Τρελές επιθυμίες...

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αυτην τη στιμγη θελω τρελλα ενα ποντικι.....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ εξαολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί να μπορείς να ζητήσεις τα πάντα και να ζητήσεις μόνο μερικά. :confused:

Αυτό που εσύ μπορεί να θεωρεις μερικά για κάποιον μπορεί να είναι τα πάντα;)

Για να δούμε αν επέλεγα την ζωή μου:Χμ,σίγουρα θα ήθελα να ξαναγεννηθώ ως γυναίκα και μάλιστα μελαχροινή αλλά με το χρώμα ματιών της Ελίζαμπεθ Τέηλορ.
Χρονική περίοδο μπορώ να επιλέξω ή υποχρεωτικά αναφέρομαι στο μέλλον;
Αν μπορούσα να επιλέξω θα διάλεγα γύρω στο 1800, για να έχω την ευκαιρία να διοχετεύσω τις ιδέες και την μαχητικότητα μου σε μια εποχή αλλαγών, θα ήθελα να άφηνα πίσω μου συγγραφικό έργο που θα επηρέαζε τις μεθεπόμενες γενιές. Απαραίτητα θα ζητούσα να αγαπήσω και να αγαπηθώ με πάθος ασχέτως της κατάληξης.Υγεία θα ήθελα όσο το δυνατόν καλύτερη.Χρήματα όχι ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
λοιπόόόν...:hmm:

εγώ,αν μπορούσα να ξαναγεννηθώ,θα ήθελα να είμαι υγιής,να έχω τεράστια οικονομική άνεση,να έχω πιο πλούσια φαντασία πάνω σ'αυτό που κάνω και να έχω πολύ ωραία φωνή (έχω ψώνιο με το τραγούδι.. :redface: :P)..ως προς τα εξωτερικά χαρακτηριστικά μου,μου αρέσει αρκετά όπως είμαι τώρα,απλά θα ζητούσα μερικά κιλάκια οφ.. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
να παω στο μεγαλυτερο λουνα παρκ της γης :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
να ταξιδέψω σε κάθε γωνιά της γης με ένα sleeping bag, ενα σακίδιο κ καλή παρεα!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
να ταξιδέψω σε κάθε γωνιά της γης με ένα sleeping bag, ενα σακίδιο κ καλή παρεα!!!:(

Έρχομαι:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Αυτήν την ιδέα την είχα επι χρόνια αλλά........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε νομίζω να εχει υπάρξει νεος/α που να μην το έχει σκεφτεί - θελήσει αυτο....
:/:

παμε όλες μαζί? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
και γω θέλω χιχιχι
θα σας προστατευσω και απο τους κινδυνους!!! yeah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ωραία ξεκινάμε απο Ιαπωνία για να μας κάνεις και ξενάγηση:clapup:






Αν και πρέπει να ξαναδώ το θέμα του τόπικ γιατι μαλλον έχουμε ξεφύγει:worry:


edit όντως έχουμε ξεφύγει άλλα ρωτάει το θέμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αν οργανωθεί καθόλου τρελή κ ανεκπλήρωτη...
μπορεί να μην καταφέρουμε να το κάνουμε σερί (αν κ γνώρισα άτομα που ταξίδευαν για 2 χρόνια:( ) το να βάλουμε στόχο να πηγαίνουμε σε τουλάχιστον 1 μερος κάθε χρονο δεν είν' κακό!!!;)
(εγώ τοχω ήδη αρχίσει αυτό-κ προσπαθώ)

:sorry: :offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
φυγαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ.... καλή είναι όπως είναι τώρα η ζωή μου...
θα ήθελα όμως οι γονείς μου να είχαν αρκετά λεφτά ΄ςστε να πήγαινα όπου και όποτε ήθελα και για όσο ήθελα στο εξωτερικό(διακοπές) και να μπορούσα να σπουδάσω αυτο που θα ήθελα στο καλύτερο πανεπιστήμιο ....
5 πόντους πιο ψηλή
να έχω από τους πιο καλούς μεταβολισμούς... ώστε να μην παχαίνω εύκολα....
να μην έιχα τρίχες στα πόδια ...χέρια ...μπικίνι ...
εεε και πιο έξυπνη
αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
εεε και πιο έξυπνη
εεεμ...δε μπορεί ολη η οικογενεια να εχει τετοια προσοντα!:P:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μμμμ ναι σιγα την εξυπναδα που έχεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να ειχα μια καλύτερη οικονομική κατάσταση άντρα αυτόν που έχω και μόνο αυτόν, καλύτερα παιδικά χρόνια με τους ίδιους γωνείς, Ένα σπίτι με απο όλα μέσα και μεγάλο, και ένα σώμα που να τρώω και να μην παχένει τοπικά, όχι κόκαλό με καμπίλες και μια ζωή με υγεία, αυτά θέλω απλά θέλω να ήταν καλύτερη η ζωή που έχω τώρα, δεν θέλω πλούτη θέλω καλή ζωή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θα ηθελα να ειχα την οικονομικη δυνατοτητα να φορτωσω ολους τους φιλους μου σε ενα αεροπλανο και να τους παω στη Ρωμη πχ 'η στη Βιεννη ,για καφε ,ποτο ...να γινουμε φετες...αν τα καταφερουμε να γυρισουμε κακην κακως πισω την επομενη και ...μετα απο χρονια οσοι ζουμε να λεμε ''θυμασαι ρε εκεινο το απογευμα που τσουβαλιαστηκαμε στ'αεροπλανο και βρεθηκαμε στη...'':):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
View attachment 43801
Τρελή επιθυμία...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nα πάω βράδυ στην παραλία.Όχι ανέφικτο αλλά τη συγκεκριμένη περίοδο ακατόρθωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top