Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε συ εχω προβληματιστει πολυ... Τοσο καιρο πες νταξει, εγω ειμαι λαλακας, αυτη γιατι δεν εχει κανει κατι;.... Τεσπα, τωρα μολις βρω ευκαιρια θα αρχισω να μιλαω και αμα πω την πρωτη προταση νταξει... εχουν μπει ολα σε μια σειρα...:P
Πρόσεξε κακομοίρη μου μόνο μη χάσεις τέτοια κοπέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν την χανω ρε, για τπτ στον κοσμο..! Αυτη πραγματικα μετραει για μενα, και αξιζει με το παραπανο! Απλα πρεπει να βρω εναν ωραιο τροπο να της το φερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Την καλημέρα μου!

...ξενυχτάει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω Breather!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ.. αν και θα παω να δω ταινία σε λίγο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και γω μαλλον θα πεσω για νανι σε λιγο... εχω κοιμιθει μονο 5 ωρες και με εχει ξεθεωσει σημερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και είμαι σίγουρη πως δεν ήθελες καθόλου.. αχ, τι περνάς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
οχι δεν μπορω να πω... Αλλα ευτιχος ξεμειναμε απο προφυλακτικα γιατι δεν ξερω και εγω ποση ωρα θα με ειχε εκει περα... και οχι τπτ αλλο... καθετε αυτη απο κατω μια χαρα και πεθενω εγω στην κουραση και αυτη δεν κανει τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πες της πως θέλεις να δοκιμάσετε κι άλλες στάσεις γιατί κάποιος φίλος σου είπε πως πχ στα τέσσερα ή με εκείνη αποπάνω είναι τέλεια! ;)

(και πάντως να ξέρεις.. συνήθως ο άντρας κάνει την πιο πολύ δουλειά! :D Εν ανάγκη μη κουβαλάς πάνω σου πάνω απο τρία προφυλακτικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
στα 4 κουραζομαι ακομα περισσοτερο και το ευχαριστιεμε και λιγοτερο, αυτη απο πανω δεν τις αρεσει.....:/:


(εγω δεν κουβαλαγα και πολλα, ειχε και αυτη ομως σπιτι της....Και ειχε και Duo και δεν αποδειχτικαν καλα.....:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τίτλος: "Η Σεξίσωση"
Ερμηνευτής: Σάκης Κουβάς
Μουσική/Στίχοι: Φοιβος
(Ερμηνεύεται ακολουθώντας χαλαρά το Staying Alive)


Όταν την είδα, μου φάνηκε αγία
"Θα την ολοκληρώσω, με τη τοπολογία"
Αλλά στην πράξη, τα έχω βρει μπαστούνια
Έχω πέσει μέσα μέχρι τα μπούνια


====================Ιντρο===================

Μειώνω διαστάσεις
Αλλά όχι δεν πάει
Προσθέτω παραγώγους
Και πάλι δεν κολλάει

Mήπως το φάσμα;
Ο τελεστής συζυγής;
Που να πάω να το λύσω,
Στα πέρατα της Γης;;;




==================Κυρίως Θέμα=========================

Είναι δράμα εξίσωση το ομολογώ
Δεν μπορώ ούτε trivial λύση να βρω
Έχω κατεβάσει papers χίλιους τόμους
Σήκωσα την Υδρόγειο στους ώμους

Εστειλα μεηλ σε οχτώ πανεπιστήμια
Και τζίφος, σας το λεω τίμια
Παρανοώ, τον ύπνο μου έχω χάσει
Η πιεσή μου στο είκοσι έχει φτάσει




Λεπταίνω φίλτρα, βάζω τοπολογία
Κόβω τις συνοριακες στα τρία
Πάνω που δείχνει, πως πάω προς τη λύση
Παίρνω στα χέρια μου, μια στύση


==================Ρεφραίν=====================================

Τι να κάνωωωωωωωωω...
Τι να κάνωωωωωωωωωωωωωω....ωωωωωωωωωω

====================Άουτρο============================



Δεν μπορώ μ' αυτή την απροσδιοριστία
Έχω φάει γκολ σε κενή εστία
Μια τελευταία, προσπάθεια να κάνω
Καταραμένη, θα σε λύσω ή θα πεθάνω


Αλλο δεν μπορώ, άλλο δεν την παλεύω
Με τα θεωρήματα, εγώ,τι γυρεύω;
Τα μαζεύω και χωριό στη στάνη πάω πίσω
Να μη δω ολοκλήρωμα μέχρι να ξεψυχήσω




====================================================



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Telos~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Πρωταγωνίστησαν (σε σειρά εμφάνισης):

Ελένη της Τροίας...................................Εξίσωση
Πίτερ Ουστίνωφ....................................Ρεμπεσκές
Ρεμπεσκές...........................................Πίτερ Ουστίνωφ
Σίντνεϊ Πουατιέ......................................Σακης Κουβάς
Τασος Χαλκιάς.......................................Δεξί Κλαρίνο
Γκυστάβ Φλωμπαίρ..................................Φυσαρμόνικα
Πέτρος......................................................Πέτρος
Κακός Λύκος................................................Λύκος
Κοκκινοσκουφίτσα......................................(Δεν εμφανίστηκε αλλά wtf?)


Συνεργάστηκαν:

Βολφγκανγκ Αμαντέους Μότσαρτ (μουσική-καφέδες)
Τασος Μπουγάς (κάστινγκ-σκηνογραφία-mix και remix)
Rempeskes(αγωνία, αϋπνία)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρεμπέσκες; :D:D:D

Κρονάκο, μην αγχώνεσαι, θα την βρεις την άκρη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλα δεν με χαλαει κιολας.... Απλα δεν εχω συνιθισει ακομα σε τοσο πολυ πραγμα και κουραστικα ο ανθρωπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τίτλος: "Η Σεξίσωση"


====================Ιντρο===================
==================Κυρίως Θέμα=========================
==================Ρεφραίν=====================================

Τι να κάνωωωωωωωωω...
Τι να κάνωωωωωωωωωωωωωω....ωωωωωωωωωω
====================Άουτρο============================

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Telos~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Rempeskes(αγωνία, αϋπνία)

ηταν ολα τα λεφτα... παρε ενα φιλακι που με εκανες να γελαω...:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μονο εγω δεν το καταλαβα και δεν ελισα στα γελια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Ίσα που πρόλαβα να γράψω στο thread :D

Καλό σας ξημέρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Οι σημερινοί ξενύχτηδες έχουν αρκετή όρεξη απ΄ότι βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ναι... Με τέτοια τραγωδία τι όρεξη να έχουμε; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Ναι... Με τέτοια τραγωδία τι όρεξη να έχουμε; :/


Δεν έχεις άδικο ifrit. Πάντως καλό είναι κι από δω μέσα να μας ανέβει λίγο η διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Καλημέρα σας!

Kajira τελικά το μετάνοιωσες; Δεν πας για ύπνο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top