Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωραίο θέμα!!!
Λοιπόν, χθες ήταν μία τέτοια στιγμή...
Που λίγο πριν αποκοιμηθούμε, μου έβαλε να ακούσω τις ηχογραφήσεις τους, με μία jazz-ψυχεδελική τάση και έναν ινδό να τραγουδάει... Κι όσο εγώ χουζούρευα μισοκοιμισμένη και ξάπλα, μου τριβόταν στην πλάτη, με τα μούσια του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το τριπλό σφύριγμα του Μπάαμχαρ χθες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
χθες βράδυ κατά τις 12:30 όταν μπήκε ο αδελφός μου τρελαμμένος στο σπίτι φωνάζοντας που νικήσαμε την Μίλαν (ΑΕΚ-Μιλαν= 1-0):clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
χθες βράδυ κατά τις 12:30 όταν μπήκε ο αδελφός μου τρελαμμένος στο σπίτι φωνάζοντας που νικήσαμε την Μίλαν (ΑΕΚ-Μιλαν= 1-0):clapup: :clapup: :clapup:
:clapup::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Το τριπλό σφύριγμα του Μπάαμχαρ χθες... :D


NAIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Χαμογελάω συνέχεια κι ακόμα πιο συχνά ξεκαρδίζομαι στα γέλια.
Για παράδειγμα μόλις πριν 5 λεπτά "έσκασε το χειλάκι μου" για κάτι που διάβασα εδώ μέσα...(δεν σας λέω τι):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τώρα θα με περάσετε για ψωνάρα, αλλά δεν πειράζει!:redface: Πριν λίγες ώρες που είχα βγει πέρασα έξω από μια καφετέρια, κι ένα παιδί που ήταν μέσα με κοίταξε και κάτι άρχισε να λέει στους φίλους του και με κοίταξαν όλοι!:P Χαμογέλασα και ανέβηκα!

Βέβαια τώρα που το ξανασκέφτομαι λέτε να με κοίταζαν σε στυλ "πού πας έτσι ρε Καραμήτρο";:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ο γιος μου, οταν μου ειπε "εισαι η καλυτερη μαμα οοοοοολου του κοσμου" :)

(πειραζει που απο τοτε τον βαζω να μου το λεει συνεχεια?? :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τι ΤΕΛΕΙΟ θεματάκι !!
Μπράβο evouli :D


Με το που γύρισα σπίτι έτρεξε το μικρό μου αδελφάκι και μου έκανε μια μεγάλη αγκαλιά,μου έσκασε κι ένα φιλί και φώναζε ''Ελένηηηη''!! :redface: :) :)



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Βέβαια τώρα που το ξανασκέφτομαι λέτε να με κοίταζαν σε στυλ "πού πας έτσι ρε Καραμήτρο";:hmm:

:D:D:D:D:D:D:D


Υ.Γ.Τώρα μόλις έγινες το τλτ πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χαμογελασα πριν λιγο που βρηκα το βιβλιο που εψαχνα ολη μερα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πριν λίγο που έλαβα ένα SMS!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πριν λίγο που θυμήθηκα ότι δεν εχω να διαβασω τπτ αφού αύριο πάμε Πλανητάριο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κάτι που μόλις διάβασα εδώ μέσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σήμερα στο τραμ, καθώς χάζευα τους απέναντι λόφους και τον χρυσό ήλιο, που διέσχιζε τα σύννεφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μια ταινία που έβλεπα μέχρι πριν λίγο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ κι η αδερφή μου αγκαλιά στο κρεβάτι να λέμε βλακείες και αηδιαστικά αστεία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
:) underwater

Οποτε βλεπω το αδερφακι μου κανουμε το ιδιο....και ειναι τελειαααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
:) underwater

Οποτε βλεπω το αδερφακι μου κανουμε το ιδιο....και ειναι τελειαααα :)

:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top