Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,350 μέλη και 2,431,146 μηνύματα σε 75,898 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 301 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπάρχουνε στιγμές που...

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε: στις 20:46, 27-08-11:

....που με πιανει απελπισια...με κανει κομματια...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Didonia (Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ))

Νεοφερμένος

H Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 20:24, 01-09-11:

υπαρχουν στιγμες που θα ηθελα να 'μαι ιδιοκτητρια του jumbo! :/
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 21:03, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
....που με πιανει απελπισια...με κανει κομματια...

Εμενα....που με πιανει...μια θλιψη ...ετσι χωρις λογο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 19:34, 03-09-11:

Θέλω να τα σπάσω όλα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:36, 03-09-11:

κλαιω απο ευτυχια

σ αγαπω
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 19:38, 03-09-11:

Υπάρχουν όντως στιγμές σαν τις τωρινές που πιστεύω περρισότερο απο ποτέ πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο !...
Ν❤
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,580 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 10:16, 04-09-11:

Θλεω τοσο να σκοτωσω εναν ανθρωπο (συγκεκριμενον)
Παράθεση

spakon (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O spakon έγραψε: στις 16:39, 05-09-11:

... που βαριέμαι τη ζωή μου
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:24, 06-09-11:

...η αλήθεια μοιάζει ψέμα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

magdo0linaki (Μάγδα)

Νεοφερμένος

H Μάγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H magdo0linaki music is life...:) έγραψε: στις 12:05, 23-01-12:

...που με πιάνει απελπισία και θέλω να ουρλιάξω δυνάτα...
Παράθεση

SparklingGrey

Περιβόητο Μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 14:48, 24-01-12:

...που θα προτιμούσα να μου είχαν πει ένα ψέμα παρά την αλήθεια...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:15, 25-01-12:

...που μου λείπεις πάρα πολύ. Τόσες απώλειες, πόσες να αντέξει κανείς;..
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 14:37, 31-01-12:

...που χιονίζει παντού...εκτός από την περιοχή που μένεις...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 11:56, 01-02-12:

...που δεν αντεχω...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 15:21, 01-02-12:

δεν ξερω που θα με βγαλει ολο αυτο...
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 18:57, 01-02-12:

Λέω: ηρεμαα επίπεδοοοο!!
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 18:59, 01-02-12:

νιωθω οτι ολα ειναι σκατα χωρις λογο...what's wrong with me?
Παράθεση

Surt7 (Kelevra)

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Surt7 I got this! έγραψε: στις 03:28, 13-02-12:

Πού δε θέλω κανέναν...κλείνομαι μέσα στα "σκοτάδια" μου και κάνω πως χορεύω...έχω πολλές σκέψεις στο μυαλό μου και όνειρα, που παλεύω γι' αυτά! Είναι εκείνες οι στιγμές που σε τρελαίνει η σιωπή και θες να τη σπάσεις, να βρείς αυτόν που χρειάζεσαι και να του πεις..."έλα μείνε κοντά μου, μόνο για μια-δυό στιγμές" και "κάνε με να νιώσω όπως τότε!". Είναι λοιπόν αυτές οι στιγμές...τα "σκοτάδια" που κανένας δεν μπορεί να με βγάλει...μένω εκεί...ένα τσιγάρο, λίγος καφές ή καμιά μπύρα και μια κιθάρα που παίζει ανάμεσα στην αλήθεια και στο όνειρο! Λυτρωτικά αυτά τα βράδια...βλέπεις καλύτερα τον εαυτό σου και τα "θέλω" σου!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 00:36, 26-02-12:

που θελω τσιγαρα και δεν εχω...η ακομα καλυτερα θελω ενα τσιγαρο που να μην τελειωνει...
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 09:49, 26-02-12:

που θέλω να πάρω φόρα και να χτυπάω το κέφαλι μου στον τοίχο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Στιγμές αμηχανίας - Από frozen
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-17 στις 17:02.
    • Aγαπημένες στιγμές - Από αδαμαντια52071
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-10 στις 22:20.
    • Μοιραστείτε όμορφες στιγμές.... - Από Apro
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-06-10 στις 23:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα