Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,279 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 142 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:54, 20-06-05:

Δεν μπορώ να διαβάσω άλλοοοοοοοοοο.....Δεν αντέχωωωωωωωωωω....έχει κανείς την ίδια γκρίνια με εμενα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:56, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Δεν μπορώ να διαβάσω άλλοοοοοοοοοο.....Δεν αντέχωωωωωωωωωω....έχει κανείς την ίδια γκρίνια με εμενα;
Εγώωωωωω!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 00:59, 20-06-05:

σε 6 λεπτά έπρεπε να ποστάρεις...
δεν έχω την ίδια γκρίνια γιατί είμαι στο λύκειο ακόμα.
Έχω γκρίνια για τα αποτελέσματα που βγαίνουν σε λίγες μέρες
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:01, 20-06-05:

Ναι αλλά τώρα ακριβώς ποστάρω ...α...και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Πως θα στρωθούμε Michelle μου λες; Γιατί δεν μπορώωωωωωωωωω....δεν θελωωωωωωω....θέλω να γκρινιάζω, να γκρινιάζωωωωωωωω, να γκρινιάζωωωωωωω
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:03, 20-06-05:

ifrit[ ]
Έχω γκρίνια για τα αποτελέσματα που βγαίνουν σε λίγες μέρες
Καλά που μου τα θύμησες γιατί το είχα ξεχάσει.....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:05, 20-06-05:

Ναι αλλά τώρα ακριβώς ποστάρω ...α...και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Πως θα στρωθούμε Michelle μου λες; Γιατί δεν μπορώωωωωωωωωω....δεν θελωωωωωωω....θέλω να γκρινιάζω, να γκρινιάζωωωωωωωω, να γκρινιάζωωωωωωω
Ελα ντε! Εχω δώσει μέχρι στιγμής 3 μαθήματα και κόπηκα και στα 3!!! Δεν μπορώ να διαβάσω, ολη μερα στο πισι ειμαι, άστα τραγική κατάσταση...
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε: στις 01:05, 20-06-05:

Τελικά δεν είμαι ο μόνος που ξενυχτάει ?# #
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:09, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ελα ντε! Εχω δώσει μέχρι στιγμής 3 μαθήματα και κόπηκα και στα 3!!! Δεν μπορώ να διαβάσω, ολη μερα στο πισι ειμαι, άστα τραγική κατάσταση...
'Εχω δώσει ένα και Πέμπτη δίνω δύο και εργασία...Και δεν ΠΡΕΠΕΙ να κοπώ!Και δεν μπορώ να στρωθώ...και αυτο το pc ξεμυαλισμός είναι...βέβαια αν δεν ηταν αυτό, θα ήταν η τηλεόραση κλπ κλπ κλπ....τι αμαρτίες πληρώνω στην εξεταστική;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 01:11, 20-06-05:

Ειδικά τώρα που ειναι καλοκαίρι και έχει καλό καιρο ειναι πολύ δυσκολο να στρωθείς! Τι να πω κι εγώ που έχω και το αγόρι μου στο ίδιο σπίτι απο τις 15/6??? Αντε μετα να διαβάσω!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:11, 20-06-05:

Me baby! Me!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:14, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Me baby! Me!
Αλήθεια ΑΣΟΟΕ είσαι; σε ποιο τμήμα; κανε μου παρέα στην γκρίνια μουυυυυ....Είναι το ατού μου 8)
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:16, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ειδικά τώρα που ειναι καλοκαίρι και έχει καλό καιρο ειναι πολύ δυσκολο να στρωθείς! Τι να πω κι εγώ που έχω και το αγόρι μου στο ίδιο σπίτι απο τις 15/6??? Αντε μετα να διαβάσω!
Ε...τότε εσύ είσαι δικαιολογημένη...εγώ τι δικαιολογία να βρώ; μόνη σαν το λεμόνι είμαι στο σπίτι μου
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:22, 20-06-05:

Same here..
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:30, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από openopen
Τελικά δεν είμαι ο μόνος που ξενυχτάει ?# #

έλα στην παρέα μας ξενύχτι...οπαςςςςςςςςςςς
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:32, 20-06-05:

Αλήθεια ΑΣΟΟΕ είσαι; σε ποιο τμήμα; κανε μου παρέα στην γκρίνια μουυυυυ....Είναι το ατού μου 8)
Οχι δεν είμαι στην ΑΣΟΟΕ (που δεν υπάρχει τέτοιο πράμα) αλλά στην ΑΣΟΕΕ. Χρηματοοικονομικά σπουδάζω και ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:36, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Οχι δεν είμαι στην ΑΣΟΟΕ (που δεν υπάρχει τέτοιο πράμα) αλλά στην ΑΣΟΕΕ. Χρηματοοικονομικά σπουδάζω και ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ!
Ένα λάθος έκανα...αμέσως έχω φίλους εκεί αλλά δεν είναι χρηματοοικονομικά....λες να τους ξέρεις όμως;
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε: στις 01:57, 20-06-05:

Κάθε βραδύ με τέτοια ζεστή δεν μπορώ να κοιμηθώ…
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 04:36, 20-06-05:

Καλημέρα ρε άρχοντα..
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 04:49, 20-06-05:

Did I punish you for dreaming?

:/ Καλημέρες..
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 04:52, 20-06-05:

Καλημέρα κά*λα μου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΑΟΘ: Μόνος μου τις καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 19:39.
    • Ταξιδεύοντας μόνος - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-14 στις 13:34.
    • Friends & Lovers: Γιατί είσαι μόνος; - Από Backdrop
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-13 στις 21:40.
    • Μόνος - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 15:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους