Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,220 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 591 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:09, 09-11-07:

..ένα χαμόγελο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:22, 09-11-07:

Ένα τηλεφώνημα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 04:43, 10-11-07:

το "ποια σε εκανε ετσι να παω να την σκισω" και το "εισαι πολυ τζελντελμαν"

τι λες τωρα!!!!!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 09:17, 10-11-07:

ο φίλος μου
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:23, 10-11-07:

Η βροχουλα..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:45, 10-11-07:

Το χιόνι...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:13, 10-11-07:

Εχετε χιονι?
Οκ, ζηλευω.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:14, 10-11-07:

/me πιάνει μία μικρή χιονόμπαλα και την πετάει στη διαβολίνα!
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 11:39, 10-11-07:

χουχου! Και εμένα το χιόνι με έκανε να χαμογελάσω Είναι υπέροχοοοοοο
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε: στις 12:31, 10-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
χουχου! Και εμένα το χιόνι με έκανε να χαμογελάσω Είναι υπέροχοοοοοο
Που έκανε χιόνι καλε;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:08, 10-11-07:

Έλα ντε; ..
Μια αγκαλιά πριν δύο μέρες νομίζω..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:31, 10-11-07:

Η φατσούλα του Ωρίωνα! Είχα μπει στο θέμα και έβλεπα τις φωτογραφίες του!
Παράθεση

mary79 (ΓΙΩΤΑ)

Νεοφερμένος

H ΓΙΩΤΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H mary79 έγραψε: στις 21:25, 10-11-07:

Αυτό που με έκανε να χαμογελασω σήμερα ήταν ένα πιτσιρικάκι που περνόντας απο δίπλα μου ,με έριξε μια τσιμπιά στο πόδι, τέτοια που κόντεψα να τσιρίξω,και με κοιταξε με ένα ύφος....Μου θύμισε τον εαυτό μου οτάν ήμουν στην ηλικία του.Οτι κάνεις αργότερα τα λούζεσαι....
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 12:44, 11-11-07:

Οι χαζομάρες της παρέας...
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:40, 11-11-07:

o broken στο κουβεντούλα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:09, 11-11-07:

Κάποιες φώτο και βίντεο από μια χειροτόνηση και κάτι λατρεμένα πιτσιρίκια! Ειδικά το ένα, μωρό το είχα δει τελευταία φορά κι είναι ολόκληρο παιδάκι τώρα! Και κουκλί.. έμοιασε στον θείο του!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:20, 11-11-07:

Όλο το χθεσινό βράδυ!
'Ηταν απλά υπέροχο!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 15:59, 11-11-07:

χαχα η υπογραφούλα κάτω από το άβαταρ της κουεδούλας χαχα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:13, 11-11-07:

Ένα μήνυμα από μια φίλη μου. Χαχαχα
Παράθεση

aktida

Νεοφερμένος

H aktida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 66 ετών και επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H aktida έγραψε: στις 16:33, 11-11-07:

Πριν μία ώρα ο τρίχρονος εγγονός μου μου είπε: -γιαγιά έκανα δουλειά ,έπλυνα την Κώντη (Κλώντη), έτρεξα με τρόμο στο μπάνιο και βρήκα το μικρό Γιορκσάιρ μου στο πλυντήριο ρούχων ευτυχώς ζωντανό γιατί δεν μπόρεσε να ξεκιν΄ξσει το πρόγραμμα...Γιά να συνέλθω έκανα μία ώρα..!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους