Top 5 των περισσότερο hot μελών του e-steki!

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Valder, Bill και Γιώργο είστε τρομεροί! Υπερβάλλετε βέβαια αλλά εντάξει το ομολογώ, μου φτιάξατε τη διάθεση. Μακάρι να ήμουν τόσο υπέροχη όσο περιγράφετε :redface: :redface:

Εγώ πάντως αν ήταν να πάω με γυναίκα θα ήταν ή με την Ίντριλ που μου θυμίζει αρχαία πολεμίστρια μας ή με την Φοίμπς την αδερφή ψυχή μου. :) Α ναι και η Μισέλ στο μαστίγιο βεβαίως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λολ δεν το περίμενα να είμαι σε 3 λίστες :eek:
Ευχαριστώ όσους με έβαλαν, I'm flattered :P

Κοίταξε απο αυτές τις λίστες εσύ είσαι η αγριογκόμενα και γώ βγαίνω σαν η κοπελίσα που θέλουν απλά να γνωρίσουν, πώς είναι ο Λούβρος ενα πράγμα, Πάντα περιμένεις να τον δείς αλλα πάντα καταλίγεις στα σέξ σόπ έξω απο αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Τι εννοείς "βραβείο χρυσής κολοκύθας";; :confused: Εντάξει Βαλντεράκι, θα το θυμάμαι αυτό... :'(

Δοκίμασε να τρώς τακτικά σοκολάτα. Θα βοηθήσει να μην το ξεχάσεις ποτέ!:D

Ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί λες ότι δεν έχω σταθερότητα στις απόψεις μου- και τις εκφράζω και τις υποστηρίζω.

Άλλος ένας λόγος για να μείνει η χρυσή κολοκύθα στα χέρια σου.:P

Τέλος πάντων, δεν έχει σημασία, μετά την κολοκύθα δε σου ξαναμιλάω! :pfff:

Μωρ' τι μας λές τώρα, θα βάλω τον Vector της Λιας να κλαίει!:P Πάντως αν θες τη συμβουλή μου, ο άνθρωπος πρέπει να επιζητά την βελτίωση της γνώμης των άλλων για εκείνον/η μέσα από πράξεις, κι όχι μέσα από νάζια. Καλό το νάζι και το μέλι αλλά σκοπός είναι να δούμε τηγανίτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω συναντήσει ούτε έχω δει καμία.Μόνο με τη smart μιλάω τακτικά.Άρα ψηφίζω smart,παρόλο που είναι ανενεργό μέλος ουσιαστικά,επειδή θέλω να τη συναντήσω...;)
Υγ:δεν πειράζει που το top 5 το έκανα top 1 ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω συναντήσει ούτε έχω δει καμία.Μόνο με τη smart μιλάω τακτικά.Άρα ψηφίζω smart,παρόλο που είναι ανενεργό μέλος ουσιαστικά,επειδή θέλω να τη συναντήσω...;)
Υγ:δεν πειράζει που το top 5 το έκανα top 1 ε?:P

There's my student! Καμάρι μου εσύ! Θα πας μπροστά νέε μου! Ανενεργή αλλά ομολογουμένως πολύ όμορφη επιλογή. Ο Άρχων ξέρει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
There's my student! Καμάρι μου εσύ! Θα πας μπροστά νέε μου! Ανενεργή αλλά ομολογουμένως πολύ όμορφη επιλογή. Ο Άρχων ξέρει!:D
Είδες τελικά όλο και κάτι μαθαίνω απ'τον Άρχοντα.:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
-Στο νούμερο 4 : Εδώ θα κάνω παρανομία γιατί θα βάλω 2 κοπέλες γιατί δε θα μπορούσα να αφήσω κάποια απέξω(αν και είναι και οι δύο ημμυ :P).Στη μισή θέση βρίσκεται η Idrill (ξέρει αεροπλάνα και άνιμε:P) και στην άλλη μισή η φλουρο-ιδιοκτήτρια μου η Resident Evil(άτιμη βασιλόπιτα:P).Και οι δύο διακατέχονται απο καταπληκτικά μυαλά,μεγάλη αίσθηση του χιούμορ και δε με εχουν δείρει ακόμα.:P

μισή θέση??? μισή?????? :confused:

Omg!!!! :blink::blink::blink:

ας όψεται που μου τη δίνεις μαζί με την idril αλλιώς .... :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
-Ποία θέλετε να σας υποτάξει ?
Vkey μακράν λόγω άβαταρ.:redface:

Just ask me :mastigio :P

4. Ειδική Κατηγορία - Εμείς και το στήθος τους:

Διαγωνιζόμενες: α) Vkey, b) Crazyhelen, c) Resident Evil, d) Μάνια
Η νικήτρια με "διαφορά στήθους" λοιπόν είναι η Vkey. Αν ποτέ ήθελα να με ξαναγεννήσει κάποια για να θηλάσω ως μπέμπης, σίγουρα η Βίκυ είναι η ιδανική επιλογή. Άσε που με τις εξαιρετικές της συμβουλές θα γινόμουν ένας άξιος καμακιστής όντας Vkeyπαιδο.

Eλπίζω το παιδί μου να αισθάνεται το ίδιο τυχερό για την μανούλα του :P

Thnx guys :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Btw, όταν γράφεις "ειδική παιδαγωγός" αυτό εννοείς;:P (αν ναι χρειάζομαι κάποια βοήθεια για τη σχολή...:D:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν εχω πολλα κεφια, αλλά το evilness του τοπικ, με παρακινεί να ανοιξω άλλο τόπικ, επισης evil. So be it !

Οσο για αυτο...μηπως οσοι βαζετε λιστες, καλο ειναι να μας λετε ποιες εχετε δει/συναντησει ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οσο για αυτο...μηπως οσοι βαζετε λιστες, καλο ειναι να μας λετε ποιες εχετε δει/συναντησει ; :)


Σωστός... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν εχω πολλα κεφια, αλλά το evilness του τοπικ, με παρακινεί να ανοιξω άλλο τόπικ, επισης evil. So be it !

Οσο για αυτο...μηπως οσοι βαζετε λιστες, καλο ειναι να μας λετε ποιες εχετε δει/συναντησει ; :)


Όσοι έχουν ήδη ποστάρει λίστες και θέλουν να πουν αν εχουν γνωρίσει/δει τις κοπέλες που εχουν βάλει ,ας κάνουν επεξεργασία στο ποστ τους.Αν εχει περάσει το χρονικό όριο επεξεργασιας στείλτε μου πμ και θα τα φτιάξω εγώ,για να μην ξαναμπαίνουν οι ίδιες λίστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ πάντως τη λίστα μου ακόμη τη ψάχνω... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1) mania :redface:
2) Niyia :redface:
3 ) Michelle (θελω και αλλες διαταγες :redface:) :redface:
4) Fielda :redface:
5)Δωρα :redface:

Βρε teo ποια είναι η Δώρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βρε teo ποια είναι η Δώρα;:P
Ε λοιπόν, αυτό θα ήθελα και εγώ να το ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μην βαράτε τον τεο, ο τεο έχει γούστο!:D

Ναι, ειδικά η Παπαρήγα, που είναι το his number one, είναι ό,τι πιο σέξυ έχω δει (μετά τον Τσίπρα φυσικά) στην Ελληνική showbiz...:D:P


Λοιπόν από τη δική μου λίστα: Τις Isiliel, Michelle, Idril τις έχω συναντήσει από κοντά. Τη Ρουμάνα την έχω δει φωτογραφία και είχα βάλει τότε το smilie: :hypno: για να εκφράσω τη γνώμη μου γι' αυτό που είδα, όσο για τη Νεράιδα, είναι η μόνη που δεν γνωρίζω φατσικά καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Όμορφη συζήτηση παίζεται όμορφα…με μια δόσης διπλωματίας θα έλεγα και πολύ κεφιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Άσε φίλε τις διπλωματικές απαντήσεις και δεν σου ταιριάζουν καθόλου. Στο ψητό: Περιμένουμε τη λίστα σου (μεταξύ μας, έγκυρες πληροφορίες: Αν βάλεις τη Μισέλ, έχεις bonus. Γλιτώνεις 15 offtopic, 3 κλειδωμένα θρεντ και ένα ban. Μην πεις πουθενά ότι σου τα σφύριξα αυτά, δεν κάνει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να ΄μαι και εγώ, σα συντάκτης του θέματος οφείλω να καταθέσω και εγώ τη λίστα μου...
Έχουμε λοιπόν και λέμε:
  1. Μania, διότι μου ξυπνά κάτι μέσα μου, έχω την εντύπωση πως το μυαλό της είναι τόσο dirty όσο το δικό μου και αυτό με ενθουσιάζει. Φυσικά αγαπητή mania, δεν υπολογίζω το γεγονός ότι είσαι τρελή και παλαβή για εμένα και πως με γουστάρεις σα μουρλή, επίσης έμαθα πως είσαι έτοιμη να παρατήσεις τη ζωή σου στο νησί και να έρθεις να εγκατασταθείς μόνιμα στην Αθήνα και να μένουμε μαζί η μάνα σου εγώ και εσύ, αλλά κάτι τέτοιο δε θα το επιτρέψω διότι έχω ορκιστεί ναι μεν να είμαι γοητευτικός και ερωτεύσιμος αλλά από την άλλη να μη καταστρέφω ζωές ανθρώπων μόνο και μόνο διότι ο Θεός υπήρξε γεναιόδωρος στην Ελλάδα και σας έστειλε εμένα και το Νίκο το Κούρκουλο.
  2. Μichelle, διότι έχω συνδέσει το όνομα της με την απόλυτη υποταγή. Θέλω να με δέσει με χειροπέδες και να μου δίνει απανωτά ban και σφαλιάρες, θέλω να γίνω ο επίσημος εντολοδόχος της στο e-steki.gr, θέλω να ξέρω πως είναι παντού και παρακολουθεί τα πάντα και πως είναι πανέτοιμη να σε αφήσει μ@λ@κ@ με ένα και μόνο μήνυμα της. Και εδώ οφείλω να αναφέρω τη βασική διαφορά της Λίας με τους άλλους moderators, supermoderators, administrators, terminators και transformers, όποιος άλλος επιχειρεί να σε συμβουλέψει για κάποιο λάθος που ενδεχομένως να έχεις κάνει το κάνει με μία ευγένεια "βαριά" που σε αγγίζει και σε αναγκάζει να το διορθώσεις (προς θεού, μόνο κακό δεν είναι αυτό), η Λία το κάνει (θελημένα ή άθελα) με ένα εξαιρετικά όμορφο υποτακτικό τρόπο που δε σου αφήνει άλλη επιλογή από το να γράψεις: "Συγγνώμη Λία" και από μέσα σου να ψιθυρίζεις: "Τι μας έχεις κάνει administrator; Spank μας και άλλο baby, βάλε μας σε τάξη"! Θα ήθελα πολύ να τη δω ντυμένη sexy-μπάτσο.:clapup: Αλλά όχι από εκείνους τους και-καλά-καλούς μπάτσους, αλλά από εκείνους τους χωμένους στα κυκλώματα μπάτσους που είναι έτοιμοι να σε αρχίσουν στις γκλομπιές επειδή δεν έχεις κάρτα καυσαερίων ή επειδή η ταυτότητα σου σε λέει 10 εκατοστά κοντύτερο. :D
  3. Vkey, αν και τη κοπέλα δε τη ξέρω καλά όσο τις προηγούμενες, παίρνει δικαίως τη τρίτη θέση στη λίστα καθώς όπως κάπου διάβασα κάποιο Post του Valder που λέει πως φέρει ένα εξαιρετικό στήθος. Προφανώς εμπιστεύομαι το πρόεδρο και τη κρίση του και πολύ περισσότερο το γούστο του... Μπράβο Βίκυ, keep walking! :P
  4. Isiliel, διότι έχει προσωπάρα γλυκύτατη και χαρακτήρα ευγενέστατο και πάντα καλή πρόθεση και γενικά είναι γυναίκα εξαιρετική (εδώ δε κάνω καθόλου dirty σκέψεις :))!
  5. Εδώ έχουμε διπλή κατάσταση: Νininaou, διότι όπως πολύ σωστά αναφέρθηκε είναι μικρή και πρέπει από τώρα να τη καλοπιάνουμε διότι όπως είναι γνωστό, όλοι μας μια μέρα θα γεράσετε (:P) οπότε πρέπει να έχουμε πισινή στις μικρές ηλικίες και μαζί Ηρώ διότι είναι νυχτοπούλι και κουκουβάγια και σχεδόν είναι κάθε ξενύχτι μαζί μας και αυτό πολύ μου αρέσει. Μου φέρνει στο μυαλό τη φράση "Ηρώ, έλα απόψε να μη κοιμηθούμε, έλα να δείς την αυγή απο την αγκαλιά μου, έλα να αδειάσουμε ό,τι αλκόολ έχουμε και να πούμε για ό,τι θες"!
Ειλικρινά μου ήταν πολύ δύσκολο να συντάξω τη τελική λίστα, αυτό για πολλούς λόγους:
  • μερικές κοπέλες δε τις ξέρω καλά,
  • με μερικές έχουμε ελάχιστα μιλήσει και μάλιστα σε θέματα που δεν ευνοούν εμένα να σχηματίσω σχετική άποψη,
  • με άλλες έχω απλά διαβάσει Post και ποτέ δεν ανταλλάξαμε απόψεις,
  • άλλες δεν έχουν Postaρει ποτέ γυμνή φωτογραφία :D,
  • άλλες είναι μητέρες, παντρεμένες, σε μόνιμη σχέση και λόγω αυτόυ μου είναι κάπως δύσκολο να τις βάλω στη λίστα καθώς δεν έχω τέτοια "οικειότητα".
Πάντως έχω χαλαρά στο μυαλό μου άλλες δέκα κοπέλες που δε θα αναφέρω καθόλου σε αυτό το post με τη μορφή απλής αναφοράς όπως έγινε σε προηγούμενα Posts διότι το θεωρώ κάπως άδικο μιας και δεν θα υπάρχει κατάταξη... (πάντως αλήθεια είναι πολλές και πολύ στεναχωριέμαι.:()


Πάντως θα επιστρέψω λίαν συντόμως με την "λίστα του borat part 2" με νέα πεντάδα, οι εγγραφές άρχισαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top