Πώς Περάσατε Στις Διακοπές;

Πώς Πέρασες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αφου δώθηκε η εντολή, εχώθει και η επιλογή, δεν πήγα διακοπές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Parakelsos

Νεοφερμένος

Ο Parakelsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα πέρασα μέτρια. Δηλαδή καλά αλλά αναμενόμενα, άρα μέτρια.. :(

Edit: Θέλω να πιστεύω ότι δεν τέλειωσαν όμως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
άφου άρχισαν οι απεργίες και δεν είδα φως για το πτυχίο είπα να ξεκινήσω τις βόλτες.
πρώτη στάση κύπρος, για την αποφοίτηση του αδελφού μου, παλιοι καλοί φίλοι, καθηγητές, αναμνήσεις, γενικά τέλεια!
στην συνέχεια το πρόγραμμα ήθελε οικογενειακές διακοπές, (ε, ο μπαμπάς να μας χαρεί θέλει μιας που δεν μας βλέπει πολύ), και την κάναμε και εμείς για ενα 4ημερο λευκάδα, όσοι πήγαν ξέρουν τι εννοώ όταν λέω θεϊκές παραλίες...!
που βάζεις όμως το αμόρε; πριν αδειάσω βαλίτσες από λευκάδα βρισκόμουν κύθνο, τελείως ξεκούραστα και χαλαρά, αφού δεν έχει και πολλά εκτός από θάλασσα και μέλισσες. άκρως...ρομαντικό, ειδικά το ηλιοβασίλεμα!
τέλος, παρακίνούμενη από την ξαδ'εφη, τα μαζ'εψαμε και πήγαμε χαλκιδική για καμπινγκ, όπου 3 μέρες μετά που γυρίσαμε, ξέπασε πυρκαγιά (λες να φταίγαμε που φύγαμε);
βασικά τώρα έρχεται η φίλη μου από ισπανία και λέω να την πάω υδρα για ένα 2ημερο!
ζήτω οι διακοπές, χωρίς πτυχίο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρίξτε ένα μείον πέντε στην τράβελ λόβερ που μας φτιάχνει τα νεύρα κρόσια με τις περιγραφές της για τις διακοπές της ενώ όταν πήγαμε εμείς διακοπες έβρεχε και έκανε κρύο :mad:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω δεν πηγα.. :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ειλικρινά και μα την Παναγία.... θα προτιμούσα να μην είχα πάει ουτε εγώ τέτοιες που ήταν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Hunter:mad::mad::mad::mad:
γιατί άνοιξες τέτοιο θέμα??ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ???
ετοιμάσου να σου δωσω -5 στο κάρμα σου :Pκαι να σε μαστιγώσω καλα εμείς που δεν πήγαμε ακι δουλεύουμε δεν μας λυπάσαι??:boxing:
μπουχουχου εγώ δνε πήγα πουθενα:'(:'(

Δεν πηγα διακοπες, αλλα αν ρωτας πως περασαμε το καλοκαιρι, αισχρα!

Διακοπες? Τι ειναι αυτο?
Φετος δεν πηγα πουθενα και εκτος απο αυτο δυστηχως δεν ειχα την δυνατοτητα να κατσω να ξεκουραστω την μια βδομαδα που ειχα αδεια.
Μην μου το θυμιζετε γιατι θα βαλω τα κλαματα. :(
Να ενωθούμε σε μια σατανική δύναμη να βρούμε το Hunter για πολύ :beating:! Η καλύτερα να τον καταγκείλουμε στην αστυνομία για ύποπτη συμπεριφορά https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4144

ειλικρινά και μα την Παναγία.... θα προτιμούσα να μην είχα πάει ουτε εγώ τέτοιες που ήταν :(
Ναι αλλά...?? Ή είχε γίνει πιο πριν?

Δυο εβδομαδες στο καμπινγκ στο πλατανιτσι-χαλκιδικης:clapup:
Ολα τελεια αν και μας τα χαλασαν λιγο οι γυναικες της παρεας:(
Πολυ γκρινια βρε αδερφε....:whistle:
Δεν ξέρω αλλά και με βάση μια πρόσφατη συζήτηση όσο πιο όμορφη τόσο πιο δύσκολα πάει κάμπινγκ. Το βλέπεις κιόλας εκεί στον κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι αλλά...?? Ή είχε γίνει πιο πριν?
περίπου 20 μέρες πιο πριν :P


Δεν ξέρω αλλά και με βάση μια πρόσφατη συζήτηση όσο πιο όμορφη τόσο πιο δύσκολα πάει κάμπινγκ. Το βλέπεις κιόλας εκεί στον κόσμο!
εγώ πάντως που ειμαι και καρακουκλαρα, είμαι καμπίστρια :P
μην κοιτάς που ενίοτε θέλω και το ξενοδοχειο με την τρελλή χλίδα μου!
Για μένα μεση κατάσταση δεν υπάρχει.. ή χυμαδιο και κάμπινγκ, ή σουπερ λουξ ξενοδοχείο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Να ενωθούμε σε μια σατανική δύναμη να βρούμε το Hunter για πολύ :beating:! Η καλύτερα να τον καταγκείλουμε στην αστυνομία για ύποπτη συμπεριφορά https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4144


εγω είμαι μεσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
καλά ρε παιδιά μη βαράτε, κ γω πήγα διακοπές μετά από θεός μόνο θυμάται πόσα χρόνια...:(
και είπα να σας φέρω λίγη δροσιά καλοκαιριού, τώρα που την έχω γιατί μετα απο πενταετία ξανα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ύπνος, φαϊ, θάλασσα και λίγο απ'τ'αγόρι μου:P

ονειρικές διακοπές, που κρατάνε τόσο μα τόσο λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πήγα ένα 3ήμερο στην Καρδίτσα (ξεκούραστα και ήρεμα), 1 μήνα Αθήνα μόνος στο σπίτι - άκρως περίεργος μήνας, 8 μέρες Σητεία (αρκετά καλά) και 7 μέρες στην Ισπανία έπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Πήγα Φλώρινα (λμαο τι μέρος για διακοπές! Πάντως για μένα ό,τι πρέπει ήταν, μια και δεν ανέβαζε τρελές θερμοκρασίες όπως άλλα μέρη -βέβαια τη ζέστη της την είχε) και μετά Ζάκυνθο. :happy: Πέρασα μια χαρά! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μετά από 3 άνυδρα χρόνια, ήρθε και η σειρά μου να κάνω διακοπές!

Η Κρήτη με χάρηκε για 10 μέρες κι εγώ πέρασα πολύ καλά!:)

Οι υπόλοιπες μοιράστηκαν σε πόλεις με φίλους που είχα να δώ κάτι χρόνια!

...και τώρα δουλειά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τίποτα το ιδιαίτερο, όχι πως πήγα και πουθενά διακοπές. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μια χαρά πέρασα στις διακοπές μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top