Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,814 μέλη και 2,410,138 μηνύματα σε 74,992 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 502 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 18:03, 12-05-07:

Βροχή
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nemain

Νεοφερμένος

H Nemain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Nemain έγραψε: στις 18:52, 12-05-07:

ξωτικό, τύπου Tolkien φυσικά! είναι υπέροχα πλάσματα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 19:21, 12-05-07:

Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ζώο. 'Ολη την ώρα ακούω ''γαιδούρι'', ''μπούφο'', ''μουλάρι'', οπότε έχω πάθει ένα προτσές ψυχολογικής απώθησης από κάθε τι που ανήκει στο ζωικό βασίλειο. Για γλάρος το συζητάω, πάντως κάτι που να πετάει ψηλά, να μην τουφεκίζεται και να μην σερβίρεται για ορεκτικό.
Παράθεση

anyparktos

Νεοφερμένος

Ο anyparktos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O anyparktos έγραψε: στις 20:26, 12-05-07:

To μόνο ζώο που θα πέθαινε από γηρατειά...λιοντάρι!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:13, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ζώο. 'Ολη την ώρα ακούω ''γαιδούρι'', ''μπούφο'', ''μουλάρι'', οπότε έχω πάθει ένα προτσές ψυχολογικής απώθησης από κάθε τι που ανήκει στο ζωικό βασίλειο. Για γλάρος το συζητάω, πάντως κάτι που να πετάει ψηλά, να μην τουφεκίζεται και να μην σερβίρεται για ορεκτικό.
Αν είναι να έχεις φτερά…τουλάχιστον να είναι αετίσια …
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:28, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Αν είναι να έχεις φτερά…τουλάχιστον να είναι αετίσια …
σωστό κι αυτό. O αετός πεθαίνει στον αέρα ελεύθερος και δυνατός που λέει κι ο Σφακιανάκης.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:39, 13-05-07:

Ψάρι, κοράλλι, κοχύλι (κάτι θαλάσσιο) ή νεραϊδούλα ή πήγασος.
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 12:33, 13-05-07:

καπνός
στα στήθια της να μπαίνω και εκείνη ας μη με θέλει
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 12:37, 13-05-07:

Αλογο ή λύκαινα
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:47, 13-05-07:

Εκτός από Hobbit, για να ζούσα σε μια όμορφη hobbitοτρυπα, θα ήθελα να είμαι δέντρο και συγκεκριμένα Πλάτανος. Έτσι θα είχα πάντα παρέα τους περαστικούς διαβάτες και καθαρό νερό από το ποτάμι που θα περνούσε κοντά στις ρίζες μου.
(Έχω επιρρεαστεί από το βιβλίο "οι μεταμορφώσεις του Πίκτορ" του Herman Hesse).
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 12:58, 13-05-07:

Πεταλουδα σε ένα λιβαδι με παπαρουνες στην Κολομβια !!!!!
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 14:18, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από chica_loca
Πεταλουδα σε ένα λιβαδι με παπαρουνες στην Κολομβια !!!!!
όπα
καλή είσαι εσύ

Εγώ θα ήθελα να κυνηγάω πεταλούδες υπό την επίρροια ουσιών σε λιβάδια με παπαρούνες στην Κολομβία
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 16:31, 14-05-07:

χελωνάκι - ώστε να εξελιχθώ σε χελωνονιντζάκι
ΧΑ!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:34, 14-05-07:

Οικόσιτη γάτα
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 21:26, 22-05-07:

σπουργιτάκι!!τσιου τσιου!!!
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 21:31, 22-05-07:

Άγγελος...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:03, 16-07-07:

Πιγκουίνος, τους λατρέυω, είναι πανέξυπνοι και έχουν ωραία κοσμοθεωρία αν κρίνεις απο τις πράξεις τους σε σχέση με το σεξ και τη δέσμευση.
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 14:07, 16-07-07:

Αμμος.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 17:33, 16-07-07:

εγώ πάντως δεν είμαι άνθρωπος
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 18:42, 16-07-07:

Τρανζιστορ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους