Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,820 μέλη και 2,410,348 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 561 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 16:13, 18-07-10:

1.69..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 17:25, 18-07-10:

1.75
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:05, 20-07-10:

1.75
με τη γλωσσα εξω ψηλώνεις?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 17:25, 20-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
με τη γλωσσα εξω ψηλώνεις?
όχι! βγάζω γλώσσα στους κοντούς

και όσοι αμφισβητούν το ύψος μου (ξέρουν ποιοι είναι) ας έρθουν να μετρηθούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:16, 20-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
όχι! βγάζω γλώσσα στους κοντούς
Ρατσισμός.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 18:23, 20-07-10:

μην το βλέπεις έτσι. συνήθως αυτοί που κοροιδεύουν (εγώ πχ) έχουν σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα και σύνδρομο κατωτερότητας
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:25, 20-07-10:

μην το βλέπεις έτσι. συνήθως αυτοί που κοροιδεύουν (εγώ πχ) έχουν σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα και σύνδρομο κατωτερότητας
Δε το σώζεις.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 18:28, 20-07-10:

γιατί εσύ πόσο ψηλή είσαι;

πάντως να ξέρεις ότι στη γυναίκα το ύψος περισσότερο ελάττωμα είναι, περιορίζονται οι επιλογές στους άντρες! διότι δεν σε πλησιάζουν οι κοντοί
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 18:33, 20-07-10:

γιατί εσύ πόσο ψηλή είσαι;

πάντως να ξέρεις ότι στη γυναίκα το ύψος περισσότερο ελάττωμα είναι, περιορίζονται οι επιλογές στους άντρες! διότι δεν σε πλησιάζουν οι κοντοί
"πόσο κοντή είσαι" *****
http://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p...&postcount=192

Ντάξει. Το μάζεψες λίγο.

Υγ. Μπορεί να ψήλωσα κανα πόντο
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 18:41, 20-07-10:

χαχαχαχαχαχαχαχα!
για ελλάδα μια χαρά είσαι. μια φίλη μου που είναι 152 τι να πει; Άλλωστε ο μέσος όρος στην Ελλάδα για τις γυναίκες είναι 163 αν θυμάμαι καλά ;-)
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 18:44, 20-07-10:

Ναι ρε δε πατάω Σουηδία μην ανησυχείς.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:36, 20-07-10:

σωστο..οι πιο καυτες γυναικες παγκοσμιως ειναι 1.55 το πολυ..
η Γκαγκα πχ..η μαντονα,η μινογκ.. κανεις δεν κοιταει το υψος τους..
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin έγραψε: στις 20:39, 20-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σωστο..οι πιο καυτες γυναικες παγκοσμιως ειναι 1.55 το πολυ..
η Γκαγκα πχ..η μαντονα,η μινογκ.. κανεις δεν κοιταει το υψος τους..
Παω επειγοντως να κοντυνω.....
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 20:41, 20-07-10:

Πόσο σας λυπάμαι.

μουχαχαχαχχαχα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mariza_93

Δραστήριο Μέλος

H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε: στις 20:44, 20-07-10:

1.69 πριν κάνα δίμηνο που μετρήθηκα!
Λάουρα μην κάνεις ετσι....οι κοντούλες έχουν άλλα καλά! (ετσι λένε δηλαδή)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 21:05, 20-07-10:

Έχω συμβιβαστεί Μαρίζα μου. Σιγά

οι κοντούλες έχουν άλλα καλά! (ετσι λένε δηλαδή)
Έτσι είναι!
Παράθεση

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,957 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 21:09, 20-07-10:

1.69, καπου εκει, δε με βλεπω να ψηλωνω αλλο... κοντη ημουνα, κοντη θα παραμεινω...
Παράθεση

Cherie

Δραστήριο Μέλος

H Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 21:24, 20-07-10:

Το 1,69 δεν θεωρείται κοντό...! Μην μ΄εκνευρίζετε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin έγραψε: στις 21:36, 20-07-10:

Συγνωμη εγω που ειμαι 1.69 και θελω να κοντυνω θεωρειται τρελο αυτο???
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 21:41, 20-07-10:

Έλεος ρε που θεωρείσαι με το 1,69 κοντή. ΈΛΕΟΣ -.-
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους