Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,850 μέλη και 2,411,448 μηνύματα σε 75,078 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 21:06, 16-10-06:

Τελικά θα ανοίξει κανεις να έρθουμε με την dooo για τις λεπτομέριες ???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 21:28, 16-10-06:

θα εχω δυο γραματεες.την προσωπικη με την οποια θα εχουμε πιο πολυ οικιοτητα και μια αλλη για να κανει και καμια δουλεια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:19, 17-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Ένα τέτοιο χαλαρά σε μια πιο σύγχρονη version με ασύρματο ιντερνετ μέσα και ως δια μαγεία να μην παχαίνουν. Αν και θα ήθελα να είμαι απλά ιδιοκτήτης.
Οκ, καντο αυτο και θα με εχεις μονιμο πελατη.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:09, 17-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Οκ, καντο αυτο και θα με εχεις μονιμο πελατη.
Κερασμένα όλα. Αν δεν έχει χρεωκοπήσει από μένα το μαγαζί δηλαδή.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 08:33, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Θα σε προσδιωρισω καπος καλα μια και εισαι και Ροδιτισα
Ισως να εχεις προσεξει ενα παλιο ξενοδοχειο το οπιο δεν λειτουγει πια και θελει και ενα γερο φρεσκαρισμα στην παραλια με τα γερα κυματα, λιγο πριν το ενυδριο. Ε λοιπον αυτο το ξενοδοχειο εχει 60 δωματια. Αν τα 30 απο αυτα μεινουν δωματια και τα αλλα 30 γινουν μπαρ, στριπτιτζαδικο, σαουνα κλπ και διαθετει και 40 κοπελες το μαγαζι ετοιμες για ολα... Αλλα απαγορευετε να ανοιξει αντρας τετια επειχιρισει.. (και γενικοτερα τετιου μεγεθους αλλα με γνωριμιες και λαδακι παρακαμπτωνται αυτα...)

μικρουλι...ολα στον πατερα σου...!!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:17, 20-10-06:

Εκτός από το πλυντήριο αυτοκινήτων θα ήθελα να είχα μια μικρή γραφική πανσιον σε κάποιο χωριουδάκι του Πηλίου, της Αρκαδίας κ.λ.π. Χωμένο μες στο δάσος, με παλιά έπιπλα της γιαγιάς, με ζεστά υφάσματα, τζάκι στα υπνοδωμάτια, λιχουδιές και γενικά μια πολύ χοχούλικη κατάσταση.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:30, 20-10-06:

λοιπόν εμένα θα μου άρεσε βιβντεοκλαμπ και petshop(αυτό θα το κάνω στο μέλλον με το αγόρι μου )
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:53, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από roumana

μικρουλι...ολα στον πατερα σου...!!!
Πες του τα να χαρει που ο γιος ου εχει επειχηριματικο μυαλο σαν τον πατερα του
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:34, 20-10-06:

Θα φας ξυλο απο μενα...το ξερω.... Δεν θα σε πετυχω πουθενα? αχ...να... ετσι θα σε κανω....
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 17:30, 24-10-06:

Θα μου άρεσε να ανοίξω ένα club καλοκαιρινό, δίπλα στη θάλασσα όχι μόνο με πρόσβαση στην παραλία αλλά και με ξύλινη εξέδρα για χορό πάνω στην θάλασσα . Με ευγενικό προσωπικό, καλή μουσική και πολύυυυ κόσμο . Α ναι, και φυσικά να το διακοσμήσω όπως θέλω εγώ .
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:38, 24-10-06:

πολλες ιδεες........
1. κρεπερι σε καλο κεντρικο δρομο.....
2. καφε που θα σερβιρει διαφορα ειδη σοκολατας ,φοντι γλυκα.
3. τεχ-μεχ εστ/ο γιατι λατρευω την μεξικανικη κουζινα!

μηπως εχω το μυαλο μου συνεχεια στο φαι???
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 08:23, 25-10-06:

Ένα μαγαζί που οι θαμώνες να διαλέγουν αν θα φάνε ψωμί με μερέντα ή νουτέλλα. Και να ψηφίζουν. Προεραιτικα και με αραβική πίτα.
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 16:49, 05-03-07:

Συγκεκριμένα θα ήθελα να έχω ένα κατάστημα ΤΙΜ!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:52, 05-03-07:

Φούρνο σε Γαλλική επαρχιακή πόλη. Τα μεσημέρια θα έβγαζα κρασάκι και τυριά για τους φίλους και θα χαλαρώναμε παίζοντας κανένα ταβλάκι ή κάτι αντοίστοιχο!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 16:58, 05-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Συγκεκριμένα θα ήθελα να έχω ένα κατάστημα ΤΙΜ!
Ρωτα αυτους που ΕΙΧΑΝ και γρηγορα θα αλλαξεις γνωμη

Εγω θα ανοιγα ενα High Class καταστημα για αντρες - οποιος καταλαβε καταλαβε
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 17:01, 05-03-07:

... και προσωπικό ΜΟΝΟ γυναίκες... σωστα?
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 17:03, 05-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
... και προσωπικό ΜΟΝΟ γυναίκες... σωστα?
και βεβαια, αλλα θα υπαρχει και προσωπικο και για τυχον γυναικες που θα επισκευτουν το καταστημα
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:53, 05-03-07:

Έχω όνειρο για ένα κλάμπ που δεν υπάρχει πουθενά, δική μου ιδέα άλλα θέλει πολλά λευτά (δεν λέω την ιδέα) πάρα πολλά λευτά αλλα θα έπιανε πολλύ καλά αν άνοιγε αλλιώς ένα στριπτιτζάδικο
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 17:58, 05-03-07:

Ένα μαγαζί με αντίκες.. παλιά βιβλία.. παλιά αντικείμενα.. γενικά να μπαίνεις μεσα και να νιώθεςι ότι αλλάζεις εποχή..
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 02:22, 09-07-08:

Κάτι σχετικό με φαγητό ή βιβλία. Είμαι μεταξύ T.G.I. Friday's και Jemma/Solaris.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, RockGeek

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους