Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,590 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 395 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:00, 15-09-06:

Χαιρετώ τα πλήθη!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:02, 15-09-06:

Πια ειναι η καινουργια αρχοντα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:10, 15-09-06:

Η ίδια με την προηγούμενη είναι, απλά έχει άλλο χρώμα μαλλιών. Και πιστεύω ότι πρέπει να είναι και η πρώτη φορά που κάνω εναλλαγή άβαταρ με την ίδια κοπέλα σε αυτό. Αααααχ....

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:05, 15-09-06:

Αυτο το avatar πιστευω οτι ειναι το καλλιτερο που εχεις βαλει valder ...

Υ.γ.: Το εξεταζω τημ φωτογραφια και οχι το προσωπο που εικονιζει

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:07, 15-09-06:

Καλησπερα παιδακια!

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 18:09, 15-09-06:

Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη. Έχω ανέβει για τα της σχολής. Όλα καλά μέχρι στιγμής. Τη Δευτέρα δίνω το τελευταίο μάθημα για πτυχίο.

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:16, 15-09-06:

Καλη επιτυχια Troll

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:12, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αυτο το avatar πιστευω οτι ειναι το καλλιτερο που εχεις βαλει valder ...

Υ.γ.: Το εξεταζω τημ φωτογραφια και οχι το προσωπο που εικονιζει
Ευχαριστώ! Εγω τα εξετάζω όλα και τη λατρεύω! Δεν είναι υπέροχο αυτό το λιώσιμο της καρδιάς και του μυαλού για κάτι τόσο τέλειο, τόσο συναρπαστικό; Hell yeah baby, you rock my world! (Όχι εσύ! Η κοπέλα στη φωτό! )

Αρχική Δημοσίευση από Troll
Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη. Έχω ανέβει για τα της σχολής. Όλα καλά μέχρι στιγμής. Τη Δευτέρα δίνω το τελευταίο μάθημα για πτυχίο.
Κάντους τα άντερα κοτσίδα και τα μάτια γλυκό νερατζάκι, βούτα το χαρτί και έλα να κεράσεις ούζα. Καλή επιτυχία! (Τι ανθρώπινος και γλυκός που είμαι, ε; )

Πείτε το ρε! Δεν είμαι γλύκας;

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 20:32, 15-09-06:

Τώρα φταίω εγώ που θα πώ κακία?
Τι το τόσο εξωφρενικά φανταστικό όμορφο έχει η συγκεκριμένη κοπέλα?

Valder μια παράκληση επίσης... ανέφερε σε ποιο τμήμα είσαι...

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 20:38, 15-09-06:

Ουτε εμενα μου αρεσει πολυ..... Sorry Val! Εχεις βαλει πολυ καλυτερες...

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:41, 15-09-06:

Ναι... Είναι σα να ρωτάει ενας κομμουνιστής εναν δεξιό, τι το τόσο φανταστικό έχει ο καπιταλισμός.

Αυτή τη στιγμή είμαι στο τμήμα καθιστικού στο σπίτι μου.

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Ουτε εμενα μου αρεσει πολυ..... Sorry Val! Εχεις βαλει πολυ καλυτερες...
Νο χάρντ φήλινγκς καρντιά μου. Άμα δεις άλλες φωτό της, θα μείνεις παγάκι! Όποτε θες σου στέλνω καμιά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 15-09-06 στις 20:44.

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 20:44, 15-09-06:

Valder, σε ποιο τμήμα του πανεπιστημίου...Αν θέλεις στείλε πμ αλλά έχω μια πολύ φρικτή υποψία... Γι' αυτό πες

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:46, 15-09-06:

Δε θέλω ρε φίλε, τι το κάναμε δηλαδής το ζωή μου; Τρούμαν σόου;

Ε ψάξε και λίγο, θα το βρείς κάπου!

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 20:48, 15-09-06:

ααα, ακούς εκεί ψάξε... περιμένω λινκ [ελέγχει το φοιτητικό στέκι...καλά πάω??]

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 20:54, 15-09-06:

Νταξ, το βρήκα και ησύχασα... Λογιστική-Χρηματοοικονομικά είσαι [ή πως λέγεται... μόνο τα αρχικά έχεις βάλει]

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:01, 15-09-06:

Πω ρε γμτ...και νόμιζα ότι σπούδαζα Ανθοκομία!

Παω να διαβάσω. Δε λέει να το καθυστερώ άλλο.

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 22:07, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder

Νο χάρντ φήλινγκς καρντιά μου. Άμα δεις άλλες φωτό της, θα μείνεις παγάκι! Όποτε θες σου στέλνω καμιά.
Πε μου το ονοματακι της να την γουγκλαρω καλε!

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:32, 15-09-06:

κερναω ποτακι!!!!!
οποις/οποια ψυνεται,απλα σφυρα.

εχετε 10 λεπτα

ΥΓ κορυφαιο το νεο μου pocket loox, μεχρι και gps εχειι!

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:34, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Πω ρε γμτ...και νόμιζα ότι σπούδαζα Ανθοκομία!

Παω να διαβάσω. Δε λέει να το καθυστερώ άλλο.
ασε το διαβασμα! περιμενουν τοσα μωρα εκει εξω

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 22:38, 15-09-06:

ποτακι???που τετοια ορεξη...........
τι ειναι το pocket loox?

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους