Τι σας ανάβει περισσότερο;

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που σας ανάβει περισσότερο πριν ή κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής με τον/ην σύντροφό σας..? κάποια κίνηση που κάνει ή κάτι που μπορεί να σας πει και σε χρόνο "ντε τε",να γίνετε "τούρμπο".. :panwkatw: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που σας ανάβει περισσότερο πριν ή κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής με τον/ην σύντροφό σας..? κάποια κίνηση που κάνει ή κάτι που μπορεί να σας πει και σε χρόνο "ντε τε",να γίνετε "τούρμπο".. :panwkatw: :P

"Έλα ΚΙΤΤ, πάμε για TURBO BOOST":bleh:

Μήπως, λέω μήπως, είναι λίιιιγο τραβηγμένο το θέμα; Χωρίς να θέλω να προσβάλλω αλλά αν πάμε έτσι, σε λίγο καιρό θα δούμε και θέμα "Τι γεύση έχει το σπέρμα σας".:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Απλά και όμορφα, με το που βγάζει τα γυαλιά...

Παθαίνω, όπως κι αν είμαι πιο πριν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
με ενα βλεμα...απο κει ξεκιναν ολα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πράγματι είναι κάπως προσωπικό το θέμα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
βρε παιδιά,αν αυτό είναι τόσο προσωπικό θέμα πια,το θρεντ π.χ. με τον "@υν@νισμό" τι είναι..?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
"Έλα ΚΙΤΤ, πάμε για TURBO BOOST":bleh:

Μήπως, λέω μήπως, είναι λίιιιγο τραβηγμένο το θέμα; Χωρίς να θέλω να προσβάλλω αλλά αν πάμε έτσι, σε λίγο καιρό θα δούμε και θέμα "Τι γεύση έχει το σπέρμα σας".:worry:

Χμ, καλη ιδεα για θρεντ! :P just kidding! :)

βρε παιδιά,αν αυτό είναι τόσο προσωπικό θέμα πια,το θρεντ π.χ. με τον "@υν@νισμό" τι είναι..?? :confused:

Α για προσεξε! Δεν θα μου χαλασεις εσυ το θεμα του αυνανισμου, επειδη δεν απαντησαν πολλοι εδω! :P

Κοιτα, αν προσεξεις, και στο θεμα του αυνανισμου, απαντησαν συγκεκριμενα ατομα, τα οποια αρχικα το εκαναν διστακτικα, και χωρις να ειναι πολλα, και μετα αυξηθηκαν, γιατι ειδαν οτι ειχε μια νορμαλ αντιμετωπιση. Κατα δευτερο, αν δεις, η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι απο αντρες, ενω οι γυναικες συνηθως απαντουν γενικα ή μονο ψηφιζουν (ανωνυμα)

Οπως και να εχει παντως, ο καθενας απανταει οπου νιωθει ανετα. Αν δεν του αρεσει το συγκεκριμενο θεμα, απλα δεν το κανει. Ακομα, στο συγκεκριμενο πρεπει να δημοσιοποιησει μια στιγμη του που μοιραζεται με καποιο ατομο, και ενδεχομενως να θεωρει οτι ο αλλος μπορει να μην συμφωνει με αυτο. Ενω στο θεμα του αυνανισμου, ειναι πιο...ατομικα (:bleh: ) τα πραγματα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αναβω ...

a. με προστυχιες και τετοια!!!! χαχαχαχα!!!!
και καλα, αν ο φιλος μου ειναι το ιδιο μουρλος με μενα και γουσταρει να τα λεει.. αλλα αμα ειναι μουγκα στη στρουγγα, εκει να δεις γελια...

b. οταν του κανω χαλαρα κολπακια και αναβει με τη μια :) ε τοτε παιρνω φωτια κι εγω!

c. οταν στο δρομο δω ζευγαρακι να ειναι σε ομορφη φαση... αναβω και θελω κι εγω!!!

d. και στο κρεβατι, με συγκεριμενες στασεις!


:whistle: :clapup: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
βρε παιδιά,αν αυτό είναι τόσο προσωπικό θέμα πια,το θρεντ π.χ. με τον "@υν@νισμό" τι είναι..?? :confused:

Το ότι κάνω τον παργαλάτσο μου να ξεράσει δεν είναι κάτι σπάνιο ή ασυνήθιστο στον πληθυσμό. Το να σου δαγκώσω την κλειτορίδα για να ανάψω ναι είναι σπάνιο και ασυνήθιστο οπότε καταλαβαίνεις με ποιά προοπτική χαρακτηρίζω το θέμα σου λίιιιγο τραβηγμένο. Άσε που ο άλλος μπορεί να απαντήσει εδω "ανάβω με βρωμόλογα" και όταν πάει στην κοπέλα του να της κόψει καμιά ρώγα για να του σηκωθεί το λιθρίνι.

Με πιάνεις ή να σου πω και την δική μου αναψιάρικη ανωμαλία φόρα παρτίδα; Ξέρεις, εγώ δε μασάω, απλά στο άκουσμά της θα κοκκινίσεις κι εσύ και άλλες πολλές εξαίρετες κυρίες στην παρέα μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Με πιάνεις ή να σου πω και την δική μου αναψιάρικη ανωμαλία φόρα παρτίδα; Ξέρεις, εγώ δε μασάω, απλά στο άκουσμά της θα κοκκινίσεις κι εσυ και άλλες πολλές εξαίρετες κυρίες στην παρέα μας.;)


μα το δωδεκαθεο... ειμαι ολη αυτια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
μα το δωδεκαθεο... ειμαι ολη αυτια!:P

Στη μπουρμπούχα μίλαγα!:) Εσυ άμα θες να μάθεις, μόνο αλλιώς και άμα θέλω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΡΕ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑ, ρωτα τον! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Χμμμ πάντα μεσάζοντες βάζεις για να δείς τι ανάβει έναν άντρα;:P Που πήγε η χαρά της ανακάλυψης "Αβγό Kinder";:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε αφου ρωτησα και δε μου λες, τι να κανουμε?
να παρακαλεσω δε παιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως, βρε Valder μου, έτσι όπως τα λες, σίγουρα εγώ δεν ανάβω...
Σόρι αλλά ανατρίχιασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πάμε όλοι ρυθμικά....

va-lder,

va-lder,

va-lder,

va-lder,

va-lder....................



:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αναλογα.. :redface:
Το να μου περιγραψει στο αυτι "τι θελει να μου κανει" οταν γυρισουμε σπιτι ενω βρισκομαστε καπου εξω, ειναι σιγουρα κατι που μπορει να με φτιαξει πολυ.
Το να αρχισει τα φιλια στο λαιμο ισως σε ασχετη στιγμη..
Το να στειλει ενα προστυχο μηνυμα κατα την διαρκεια της μερα ενω πηζω στην δουλεια.. κ.α.
Τωρα το "κατα την διαρκεια της ερωτικης επαφης" εχει να κανει με τον συντροφο, την στιγμη, την "αναγκη" κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που με αναβει περισσοτερο γιατί... γκουχ γκουχ... είναι πολύ προσωπικό :P
Μπορώ να πω όμως ότι με ανάβει γενικώς η μυρωδιά του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μμμμ.. το να ανοίξει το παντελόνι του για να γδυθεί και να βάλει πιτζάμες μόλις μπούμε σπίτι μας (ναι, μετακομίσαμεεεεεεεεεεεε! :) )
Και το να ανάψει τσιγάρο ενώ οδηγεί..
...ή να μου πει κάτι πονηρό, ενώ είμαστε με κόζμο! :D

Τα άλλα δεν τα λέω, είναι μάλλον ψιλοκλασσικά, εδώ ανέφερα τα παντελώς άσχετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
βλεπω απαντατε και συγκεκριμενα...οκ λοιπον! να μου ψυθιρισει κατι προστυχο στο αυτι εκπνεοντας λιγη ζεστη ανασα και γλυφοντας το αυτακι:P. να με αγγιξει σε επιμαχη περιοχη οταν εχει κοσμο γυρω(τρελενομαι!).να γινει μια προστυχη ...λιτσα σε ασχετη φαση της ημερας εκει που κανουμε τελειως ασχετα πραγματα και να ακολουθησει ξεσκισμα στο ορθιο ξαπλωτο καθιστο στα 4 και οτι μπορει να φανταστει ο καθενας.(να γινει το σπιτι ιρακ:P)..αυτα μου ερχονται στο μυαλο προς το παρον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top