Τι τρώτε για πρωινό;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είστε από αυτούς που φεύγουν έτσι απλά από το σπίτι;
Μόνο έναν καφέ;
Ή english breakfast, μη σου πω και άσπρο λουκάνικο με μαρμελάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάααντα και φανατικά γιαούρτι (τελευταία με γεύσεις φρούτων, ενίοτε με γεύση μόκκα), λίγες σταφίδες κορίνθου και μία χούφτα δημητριακά!
Καφέ, επίσης...! ;)

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμ, πριν φύγω από το σπίτι τρώω ή γάλα με δημητριακά ή τόστ ή τίποτα. Μετά όταν φτάσω στη σχολή πάντα μα πάντα πίνω καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εναν καφέ, κι αυτόν όχι πάντα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Χυμουδάκο τον έχω σίγουρο, και κακάουζ συνήθως, τώρα από τρόφιμα μπορεί κρύο χθεσινοβραδινό πιτόγυρο, πίτσα, γεμιστά, παστίτσιο, δημητριακά, ό,τι τύχει... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Συνήθως καφέ αλλά αν πεινάω τρώω ότι βρώ στο ψυγείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
Από έμψυχα όντα, βλακώδης πανίδα υπάρχει δυστυχώς σε μεγάλο βαθμό για να γευτώ (Αυτό που λέμε "Κάτι τέτοιους/ες σαν εσένα, τους/τις τρώω για πρωινό").

Στο σπίτι τίποτε ιδιαίτερο, κρουασανάκια όταν υπάρχουν. Κατεβαίνω στο Πανεπιστήμιο και τρώω μια τυρόπιτα συνοδευόμενη από καφέ (αλλά όχι πλέον τσιγάρο, εδω και τρείς μήνες).:)

Το πρωί, χαμόγελο να βάζετε και θα χορταίνετε κι εσείς αλλά και οι γύρω σας, για όλη την ημέρα!:clapup: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χυμουδάκο τον έχω σίγουρο, και κακάουζ συνήθως, τώρα από τρόφιμα μπορεί κρύο χθεσινοβραδινό πιτόγυρο, πίτσα, γεμιστά, παστίτσιο, δημητριακά, ό,τι τύχει...

Μα τον Τουτατή!!!!! :D

Valder- Το πρωί, χαμόγελο να βάζετε και θα χορταίνετε κι εσείς αλλά και οι γύρω σας, για όλη την ημέρα!
Εϋγε, εύγε!!

Δεν ξέρω, βρε παιδιά, εγώ χωρίς πρωινόν δαγκώνω, έχω νεύρα και απλά δεν αντέχω...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπαααα.... οταν βιαζομαι αντε να πιω κανα χυμο, το πρωινο ειναι πολυτελεια.
βεβαια, μετα την τουρκια που συνηθισα σε ετοιμο (σερβιρισμενο κιολας) continental δυσκολευομαι να αφησω τη ζυμαρουλα μου ατάιστη ..:whistle:
οποτε τωρα την παλευω με ενα τοστακι και χυμο, αντε και κανα turkish tea για τις δυσκολες ωρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Γάλα με κακάο.Χρόνια τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν μπορώ να αρχίσω χωρίς πρωινό...Ακόμα και όταν δούλευα ξυπνούσα πιο νωρίς για να φάω κάτι....Συνήθως δημητριακά και αν δεν υπήρχαν χυμός/γάλα κακό με κέικ ή 2 φρυγανιες με μαρμελάδα!Αλλιώς η μέρα μου απλά δεν αρχίζει καθόλου καλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Συνήθως μια κούπα καφέ με 2 φρυγανιές ολικής αλέσεως. Στη Σχολή παίρνω και μια μπουγάτσα με ένα milko.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Γάλα με κακάο, ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδα, και τον χειμώνα και γαλλικό καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Τίποτα.Το πρωί δεν μπορώ με τίποτα να κάτσω να φάω.Τρώω απευθείας μεσημεριανό.

Εξαίρεση τα Σαββατοκύριακο όπου για πρωί μπορεί να τσιμπήσω κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο,τι τραβάει η όρεξη μου και είναι εύκολα προσβάσιμο!
Μπορεί κάποιες μέρες να τη βγάλω με ένα Red Bull μόνο, μπορεί άλλες να φάω κανονικό γεύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Κατα 99% πίνω το πρωτο μου φραπέ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές [δηλαδή πάντα:P] τρώω κορν-φλέικς με γάλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κατά καιρούς και αν έχω χρόνο, μπορεί να φάω λίγα δημητριακά με φρέσκο γάλα, αλλά κατά κανόνα δεν προλαβαίνω τίποτα εκτός από έναν καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τιποτα απολυτως (και με μαλωνει ο γιατρος μου :()



Το πρωί, χαμόγελο να βάζετε και θα χορταίνετε κι εσείς αλλά και οι γύρω σας, για όλη την ημέρα!:clapup: :)

Πες τα ρε συ.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top