Τι σας ανάβει περισσότερο;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Πάντως, βρε Valder μου, έτσι όπως τα λες, σίγουρα εγώ δεν ανάβω...
Σόρι αλλά ανατρίχιασα...

Εαν εννοείς το πόστ μου υπ' αριθμόν 9 στην προηγούμενη σελίδα, ήταν για να δικαιολογήσω γιατί το θέμα θα μπορούσε να θεωρηθεί τραβηγμένο... Όχι για να ανάψεις! Τι στα κομμάτια ρε γίδι, δε με πιάνεις; Λαπωνικά μιλάω ο άνθρωπος;:P


Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που με αναβει περισσοτερο γιατί... γκουχ γκουχ... είναι πολύ προσωπικό :P
Μπορώ να πω όμως ότι με ανάβει γενικώς η μυρωδιά του ;)

Να φανταστώ ότι μαγειρεύεις κάθε μέρα φασολάδα;:rofl: :rofl: :rofl: :bleh: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
loooooooooooooooooooool val!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εαν εννοείς το πόστ μου υπ' αριθμόν 9 στην προηγούμενη σελίδα, ήταν για να δικαιολογήσω γιατί το θέμα θα μπορούσε να θεωρηθεί τραβηγμένο... Όχι για να ανάψεις!

Ναι, μανάρι μου όμορφο, το υπέθεσα ότι δε θα προσπαθούσες να με ρίξεις με το να μιλάς για το "ξέρασμα" του.. καλέ πώς το πες; Ένηγουεη, κατλάβες...!

Έχω γενικά ένα "θέμα" με τέτοια αισθησιακά, και για τη συνταγή φασολάδας της Κουέ να μιλάγαμε, πάλι θα ανατρίχιαζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ναι, μανάρι μου όμορφο, το υπέθεσα ότι δε θα προσπαθούσες να με ρίξεις με το να μιλάς για το "ξέρασμα" του.. καλέ πώς το πες; Ένηγουεη, κατλάβες...!

Έχω γενικά ένα "θέμα" με τέτοια αισθησιακά, και για τη συνταγή φασολάδας της Κουέ να μιλάγαμε, πάλι θα ανατρίχιαζα!

Κατα κόσμον "πέος" κούκλα μου... Πέος! :P Κυκλοφορεί σε πολλές ονομασίες, προφέρεται κι εύκολα! ;) Μπορείς ακόμα να κάνεις και συνειρμό με το MacOS. Πχ. πέOS.:P

Παω να φαω (Όχι πέος! Αρακά!):P

ΥΓ: Ώστε μανάρι μου όμορφο ε; Σε άναψα τελικά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κατα κόσμον "πέος" κούκλα μου... Πέος! :P Κυκλοφορεί σε πολλές ονομασίες, προφέρεται κι εύκολα! ;) Μπορείς ακόμα να κάνεις και συνειρμό με το MacOS. Πχ. πέOS.:P

Παω να φαω (Όχι πέος! Αρακά!):P

ΥΓ: Ώστε μανάρι μου όμορφο ε; Σε άναψα τελικά...:P

Tσαχπίνη μου, είδες ότι άρχισα να μαθαίνω τα Mac και με βοηθάς να συνδυάζω παραγωγικά νέες γνώσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
βλεπω απαντατε και συγκεκριμενα...οκ λοιπον! να μου ψυθιρισει κατι προστυχο στο αυτι εκπνεοντας λιγη ζεστη ανασα και γλυφοντας το αυτακι:P. να με αγγιξει σε επιμαχη περιοχη οταν εχει κοσμο γυρω(τρελενομαι!).να γινει μια προστυχη ...λιτσα σε ασχετη φαση της ημερας εκει που κανουμε τελειως ασχετα πραγματα και να ακολουθησει ξεσκισμα στο ορθιο ξαπλωτο καθιστο στα 4 και οτι μπορει να φανταστει ο καθενας.(να γινει το σπιτι ιρακ:P)..αυτα μου ερχονται στο μυαλο προς το παρον:D

+1:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Α για προσεξε! Δεν θα μου χαλασεις εσυ το θεμα του αυνανισμου, επειδη δεν απαντησαν πολλοι εδω! :P

χαχαααχαααα.. :clapup: όχι καλέ μου,καμία τέτοια πρόθεση δεν έχω..απλά μια απορία εξέφρασα,γιατί και το δικό σου θέμα δεν θεωρείται απ'τα πιο άνετα για ν'απαντήσει κανείς,αλλά δεν είδα να δυσανασχετεί και κανείς..:)

Κατα δευτερο, αν δεις, η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι απο αντρες, ενω οι γυναικες συνηθως απαντουν γενικα ή μονο ψηφιζουν (ανωνυμα)
ωπ! εδώ θα τα χαλάσουμε..σ'αυτό το θέμα,οι γυναικάρες του e-στέκι απάντησαν πολύ πιο ανοιχτά και άνετα,ακόμα κι απ'τους άντρες πιστεύω..;) εύγε!! :clapup:

Οπως και να εχει παντως, ο καθενας απανταει οπου νιωθει ανετα. Αν δεν του αρεσει το συγκεκριμενο θεμα, απλα δεν το κανει.
Εννοείται αυτό! με το ζόρι,τίποτα δεν γίνεται..ούτως ή άλλως,το θέμα είναι αρκετά λεπτό,οπότε δεν περίμενα και μεγάλη ανταπόκριση εξ'αρχής.. :)

Ακομα, στο συγκεκριμενο πρεπει να δημοσιοποιησει μια στιγμη του που μοιραζεται με καποιο ατομο, και ενδεχομενως να θεωρει οτι ο αλλος μπορει να μην συμφωνει με αυτο. Ενω στο θεμα του αυνανισμου, ειναι πιο...ατομικα (:bleh: ) τα πραγματα! ;)
βρε παιδιά,δεν είναι άνοιξα αυτό το θέμα με πορνογραφικές (σόρυ:redface:) διαθέσεις..ξέρω ότι όλα τα παιδιά στο στέκι ξέρουν πολύ καλά να κρατάνε το επίπεδο στις συζητήσεις,γι'αυτό και είπα ν'ανοίξω αυτό το θρεντ,χωρίς ιδιαίτερη σκέψη..και οι μέχρι τώρα απαντήσεις,το αποδεικνύουν αυτό..δε νομίζω να υπάρχει τίποτα το προσβλητικό σε ό,τι είπε κανείς μέχρι τώρα -με μικρή εξαίρεση τον τρόπο που εκφράστηκε ο Valder σε ορισμένα σημεία-..:)
Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως καλέ μου "ανταγωνιστή" επί του "πιο προσωπικού θρεντ"....χεχεεε :bleh:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
παικτη σοουουουτ!:devil::kill::kill::knife::knife::down::down::whatever::whatever::wall::wall::wall::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::mpinelik::mpinelik::mpinelik::rant::rant::rant:
κ να μην πει κατι προστυχο δεν με νοιαζει...αλλα ολη η κινηση ειναι κορυφη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
δε νομίζω να υπάρχει τίποτα το προσβλητικό σε ό,τι είπε κανείς μέχρι τώρα -με μικρή εξαίρεση τον τρόπο που εκφράστηκε ο Valder σε ορισμένα σημεία-..:)

Δείξ'τα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Το ότι κάνω τον παργαλάτσο μου να ξεράσει δεν είναι κάτι σπάνιο ή ασυνήθιστο στον πληθυσμό. Το να σου δαγκώσω την κλειτορίδα για να ανάψω ναι είναι σπάνιο και ασυνήθιστο οπότε καταλαβαίνεις με ποιά προοπτική χαρακτηρίζω το θέμα σου λίιιιγο τραβηγμένο. Άσε που ο άλλος μπορεί να απαντήσει εδω "ανάβω με βρωμόλογα" και όταν πάει στην κοπέλα του να της κόψει καμιά ρώγα για να του σηκωθεί το λιθρίνι.
Με όλο το σεβασμό Valderάκο,μπορεί το θέμα μου όντως να είναι λίίίίίίίγο τραβηγμένο,κατά τη δική σου άποψη,αλλά μήπως,λέω μήπως,και οι απαντήσεις σου κυμαίνονται στο επίπεδο του λίίίίίίίίγο τραβηγμένου ορισμένες φορές..? :hmm:
Με πιάνεις ή να σου πω και την δική μου αναψιάρικη ανωμαλία φόρα παρτίδα; Ξέρεις, εγώ δε μασάω, απλά στο άκουσμά της θα κοκκινίσεις κι εσύ και άλλες πολλές εξαίρετες κυρίες στην παρέα μας.;)
χμμ..:hmm: δεν έχω καμία διάθεση ν'ακούσω για τις προσωπικές αναψιάρικες "ανωμαλίες" κανενός Valder..εγώ μιλάω για πιο απλά πράγματα,όπως πχ "μόλις βγάλει τα γυαλιά"που είπε το γιδάκι και γενικότερα,όσα έχουν πει μέχρι τώρα,τα οποία δεν νομίζω ότι κινούνται στα πλάισια του πρόστυχου ή προσβλητικού..μάλλον εσύ το πήρες έτσι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Με όλο το σεβασμό Valderάκο,μπορεί το θέμα μου όντως να είναι λίίίίίίίγο τραβηγμένο,κατά τη δική σου άποψη,αλλά μήπως,λέω μήπως,και οι απαντήσεις σου κυμαίνονται στο επίπεδο του λίίίίίίίίγο τραβηγμένου ορισμένες φορές..? :hmm:

Μίλησα για κλειτορίδες στο θέμα του DSL ή της Κουβεντούλας; Εσυ ρωτάς τι μας ανάβει. Θα πρέπει λοιπόν να περιμένεις και κλειτορίδες κι απ' όλα! Ορίστε ακριβώς τι είπες γιατί νομίζω πως θυμάσαι επιλεκτικά:

Τι είναι αυτό που σας ανάβει περισσότερο πριν ή κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής με τον/ην σύντροφό σας..? κάποια κίνηση που κάνει ή κάτι που μπορεί να σας πει και σε χρόνο "ντε τε",να γίνετε "τούρμπο[/COLOR]".. :panwkatw: :P


Για μένα ερωτική επαφή είναι το σεξ και τούρμπο γίνομαι με κινήσεις και όρους του σεξ. Αν εσυ απαιτείς πιο light εκφράσεις, τότε δεν ξέρεις τι ζητάς από το θέμα σου.:)



χμμ..:hmm: δεν έχω καμία διάθεση ν'ακούσω για τις προσωπικές αναψιάρικες "ανωμαλίες" κανενός Valder..εγώ μιλάω για πιο απλά πράγματα,όπως πχ "μόλις βγάλει τα γυαλιά"που είπε το γιδάκι και γενικότερα,όσα έχουν πει μέχρι τώρα,τα οποία δεν νομίζω ότι κινούνται στα πλάισια του πρόστυχου ή προσβλητικού..μάλλον εσύ το πήρες έτσι..;)

Την ίδια απάντηση όπως ανωτέρω...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά πάει ανάλογα με το τι θα πει, πιο συγκεκριμένα ντρέπομαι να πω :redface: Πάντως δεν αναφέρομαι στα κλασσικά "βρωμόλογα". Αυτά μετά απο μερικές φορές πιο πολύ ξενερωτικά είναι παρά αναψιάρικα :P

Valder και paikths παρακαλώ προσέξτε λίγο τον τρόπο που εκφράζεστε. Το κάθε θέμα που αφορά σεξ μπορεί να συζητηθεί και τόσο κόσμια ώστε να είναι κατάλληλο ακόμα και για παιδιά, και σε στυλ τσόντας. Στο στέκι είναι προτιμότερος ο πρώτος τρόπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Έρωτας & Σεξ: Ο,τι απορίες έχετε για το σεξ και ντρεπόσασταν να ρωτήσετε.
Προειδοποίηση: Πιθανόν να περιέχει κείμενο ακατάλληλο για ηλικίες κάτω των 18

Άλλη μια διακοσμητική ταμπέλα;:confused: Καλά ρε Λία, ότι πείς, δικό σου είναι εξάλλου το μέρος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άλλη μια διακοσμητική ταμπέλα;:confused: Καλά ρε Λία, ότι πείς, δικό σου είναι εξάλλου το μέρος...:)
Δεν είναι διακοσμητική, εσύ μάλλον την ερμηνεύεις λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASILISTIMP

Νεοφερμένος

Ο VASILISTIMP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
A. Χάδια στο λαιμό
Β. Τρελα στο βλέμμα

αυτά για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vero

Νεοφερμένος

Η vero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
όταν θα ακούμε μουσικούλα και τα κομμάτια έχουν έντονη κιθάρα αρχίζω και.....τρελλαίνομαι είμαι ανοιχτή για όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που σας ανάβει περισσότερο πριν ή κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής με τον/ην σύντροφό σας..? κάποια κίνηση που κάνει ή κάτι που μπορεί να σας πει και σε χρόνο "ντε τε",να γίνετε "τούρμπο".. :panwkatw: :P


πολύ ωραία το θέτεις χαχααχχααχ, τούρμπο ,χαχααχ εγώ από τουρμπό το μόνο που ξέρω είναι υπερτροφοδότηση, anyway για να μπω στο θεμα με ανάβουν σε υπερβολικό βαθμό τα περιποιημένα πόδια μιας γυναίκας, ξέρει αυτή.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
με αναβει πολυ ,οταν θα δω την συντροφο μου να αυνανιζετε μπροστα μου ,και να μου φωναζει ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ(η μαλον αλλο θα φωναζει αλλα δεν το λεω γιατι μας διαβαζουν και μικρα παιδια!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsgiorgos

Νεοφερμένος

Ο tsgiorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πρίν: Ένα βλέμμα ή μια αναπάντεχη φράση.
Κάτα την διάρκεια: Η φράση ¨μπήκε κιόλας ο Μάϊς αγάπη μου ;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top