Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,225 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 359 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρόνια Πολλά σε όλους!

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:00, 15-06-05:

Χρόνια πολλά σε όλους τους μπαμπάδες του κόσμου,
μην τους ξεχνάμε και θυμόμαστε μόνο την γιορτη της μητέρας!

Χρόνια πολλά μπαμπά

Γιατί είναι πιο διαδιδομένη η γίορτή της μητέρας?
ενω του πατέρα όχι τόσο??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 09:42, 15-06-05:

Στερεοτυπα,στερεοτυπα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:38, 15-06-05:

Παιδιά συγνώμη λάθος μου :/
στις 19 είναι όχι σήμερα,
πριν λίγο κοίταξα το ημερολόγιο
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:21, 16-06-05:

Τι δωρο να του παρω; Σημερα καπνισε αργιλε (εχει ξανακαπνισει βεβαια) και ειδα οτι το χατικε πολυ, μηπος να του παρω εναν αργιλε απο ενα μαγαζι εδω κοντα που πουλαει μεγαλουν, μικρους μεσεους με πολυ λιγα λευτα; Εχω δει εναν αρκετα μεγαλο που ειναι πανεμορφος και θα του αρσει σιγουρα με μονο 20 ευρω!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 22:40, 16-06-05:

Χρόνια Πολλά στους χαζομπαμπάδες!

Να αλλάξει τίτλο το thread σε "Χρόνια Πολλά σε όλους" γενικά και κάθε φορά που γιορτάζει κάποιος να του λέμε χρόνια πολλά χωρίς να χρειάζεται να κάνουμε νέο thread ή να spamάρουμε στα ήδη υπάρχοντα.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:05, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τι δωρο να του παρω; Σημερα καπνισε αργιλε (εχει ξανακαπνισει βεβαια) και ειδα οτι το χατικε πολυ, μηπος να του παρω εναν αργιλε απο ενα μαγαζι εδω κοντα που πουλαει μεγαλουν, μικρους μεσεους με πολυ λιγα λευτα; Εχω δει εναν αρκετα μεγαλο που ειναι πανεμορφος και θα του αρσει σιγουρα με μονο 20 ευρω!
Ναι εαν του αρέσει είναι μια πολύ καλή ιδέα
Εγώ είμαι μακριά και γλιτώνω το δώρο
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 18:33, 01-07-05:

Χρόνια πολλά στους Αργυρηδες
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 23:00, 01-07-05:

Χρόνια πολλά και σε εμένα# Για την γιορτή μου
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:03, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Χρόνια πολλά και σε εμένα
Χρόνια πολλά αλλά...γιατι? Οι Γιάννηδες δεν γιορτάζουν, γενεθλια δεν έχεις, αρα...τι?

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 23:09, 01-07-05:

Δεν είναι και πολυ μακρυά τα γενέθλια μου μόνο κανα 2 μήνες, κάνω προπόνηση απο τώρα για να λέω ευχαριστώ στα χρόνια πολλά
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:25, 01-07-05:

Κάτσε βρε, πως γινεται να γιορτάζεις σήμερα? Γιάννη δεν σε λένε? ʼρα 7/1 δεν γιορτάζεις? Όχι 1/7!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 00:00, 02-07-05:

Independence Day σήμερα!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 01:41, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Independence Day σήμερα!!!
Τι λες βρε? independence day ειναι στις 4/7!! Μήπως σε μπέρδεψε το προσεχες ημερολόγιο?
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 02:07, 02-07-05:

Ναι! Λάθος! Αλλά τι μας νοιάζει; Εμείς γιορτάζουμε;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 06:59, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Κάτσε βρε, πως γινεται να γιορτάζεις σήμερα? Γιάννη δεν σε λένε? ʼρα 7/1 δεν γιορτάζεις? Όχι 1/7!
Γενέθλια 'έχει σε 2 μήνες και κάνει προετοιμασία
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 07:45, 04-07-05:

Χρόνια πολλά στις Λουκίες!
έχουμε καμία??
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 08:55, 04-07-05:

οπς... γιορτάζουν οι Λουκίες σήμερα? να πάρω μια φίλη μου να της ευχηθώ!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:57, 04-07-05:

ναι το είδα σε ατζέντα που λέει τις γιορτές.
Εορτολόγιο του φόρουμ= bunny
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:56, 04-07-05:

bunny πότε γιορτάζει ο ποτάπιος?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:35, 04-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
bunny πότε γιορτάζει ο ποτάπιος?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους