Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,354 μηνύματα σε 75,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 564 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια απόφαση πήρατε σήμερα;

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 12:59, 16-03-07:

Τεχνική εταιρία mania μου..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 13:12, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από soydelsur
Τεχνική εταιρία mania μου..
Με σπίτια λέω και γώ επιμετρίσεις κάτι μου θυμίζουν

Δουλέυω σε κακευαστική
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 13:18, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Με σπίτια λέω και γώ επιμετρίσεις κάτι μου θυμίζουν

Δουλέυω σε κακευαστική
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:21, 16-03-07:

Να μην εκνευριζομαι με ηλιθια ατομα. Σιγα μην το κρατησω..

Αρχική Δημοσίευση από mania
Δουλέυω σε κακευαστική
Κι εγω, εχω.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:35, 16-03-07:

Ότι δεν θα ξαναβάλω ΠΟΤΕ τις επιθυμίες μου και τον εαυτό μου, πάνω από κανέναν άλλον.. δεν το αξίζει κανείς αυτό και δεν θέλω και κανείς να το κάνει για μένα.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:37, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ότι δεν θα ξαναβάλω ΠΟΤΕ τις επιθυμίες μου και τον εαυτό μου, πάνω από κανέναν άλλον.. δεν το αξίζει κανείς αυτό και δεν θέλω και κανείς να το κάνει για μένα.
Μήπως ανάποδα το έγραψες?
Γιατί εγώ έχω αποφασίσει καιρό τώρα να είμαι καλά πρώτα ΕΓΏ και μετά ο οποιοσδήποτε άλλος...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:42, 16-03-07:

Αϊ καλά.. ναι ανάποδα το έγραψα..

(αχμμμμ.. έχω αλλού το μυαλό μου.. θόρρυ.. )

Τους άλλους επάνω από εμένα εννοώ.. και δεν θέλω και κανείς να βάλει εμένα πάνω από τον εαυτό του..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:50, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Αϊ καλά.. ναι ανάποδα το έγραψα..

(αχμμμμ.. έχω αλλού το μυαλό μου.. θόρρυ.. )

Τους άλλους επάνω από εμένα εννοώ.. και δεν θέλω και κανείς να βάλει εμένα πάνω από τον εαυτό του..
Μαζί σου!!!!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 17:09, 16-03-07:

ki όταν βρείτε τον τρόπο παρακαλώ πολύ θα ήθελα ένα ταχύρυθμο σεμινάριο...

το έχω τόσες φορές αυτό το πράγμα κ δεν το κράτησα καμμία
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 17:27, 16-03-07:

ok... να σας πω εγω εναν εύκολο...

οταν έρχεστε σε τέτοια κατάσταση... σκύβετε το κεφάλι και αποκρυνόμενοι (ξέρετε που) απλά κάνετε την ερώτηση... "ακούς?"
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 17:48, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
ki όταν βρείτε τον τρόπο παρακαλώ πολύ θα ήθελα ένα ταχύρυθμο σεμινάριο...

το έχω τόσες φορές αυτό το πράγμα κ δεν το κράτησα καμμία
Πολύ απλά ότι σου χαλάει την ζαχαρένια ή δεν το θες, το αποκλείεις ή το διαγράφεις. Άπαξ και το αποφασίσεις, πίστεψέ με, η πράξη είναι πανεύκολη!
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 13:09, 11-04-07:

αποφάσισα να μην ξαναφήσω ΚΑΝΕΝΑΝ να με κάνει να κλάψω.. και ειδικά όταν δε το αξίζει..
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:11, 11-04-07:

Αποφάσισα τελικά να πάμε στο Ναυτίλο για φαγητά και ούζα.
Την τελευταία φορά που πήγαμε στα Ναυτάκια, δεν μας άρεσε και πάρα πολύ....
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:12, 11-04-07:

αποφασισα να βλεπω τη ζωη απ την ομορφη πλευρα της....οπως κι αν μου ερχονται τα πραγματα.... και να χαμογελαω οσο πιο συχνα μπορω
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 13:14, 11-04-07:

οτι θα κατεβω βραδυ στα Νοτια προαστεια μετα απο ΠΟΛΛΑ χρονια, να δουμε και τι λεει η ζουγκλα εκει κατω
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:08, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
αποφασισα να βλεπω τη ζωη απ την ομορφη πλευρα της....οπως κι αν μου ερχονται τα πραγματα.... και να χαμογελαω οσο πιο συχνα μπορω
Ακριβώς αυτό!!

Και κάποιες εκδρομές. Πολλές, δηλαδή.
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε: στις 22:39, 11-04-07:

Αποφάσισα να διαβάσω ε και το κατάφερα ως ένα βαθμό.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 22:45, 11-04-07:

Αποφάσισα να πάρω μπάσο και ν'ασχοληθώ εντατικά..!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 01:23, 12-04-07:

αποφάσισα να βάλω μπρος τις διαδικασίες για το μεταπτυχιακό!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:29, 12-04-07:

Σήμερα αποφάσισα να περάσουμε απέναντι.
Θα πάμε Μοναστηράκι (Ναύπακτο) για φαγητό και ουζάκια..........
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια