Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,218 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 590 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 02:54, 17-06-05:

Μικρός είχα όνειρα φωτεινά...

Love Letters && χυλόπιτες rule...

//edit:

Καλή επιτυχία στην Michelle και στους υπόλοιπους στεκίτες που δίνουν το πρωί...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:27, 17-06-05:

Thanks ρε emufear!
Παιδιά το έχω παρει απόφαση. Αυτό το μάθημα θα το περάσω!!
(Ελπίζω να μη γυρίσω αυριο και γράψω σαν βρεγμένη γάτα οτι τα πήγα χάλια...)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 04:30, 17-06-05:

κι εγώ πιστεύω πως θα το περάσω το μάθημα... άμα δε με πάρει ο ύπνος πάνω στην κόλλα .
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 00:46, 18-06-05:

νταξ 2 παρά είναι ελπίζω να μην βγω άκυρος
έχοντας spamάρει τα πάντα εδω μέσα ( ) ακούω όλο το Mezmerize και γουστάρω τρελά
α και καλή επιτυχία σε όσους έχουν εξεταστική
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:11, 18-06-05:

Thanks man, δίνω φυσική το πρωί, πούλος :-(
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:31, 18-06-05:

Καλημέρες.... Φυσική να δούμε τη θα γίνει... ΖΖΖΖζζζζζζζζΖΖΖΖΖΖΖζ

//edit: 100 posts, yay!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 04:30, 18-06-05:

Εγω τώρα πρέπει να διαβάσω 2 κεφάλαια; Μπαααααααααααααααααα!!!
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 00:54, 19-06-05:

Έχω γυρίσει από τη συναυλία και είμαι πτώμας αλλά βαριέμαι να κοιμηθώ!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:59, 19-06-05:

Εμενα με πηρε ο ύπνος αργά το απόγευμα και 3ύπνησα 00:30!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 01:02, 19-06-05:

Heh.. Πιστεύω ότι το βιολογικό μου ρολόι δεν θα φτιάξει, ποτέ
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:03, 19-06-05:

Εμένα δεν χαλάει με τίποτα...
(εκτός καλοκαιριού φυσικά )
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 01:04, 19-06-05:

ifrit[ ]
Εμένα δεν χαλάει με τίποτα...
(εκτός καλοκαιριού φυσικά )
ʼσε ρε κουνάβι!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:05, 19-06-05:

Hello guys! Το δικό μου βιολογικό ρολόι πάντωσ είναι κατεστραμμένο εδώ και χρόνια!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:57, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Hello guys! Το δικό μου βιολογικό ρολόι πάντωσ είναι κατεστραμμένο εδώ και χρόνια!
Εγώ βρίσκομαι στην καταστροφή του......
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:28, 19-06-05:

Καθώς ήμουν στο Forum είχα την εξείς έμπνευση.... :
ʼκρα του τάφου σιωπή στον Forum βασιλεύει
Μπαίνει καμένος, κάνει Post κ' ο Admin τον ζηλεύει.
Τα μάτια ο κώδικας εμαύρισε στα μάτια ο Admin μνέει
Στέκει Moderator, καλός Moderator, και κλαίει:
"Έρμο Forum σκοτεινό, τι σ' έχω 'γω στον Browser;»

Θα ήθελα ωστόσο να ζητήσω ένα τεράστιο συγνώμη από την Ελλάδα αλλά κυρίως από τον Δ. Σολωμός για την αισχρή μεταχείριση του γνωστού Έργου
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 03:56, 19-06-05:

Γύρισα από Καλλιθέα πρίν λίγο, ήμουν με κατι Πα-Πεί-τισσες Είμαι τρισευτυχισμένος! Εντούτις θέλω να ανοίξω κεφάλια!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 04:30, 19-06-05:

εγώ πήγα βολτούλα με το ποδήλατο και είμαι λίιιιιιιιιιιιιιιγο πτώμα. ήταν ωραία όμως .
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 16:30, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
εγώ πήγα βολτούλα με το ποδήλατο και είμαι λίιιιιιιιιιιιιιιγο πτώμα. ήταν ωραία όμως .
Ουπς...Κάτι μου θυμίζει αυτό.... Μόνος σου πηγαίνεις για βόλτα ή με κανένα φίλο??? Και μήπως έπαθες κανα ατυχηματάκι πρόσφατα?????
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 21:07, 19-06-05:

δεν καταλαβαίνω σε τι ατυχηματάκι αναφέρεσαι ;

ε με κάτι φίλους κόβουμε βόλτες να κάψουμε κάνα λίπος .
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 00:09, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
δεν καταλαβαίνω σε τι ατυχηματάκι αναφέρεσαι ;

ε με κάτι φίλους κόβουμε βόλτες να κάψουμε κάνα λίπος .
Ναι, επειδή έχω κάτι γνωστούς που κόβουν όλη την Αθήνα με το ποδήλατο (και συχνά-πυκνά περίεργες ώρες) γι'αυτό ρωτάω!Και ένας από αυτούς έκανε κάτι ραμματα ΄πριν κανά μήνα νομίζω, από τούμπα που έφαγε με το ποδήλατο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΑΟΘ: Μόνος μου τις καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 19:39.
    • Ταξιδεύοντας μόνος - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-14 στις 13:34.
    • Friends & Lovers: Γιατί είσαι μόνος; - Από Backdrop
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-13 στις 21:40.
    • Μόνος - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 15:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους