαρής, καμμένη στα σολάριουμ, ε αυτά εγώ δεν τα θεωρώ ομορφιά...
Πάντως ούτε μαλλί θα έβαφα, ούτε φακούς επαφής με χρώμα θα έβαζα, ούτε πλαστική θα έκανα, δεν κατηγορώ όποιον τα κάνει, ίσως να έχει λόγο, εμένα μια φορά δεν μου λένε κάτι...

συμφωνω απολυτα! ως προς το βαρος τους.... για να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσουν οι κοπελες που τους φαινονται τα κοκαλα κυριολεκτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τα μαλλια μου!μου αρεσουν που ειναι μπουκλες...!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
και γω δεν θα αλλαζα με τιποτα τα μαλλακια μου!! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
τα.. μάτια μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
τα....ματια μου; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
τον κ*λο μου :redface:
πιστεύω είναι το δυνατό μου σημείο και ευελπιστώ να καταφέρω πολλά μέσω αυτού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τον κ*λο μου :redface:
πιστεύω είναι το δυνατό μου σημείο και ευελπιστώ να καταφέρω πολλά μέσω αυτού.
Γράφεις C++ και δυνατό σημείο ο ... πισινός σου; :mad: Ξανακοίτα προς το ρετιρέ και τα λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Γράφεις C++ και δυνατό σημείο ο ... πισινός σου; :mad: Ξανακοίτα προς το ρετιρέ και τα λέμε.
τζωρτζ, εδώ μιλάμε για το δικό μου δυνατό σημείο, όχι το δικό σου :P

υγ. αη λάβ γιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τα δάχτυλά μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα μάτια μου :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hmm::hmm:Τις ξανθοκαστανες μπουκλες μου και το τσαμπουκα που απεκτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Δεν θα αλλαζα τιποτα πανω μου. Μου αρεσω οπως ειμαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα ματια μου που ειναι καπως ετσι:View attachment 46944
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Μαρία έχεις πολύ όμορφα μάτια!

Όσον αφορά στο θέμα, δε θ' άλλαζα σίγουρα τα μάτια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
δεν θα ήθελα να αλλάξω με τπτ τον χαρακτήρα μου...(έτσι όπως είναι τώρα)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
όλοι και όλες που δε θα αλλάζατε τίποτα,
έχετε δηλ. θεϊκό κορμί.

Και ο Βούδας θεός ήταν.

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την γνησιότητά μου. :smoke:

Και την ρομαντική - ευαίσθητη πλευρά μου. Ναι μεν είναι αιτίες που καθιστούν εντονότερα τα βιώματα και σε κάνουν να πληγώνεσαι πολλάκις, αλλά είναι και παράγων, που σε κάνει να βλέπεις ομορφιές δυσκολοθώρητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top