Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,629 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 498 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλύτερο Avatar

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 02:50, 16-09-06:

Evouli !!!
Όχι τόσο για την φωτό αλλά για το σχόλιο...
Evouli
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 14:33, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
κατι πολυχρωμα πεδιλα σε κατι πανεμορφα ποδια της burbuja δεν ειναι???
ε, αυτο!
εχμμ.. δικά μου είναι αυτά τα ποδαρίνιαιι.. σας ευχαριστώώώ!!!

εγώ ψηφίζω Mario δαγκωτό..!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:37, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa
Evouli !!!
Όχι τόσο για την φωτό αλλά για το σχόλιο...
Evouli

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 10:02, 20-09-06:

το μικρο διαβολακι παντως εχει βαλει ενα πολυ φοβεριστικο... εγω παντως σκιαχτηκα που το ειδα.. (χωρίς πλακα)
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:20, 20-09-06:

evouli....δαγκωτο!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 13:26, 20-09-06:

φχαρστώ... νι...
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 13:35, 20-09-06:

Καιρό την έψαχνα αυτή την ευκαιρία!

Ε λοιπόν θα πω τα πράγματα όπως έχουν: evouli το εχω ερωτευτεί το avatar σου . Τέλεια φωτογραφία.

Ψηφίζω evouli ασυζητητί!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 13:38, 20-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR
Καιρό την έψαχνα αυτή την ευκαιρία!

Ε λοιπόν θα πω τα πράγματα όπως έχουν: evouli το εχω ερωτευτεί το avatar σου . Τέλεια φωτογραφία.

Ψηφίζω evouli ασυζητητί!

αχ καλε σκασμενα θα κλαψω απο συγκινηση...

(να της εμοιαζα κι ολας, τι καλα ε; )
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 14:05, 20-09-06:

Του MonaXoS είναι απλά τέλειο

Πολά καλεστεία δεν κάνει το e-steki;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:14, 20-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
...

Πολά καλεστεία δεν κάνει το e-steki;
Ole, ole, τυπογραφικό διακρίνω!!

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:26, 20-09-06:

Λοιπόν,έχουμε και λέμε....
Vkey, bunny, KE, katerina, MonaXos....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 20:39, 20-09-06:

burbuja, demelene, vampire... (royo rulezzzzz!)
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:49, 23-09-06:

Νana
Γλύκα είναι!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:51, 23-09-06:

Ναι ήθελα να το πω κι εγώ αυτό για της Νανας... είναι σούπερ
Πάντως Maggie και οι δικές σου εναλλαγές της Maggie.... είναι επίσης σούπερ
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 23:59, 23-09-06:

Ευχαριστώ ΚΕ
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 01:25, 24-09-06:

.... Δεν είμαι πολύ αθώα;;;;
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 01:26, 24-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
.... Δεν είμαι πολύ αθώα;;;;
αθωο μου παιδι!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:35, 24-09-06:

Nana το κοριτσακι απο την παναγια των παρισιων ειναι;
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 01:38, 24-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Nana το κοριτσακι απο την παναγια των παρισιων ειναι;
Όχι... από την ταινία μικρου μήκους "One Man Band" της Pixar.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:39, 24-09-06:

Μοιαζει παντως.. δεν πειραζει, καλυτερα, ετσι ειμαι ο μονος με κατι απο την παναγια των παρισιων (και απο τα υπολιπα που εχω)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι έχετε στο avatar σας; - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 421 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-07-14 στις 09:49.
    • Το καλύτερο - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-10-11 στις 19:41.
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-11 στις 09:02.
    • Avatar (2009) - Από DreamsRevenge
      Το θέμα έχει λάβει 57 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-10 στις 20:58.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους