Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,107 μηνύματα σε 75,059 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 449 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αισθάνεστε;

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:30, 17-09-06:

χάλια...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 22:16, 17-09-06:

Αχ, τι έγινε....................???
Αγάπη μου δεν τα μπάλωσες τελικά...?
Κουράγιο, είμαι μαζί σου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 22:17, 17-09-06:

Και εγώ αρρωσταίνω όποτε ανοίγουν τα σχολεία
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 22:33, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Αχ, τι έγινε....................???
Αγάπη μου δεν τα μπάλωσες τελικά...?
Κουράγιο, είμαι μαζί σου
σ'ευχαριστώ πολύ nikola μου για το ενδιαφέρον σου..! όχι καλέ μου,δεν είναι αυτό..απλά,πρέπει να περιμένω να δω αν αυτό που έκανα,άλλαξε κάτι.. κι αυτή η αναμονή με σκοτώνει...
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 22:37, 17-09-06:

Δεν άλλαξε τίποτα μάλλον αγάπη μου,.. ιδιαίτερα αν όπως λες δεν είναι σημαντικό
Μην ανυσηχείς, όλα μια χαρά είναι, είμαι σίγουρος
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja έγραψε: στις 22:39, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Δεν άλλαξε τίποτα μάλλον αγάπη μου,.. ιδιαίτερα αν όπως λες δεν είναι σημαντικό
Μην ανυσηχείς, όλα μια χαρά είναι, είμαι σίγουρος
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 23:16, 17-09-06:

χάλιαααα! δίνω αύριο τελευταίο μάθημα με μια π****** καθηγητρια, κ εξαρταται το πτυχιο από αυτήν...
αγχος, όχι αστεία
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 554 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 00:17, 18-09-06:

Δεν αισθάνομαι.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 00:35, 18-09-06:

Κουρασμένη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adespoto : 18-09-06 στις 00:37.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja έγραψε: στις 01:51, 18-09-06:

..χουχουλιάρικα...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:17, 18-09-06:

εξαιρετικά χάλια
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:34, 18-09-06:

Εχω κακο προαισθημα.. Νομιζω πως ερχεται μπορα..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:04, 18-09-06:

Έλα, έλα ανεβείτε!

Κι εγώ νιώθω τις ορμόνες να κοχλάζουν ka μου έρχεται να τα παρατήσω όλα, αλλα... δε βαριέσαι, κουράγιο να έχουμε γιατί πάντα πάει χειρότερα!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:34, 18-09-06:

Μ' έχουν γεμίσει τύψεις.... Δεν μπορώ άλλο
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 13:01, 18-09-06:

Δε με αφήνει κανείς να ηρεμήσω ούτε για μια μέρα
:mad17::mad17::mad17::mad17::mad17::mad17::mad17::mad17:
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 13:04, 18-09-06:

χάλια...
Παράθεση

Anastasia-1

Νεοφερμένος

H Anastasia-1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Anastasia-1 έγραψε: στις 13:20, 18-09-06:

εγώ αισθάνομαι εξαπατημένη από τον άνθρωπο που αγαπώ. αισθάνομαι επίσης ηλίθια γιατί δεν είναι η πρώτη φορά. τέλος αισθάνομαι απελπισία γιατί δεν έχω τη δύναμη να το τελειώσω αφού είμαι υπόχρεα να τον βλέπω καθημερινά.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 14:20, 18-09-06:

άθλια.......
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:20, 19-09-06:

Βαριεμαι
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:06, 19-09-06:

Χαλαρή...νομίζω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους