Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,850 μέλη και 2,411,446 μηνύματα σε 75,078 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 414 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι νούμερο παπούτσι φοράτε;

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,529 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 11:41, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
47 και είναι μόνο 16 χρονών του λέω που θα φτάσεις και στο 50??
αχχαχαχαχαχαχα φανταζεσαι?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 13-09-10 στις 19:35. Αιτία: διορθωση quote tag
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 12:27, 12-09-10:

τρομερόοοο!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 15:34, 13-09-10:

Αλήθεια σε γυναίκα το μεγαλύτερο πιο είναι 43?
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 17:02, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Αλήθεια σε γυναίκα το μεγαλύτερο πιο είναι 43?
Δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιο όριο, συνήθως πάει ανάλογα με το ύψος...
Μακάρι να είχα και εγω μικρουτσικο ποδαράκι...
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 19:56, 13-09-10:

Εσύ πόσο φοράς?
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 20:57, 13-09-10:

42
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 21:40, 13-09-10:

42? γυναικα και 42? βρησκεις ευκολα παπουτσακια?

τι υψος εχεις?
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:56, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
ναι αλλά μου είναι μικρά
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 21:57, 13-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel

τι υψος εχεις?
1.78 βρίσκω δεν μπορω να πω...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LightOfEärendil (Lady Marian)

Νεοφερμένος

H Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H LightOfEärendil Life is for the alive... έγραψε: στις 17:08, 18-09-10:

για αθλητικα 40
για ολα τ'αλλα 39
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 19:04, 30-09-10:

πω πω μονο εγω εδω μεσα φοραω 37-39??
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 21:52, 28-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
πω πω μονο εγω εδω μεσα φοραω 37-39??
χαχα οχι βρε και εγω 37-38 φοραω !
Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε: στις 19:32, 29-10-10:

36-37
Παράθεση

poshi

Νεοφερμένος

H poshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H poshi έγραψε: στις 19:23, 07-11-10:

εγω φοραω 37-39...
εχω μια φιλη που ειναι μολις 14 χρονων και φοραει 40-41 ..αλλα οκ δεν μπορω να πω ειναι αρκετα ψιλη.!
Παράθεση

germ1984 (Νάσος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O germ1984 έγραψε: στις 14:49, 15-11-10:

55 σε αθλητικά, 57 σε σκαρπίνι.
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 23:41, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από germ1984
55 σε αθλητικά, 57 σε σκαρπίνι.
Υπάρχουν και τέτοια??
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 15:30, 16-11-10:

43-44 ...
Παράθεση

RIANNA (I love me)

Νεοφερμένος

H I love me αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H RIANNA Το τυχαιο ειναι μοιραιοΗ ζωη ειναι αλλου έγραψε: στις 02:03, 02-12-10:

36 -37.
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 11:35, 02-12-10:

46 και 2/3

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 14:40, 03-12-10:

39
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους