Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,627 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 562 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αισθάνεστε;

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 10:41, 24-02-06:

Τέλεια, τέλεια, τέλεια....my heart is feeling... που λέει και το άσμα 8)

P/s: Τελικά είμαι γερόοοοοοοοοοο ποτήρι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:03, 24-02-06:

Αποφασισμένη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:17, 24-02-06:

Χμ ούτε κρύο ούτε ζέστη
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:31, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Αποφασισμένη
Για ποιο πράγμα;
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:16, 24-02-06:

Νορμάλ!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:42, 24-02-06:

Χαίρομαι που ηρέμησες παππού μου
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:47, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Να γιατί το αγαπάω το κουνελάκι! Είναι τόσο καλό μόνιμα!
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 15:49, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Τις προηγούμενες μέρες διάβαζε ορθογραφία και δεν ήταν στις καλές του
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:51, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Jason93
Τις προηγούμενες μέρες διάβαζε ορθογραφία και δεν ήταν στις καλές του
Είδες βρε Ιασονάκο που καμια φορά αντί να κάνεις χιούμορ μπορεί να γίνεις λίγο προσβλητικός για τον άλλο και παράλληλα να τον εκνευρίσεις! Δεν το θεωρώ αστείο το παραπάνω και θα σε παρακαλούσα την επόμενη φορά να είσαι λίγο πιό προσεκτικός οκ?
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 15:54, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Είδες βρε Ιασονάκο που καμια φορά αντί να κάνεις χιούμορ μπορεί να γίνεις λίγο προσβλητικός για τον άλλο και παράλληλα να τον εκνευρίσεις! Δεν το θεωρώ αστείο το παραπάνω και θα σε παρακαλούσα την επόμενη φορά να είσαι λίγο πιό προσεκτικός οκ?
Εντάξει.Συγνώμη
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:56, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Jason93
Εντάξει.Συγνώμη
Το κατάλαβα ότι δεν το έκανες με σκοπό να ειρωνευτείς και για αυτό δεν τσαντίστικα, απλά καμιά φορά μπορεί ο άλλος να τσαντιστει και για αυτό στο λέω. Δεν ισχύει μόνο για εμένα αλλα γενικά!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:04, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Για ποιο πράγμα;

Να κάνω πράξη αυτό που αισθανόμουν εχθές. Να εξαφανιστώ δλδ από όλους και από όλα! Σε μία ώρα φεύγω εκδρομή να ηρεμίσω!!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:51, 24-02-06:

Πονοκέφαλο έχω

Καλά να περασεις Ελενίτσα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:16, 25-02-06:

Έχω πολλά κέφιαα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 17:45, 25-02-06:

Μμμ, λίγο κουρασμένη. Χθες τελείωσε μια εξεταστική και μεθαύριο αρχίζει το διάβασμα για την επόμενη
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 22:12, 25-02-06:

Τελέιως down..
Και θέλω ακριβώς αυτό:
Να κάνω πράξη αυτό που αισθανόμουν εχθές. Να εξαφανιστώ δλδ από όλους και από όλα!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:22, 26-02-06:

Όχι και τόσο καλά.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:08, 26-02-06:

Και εγώ χάλια είμαι
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 21:45, 26-02-06:

Πονάει το κεφάλι μου
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:03, 27-02-06:

Εγώ θέλω να έχω κέφι, προσπαθώ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους