Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
δεν μου εχει τυχει κατι, αλλα ετυχε σε καποιον που ηταν μαζι μου. Ειμασταν στο αυτοκινητο του και του ξεφυγε και νομιζε οτι δεν πηρα πρεφα τι εγινε. Ανοιξε το παραθυρο του αυτοκινητου για να φυγει προφανως η μυρωδια και μου λεει "κανουν εργα εδω, γι' αυτο μυριζει ετσι". EPIC FAIL.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ευτυχώς δεν μου έχει τύχει, αλλά αν τύχαινε λογικά θα έκανα τον Κινέζο.:whistle:
Αν βέβαια ήταν εμφανές ότι το έκανα εγώ, θα έλεγα σόρρυ παιδιά ανθρώπινο είναι, τι να κάνουμε τώρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Φυσιικο ειναι.. Κρατιεσαι κρατιεσαι κρατιεσαι αλλα υπάρχουν φορες που δεν μπορεις να κρατηθεις.. Παλι καλα γινονται στο σπιτι :P
Αν και δε θα ειχα προβλημα να γινοταν και εξω. Φυσικό ειναι. Τη φύση μας θα αλλάξουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Φυσιικο ειναι.. Κρατιεσαι κρατιεσαι κρατιεσαι αλλα υπάρχουν φορες που δεν μπορεις να κρατηθεις.. Παλι καλα γινονται στο σπιτι :P
Αν και δε θα ειχα προβλημα να γινοταν και εξω. Φυσικό ειναι. Τη φύση μας θα αλλάξουμε;
Σε βρίσκω απολύτως σωστό...:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top