Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,814 μέλη και 2,410,134 μηνύματα σε 74,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 501 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:45, 05-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Σιγά μην αφαιρέσουμε και τον 1ο όροφο για να χωράς, δεν μένει σε ιγκλού η ντου σε σπίτι μένει!
Σε σπίτι με διαστάσεις ιγκλου (για να φτάνει ν'ανάβει το φως)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:46, 05-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ρε.................είμαι 1.75
(Στο παραπάνω έχει ήδη υπολογιστεί ΦΠΑ 19%, η πραγματική τιμή έιναι ..... )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:46, 05-05-06:

έχω διακόπτη δαπέδου, αμί.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:47, 05-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Σε σπίτι με διαστάσεις ιγκλου (για να φτάνει ν'ανάβει το φως)
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:38, 05-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ναι, αλλα γιατι οταν το χρησιμοποιω σαν δικαιολογια δεν πιανει ποτε?
είναι γεγονός ..και όχι δικαιολογία!
κάτι που δεν χρειάζεσαι κιόλας!
μια χαρά είναι το ύψος σου!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:12, 05-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Oυχι καλη μου!Για εμενα ή "αμεσως επομενη κατηγορια" ειναι η διμετρη και οχι οι petit κοπελες.
Δηλαδη δεν ειναι οτι μου αρεσουν οι κοντουλες απο "συμβιβασμο" ας πουμε.
Απλως μια ψηλη και ομορφη κοπελα ΔΕΝ μπορει να περασει απαρατηρητη.Οπως και για εμενα ΔΕΝ μπορει να περασει απαρατηρητη μια κοντουλα εξισου ομορφη.
Οπως προειπα τα παντα ειναι στο στυλ και στον αερα που εχει η καθε κοπελα.
δική μου λάθος έκφραση (λυπηθείτε το επί 3 συνεχόμενες μέρες ξενυχτισμένο δεν καταλαβαίνει και πολλά! )
Εννοούσα ότι είναι (τουλ όπως το διασταύρωσα και με κολλητούς αντρες φίλους!) οι 2 "κατηγορίες" γυναικών που "παίζουν" ψηλά στις προτιμήσεις...
Το οποίο προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου (όταν δεν φτάνεις το 1.60 και τα αθλητικά είναι το καθημερινό σου ...υπόδημα εκ πεποιθήσεως τέτοιες ...πληροφορίες είναι πολύ υπέρ μου)

παρεπιπτόντως το παραπάνω ενισχύεται εντόνως από διάφορες διαφορές που ακούω *και* εδώ μέσα... Εσύ, η (altzheimer με τα ονόματα ζητώ συγγνώμη!) 1.6χ-1.90, εγώ...

έέέέτσι....
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 01:44, 06-05-06:

1.75 (χωρίς να σηκώσω τα χέρια παρακαλώ).
Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε: στις 13:44, 07-05-06:

1.69 είμαι!! 5 πόντους θα ήθελα παραπάνω....
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:26, 07-05-06:

σχεδόν προκλητικό ύψος
Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε: στις 14:33, 07-05-06:

Παράθεση

Farmas

Νεοφερμένος

Ο Farmas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Farmas έγραψε: στις 10:32, 09-05-06:

1.96 Σχετικα Ψηλος.........
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Farmas : 09-05-06 στις 10:36.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:18, 09-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Farmas
1.96 Σχετικα Ψηλος.........
To σχετικά μου άρεσε!
Σε σχέση με τον φασούλα θες να πεις? (Καλώς ήρθες!)
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 13:55, 09-05-06:

δυστυχώς είμαι κοντούλα..1,60 (αλλά όχι με τα χέρια ανάταση.. ) και λόγω ηλικίας δεν πρόκειται να ψηλώσω άλλο...

δεν πειράζει όμως, πειράζει???..
όπως λένε τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε: στις 15:21, 09-05-06:

1,78

Όλοι απαντάνε για το ύψος. Άντε να δούμε ποιός θα απαντήσει, αν βγει topic "Πόσα κιλά είστε;"!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:22, 09-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Aayla
1,78

Όλοι απαντάνε για το ύψος. Άντε να δούμε ποιός θα απαντήσει, αν βγει topic "Πόσα κιλά είστε;"!!
υπάρχει

edit
εδω..... http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=2517&page=4&highlight=%EA%E9%EB%DC
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 20:38, 09-05-06:

1.70 με 1.73 είναι φυσιολογικό για αυτήν την ηλικία ή νάνικο;
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 07:58, 17-05-06:

Είμα πανύψηλη!!! 1,58 από πάνω μέχρι κάτω!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:12, 17-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
1.70 με 1.73 είναι φυσιολογικό για αυτήν την ηλικία ή νάνικο;
Στα 15 σου? 1,73? Και συνεχιζεις να αναρωτιεσαι?
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 08:19, 17-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Στα 15 σου? 1,73? Και συνεχιζεις να αναρωτιεσαι?
Εντάξει δεν είναι πολύ.Πολύ φυσιολογικό ύψος όμως είναι.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 11:42, 18-05-06:

Ένας γνωστός στην ηλικία μου με περνάει άνετα 2-3 κεφάλια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους