Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,225 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 355 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι νούμερο παπούτσι φοράτε;

Evaggelia x

Νεοφερμένος

H Evaggelia x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Evaggelia x έγραψε: στις 18:34, 21-06-10:

37
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 18:21, 26-06-10:

39-40 φοράω
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 22:02, 18-07-10:

Εγω φοραω 37-40 εξαρταται το παπουτσι...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 22:20, 18-07-10:

43 εγω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,638 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 00:25, 19-07-10:

44.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 00:28, 19-07-10:

40-41 χαχχαχχα
δεν θελω σχολια ολοι στο σοι ετσι ειμαστε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fairytale43

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H fairytale43 Club can't handle me ~ Florida ft. David έγραψε: στις 00:31, 19-07-10:

36-37 και είμαι 1.65!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 19-07-10 στις 00:43. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 00:38, 19-07-10:

39-40
καλά είναι....
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 01:07, 19-07-10:

43-44 ανάλογα.
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 09:59, 19-07-10:

40-41 φοραω. μια χαρα νουμερο ειναι
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 10:33, 19-07-10:

Εγώ 39 και σπάνια 40, εξαρτάται το παπούτσι...
Βέβαια στα τρελά κέφια, παίρνω τις παντόφλες του μπαμπά μου που είναι 46 και κάνω βόλτες μέσα στο σπίτι....
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 13:55, 19-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από roseberry
40-41 χαχχαχχα
δεν θελω σχολια ολοι στο σοι ετσι ειμαστε
Aπό κει βγαίνει το "Εγώ έχω πατήσει τα 41, στα διάλα"
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 15:15, 19-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Noulou94
Aπό κει βγαίνει το "Εγώ έχω πατήσει τα 41, στα διάλα"

χζαχαχχαχα στο τσατ εε? ναι ρε συ
εγω ειμαι 41 πατημενα
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:02, 21-07-10:

εχω ξανα απαντησει... αλλα δε βαριεσαι... 39!
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 14:19, 21-07-10:

Δεν εχω ξαναπαντησει... αλλα δεν βαριεσαι... 42,5
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:21, 21-07-10:

υπαρχουν νουμερα παπουτσιων με μισο??
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

H Cherie έγραψε: στις 14:24, 21-07-10:

Στα Αll star υπάρχει...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,789 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:25, 21-07-10:

Δε νομίζω. Απλά κάποιες φορές πχ. θα παίρνει 42 κι αλλες φορές 43.

Τουλάχιστον εγώ που φοράω 36-37, είναι ανάλογα το παπούτσι.

Τα all star έχουν δικό τους μέτρημα:
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 19:01, 21-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
υπαρχουν νουμερα παπουτσιων με μισο??
Aϊντεεε.. Που ζεις;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 21:47, 21-07-10:

στη λαρισα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους