Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,276 μηνύματα σε 74,729 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 574 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:10, 28-07-06:

εγώ όχι.... όχι πρόσφατα τουλάχιστον!!

Εσείς???????????!!!!!!!!!!!!?????????

Ποιός πήρε πτυχίο? Σε τι ειδικότητα? Πόσα χρόνια του πήρε? Και κυρίως... πως αισθάνεται αυτή τη στιγμή????

ΠΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΡΕΜΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:16, 28-07-06:

κι εγώ πήρα πτυχίο, αμέαμέ!!!!!!!

μετά από 6 χρόνια από την αποφοίτηση, αισθάνομαι πολύ βλάκας που αποφοίτησα και δε κάθισα κι άλλο εκεί μέσα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:21, 28-07-06:

πριν 8 μήνες πήρα κανονικά στην ώρα μου

χμ χμ μου λείπει η φοιτητική ζωή
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 15:33, 28-07-06:

Εγώ πήρα το Νοέμβριο!
Ο Γιοστάου και ο Γουίκ πότε θα πάρουν;
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:34, 28-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Εγώ πήρα το Νοέμβριο!
Ο Γιοστάου και ο Γουίκ πότε θα πάρουν;
O Γιοστάου το πήρε, το έγραψε πριν λίγες μέρες
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 15:34, 28-07-06:

ωχ, σόρυ δεν το είδα
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:37, 28-07-06:

palladin, σες τσύλο;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:39, 28-07-06:

Ε, σε καμια δεκαετια....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 15:45, 28-07-06:

πριν 2 χρόνια τέτοια εποχή κανονικά στην 5ετία μου [ ή όπως λέει ο μπαμπάς μου... σε 4 χρόνια και 10 μήνες ]
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 15:45, 28-07-06:

Εγώ ξέρω ότι πήρε πτυχίο ο gios.Και όπως είπε κι ο ίδιος, πρώτη φορά ξύπνησε την επομένη και δεν είχε καμία υποχρέωση.Freeeeeeedoooooom που λέει κι ο Breaveheart.

Α.Πήρα κι εγώ πτυχίο σήμερα.Κόσμε beware, είμαι γιατρός και με το νόμο τώρα...
Μου πήρε 6 δύσκολα χρόνια (ειδικά τα 2 τελευταία ).
Μόλις τελείωσα, από εκεί που είχα τρομερό άγχος όλη τη μέρα και τη νύχτα χθες, βγήκε η κούραση μετά.Όσο περνάει η ώρα το συνειδητοποιώ περισσότερο και αρχίζω να θέλω να χοροπηδάω γύρω γύρω.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:48, 28-07-06:

ελα χοροπηδώντας μέχρι την αθήνα, έχω παγωτάκι στην κατάψυξη
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 15:50, 28-07-06:

Ξεκινάω σε 10 λεπτά.Σοβαρά.Αλλά θα ξαναέρθω Πάτρα την Κυριακή.Και θα ξαναέρθω Αθήνα την Τρίτη.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 15:52, 28-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Όσο περνάει η ώρα το συνειδητοποιώ περισσότερο και αρχίζω να θέλω να χοροπηδάω γύρω γύρω.
Χοροπήδα, μη μασάς Πάμε όλοι μαζί

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:19, 29-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Πάμε όλοι μαζί

σεεεεε μια παραλίιιααα
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 01:09, 29-07-06:

Τελείωσα το Φεβρουάριο μετά από 5,5 χρόνια. Πτυχίο Πληροφορικής. Επειδή τελείωσε πολύ χαλαρά το όλο θέμα (για Σεπτέμβριο 2005 δεν είχε μείνει κανένα μάθημα και από Οκτ-Ιάν έκανα την πτυχιακή) δε τρελάθηκα κιόλας. Απλώς προσπαθούσα να το συνειδητοποιήσω. Τώρα πόση αξία έχει....

Πάντως πλέον βλέπω ότι καλύτερα να είσαι φοιτητής παρά να δουλεύεις... Πού να το ήξερα τότε που έλεγα "Αμάν να τελειώσω"...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:26, 29-07-06:

Μμμμ....8 Ιουλίου 2005 πήρα πτυχίο και ορκίστηκα στις 20 Ιουλίου....Τέλειωσα Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής και άρχισα να δουλεύω τον Οκτώβριο του ίδιου έτους....Δεν με χαλάει που δουλεύω...Αντίθετα μ'αρέσει πάρα πολύ αυτή η ανεξαρτησία που έχω πλέον...Το μόνο πλην...το πρωινό ξύπνημα...Το σιχαίνομαι!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:15, 29-07-06:

Εγώ έδωσα διπλωματική 24 Οκτωβρίου 2005...!
Όλα βιαστικά, τρελό βάσανο, ασυνεννοησία με τον καθηγητή, άγχος και για το μάστερ...

Αλλά χαλάλι. Πλέον βλέπω (ναι, ήδη) τη διπλωματική μου και λέω, μωρέ και καλύτερη θα γινόταν η καημένη...

Αχ περνάνε τα χρόνια!!!
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 20:17, 29-07-06:

Τωρα τον Μαιο ορκιστηκα. Λογιστικη. Ουτε μια μερα παραπανω δεν εκανα Δεν ειμαι περιφανος γι αυτο...Το καταλαβα οταν γυρισα στον τοπο μου για πρακτικη. Μπορουσα να κατσω εστω 1 εξαμηνο παραπανω και να εκανα και πρακτικη εκει... Αχ...Φοιτητικη ζωη..Τωρα περιμενω για φανταρος Νοεμβριο
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 15:23, 01-08-06:

παρεδωσα διπλωματικη πριν ενα μηνα, παρουσιασα πριν 20 μερες, ορκιστηκα πριν 10 μερες περιπου, και οοοολα αυτα μετα απο τρελο τρεξιμο λογω απεργιων...
πλεον, ειμαι φυσικοθεραπευτρια, τελεια και παυλα!
και φυσικα, ΠΑΜΕ ΓΙ' ΑΛΛΑ!
τα ωραια ερχονται...παντα ειναι μπροστα!
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 21:37, 03-08-06:

Ορκίστηκα Μηχανικός Βιομηχανικού Σχεδιασμού Τ.Ε. στις 15 Μαρτίου και δύο μήνες μετά έμαθα ότι γίνομαι δεκτός για μεταπτυχιακές σπουδές στην Ακαδημία Σχεδίου της Φλωρεντίας (Florence Desing Academy). Εκτός αυτών, έχω παρακολουθήσει επιτυχώς εικαστικά και σχεδιαστικά σεμινάρια και trainings και είμαι Certified Pro/ENGINEER user και Certified Rhinoceros user. Είναι να μη χαίρομαι;

Καλό πτυχίο σε όσους κοντεύουν!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους