Μια Ζωή την Έχουμε - Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Θα γινομουν μετοχος σε ορισμενες εταιριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiropagida7

Νεοφερμένος

Η oneiropagida7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Θα τα ειχα στον τραπεζικο μου λογαριασμο και θα επαιρνα τους τοκους καθε μηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Εγω θα τα πωλουσα 5 εκατομμυρια,ετσι για να εχω κερδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τα μισά θα τα έδινα στην Φλόγα ή στην Ελπίδα :)
Εμμμ τα άλλα ίσως τα χρησιμοποιούσα και εγώ για κάποιο μικρό σπίτι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Θα εκανα δωρεες (σοβαρα τωρα παντα ηθελα να κανω) και μετα θα πηγαινα ενα ταξιδι στην Ιταλια, αφού πρωτα θα ειχα παρει καινουργιο λαπτοπ, iphone, tablet και οτι αλλο γκατζετακι κυκλοφορει :whistle: Επισης θα εκανα στην μαμα μου δωρο ενα ταξιδι στον Άγιο Μαυρίκιο (μην με ρωτησετε τι εχει εκεί αλλά το εχει αποθημένο να πάει από μικρη, να μην της κανω το χατιρι.. Αλλωστε εγω θα λιάζομαι στην Ιταλία, who minds...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα εξασφάλιζα κάποια χρήματα για ώρα ανάγκης, θα έδινα κάποια ίσως για δωρεές, και μετά
ταξίδια παντού, θα αγόραζα τόνους βιβλία και εισιτήρια για συναυλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Μετοχές στη Google.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
αιώνιες διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα αγόραζα βιβλία,καινούριο σπίτι και θα ταξίδευα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Θα βοηθουσα διαφορους συνανθρωπους μου, αφου πρωτα αγοραζα ενα σπιτακι, μια καλη μοτοσυκλετα, ενα καλο κοστουμακι, τακτοποιουσα καποια χρεη μου κι αφου πηγαινα κι ενα ταξιδακι και μενoντας σ'ενα καλο ξενοδοχειακι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα πήγαινα ταξίδια για να μελετήσω in situ ξένους πολιτισμούς, και μετά θα αγόραζα ένα σπίτι αποκλειστικά για τα ενθύμια και τα βιβλία που θα έφερνα πίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
θα ανοιγα ενα δικο μ εργαστηριο και θα εκανα ερευνες πανω στην θεραπεια του καρκινου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
θα ανοιγα ενα δικο μ εργαστηριο και θα εκανα ερευνες πανω στην θεραπεια του καρκινου :redface:

Με αυτό που είπες σε αγάπησα :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
θα βοηθαγα πολλααααααααααααα φιλοζωικα σωματεια,θα αγοραζα το διπλα οικοπεδο για να χτισω το δικο ΜΟΥ σπιτι,(κι ας ειμαι 13,θελω να ησυχασω!),θα γυριζα μια σειρα για εφηβους με επαγγελματικο εξοπλισμο,δικο μου σεναριο αλλα και σκηνοθεσια,θα αγοραζα πολλαααααααααα ρουχα,θα επαιρνα δωρα σε γνωστους και θα εξασφαλιζα τις σπουδες μου...τα αλλα θα τα εκανα σπιτια αλλα θα αφηνα και ενα 50% στην ακρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Θα αγοραζα ενα γιοτ που το εχω αποθημενο
Ενα σπίτι διπλα στη θάλασσα σαν αυτά στις αμερικανικες ταινιες που ναι τελειως διπλα στο κυμα
Θα εκανα επενδυσεις
Ταξιδια μεχρι την αλλη ακρη του κόσμου
Θα αγοραζα ενα ερευνητικό κεντρο και θα χρηματοδοτουσα τις έρευνες εστιασμένες στην υγεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top